ivanb_cko

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
S499_1023
Příspěvky: 1371
Registrován: 21 říj 2008 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: ivanb_cko

Příspěvek od S499_1023 »

To s těma popisama je asi věc individuální. Já jsem tradicionalista a chci mít na přepínači vstupů popisky. V dlouhodobějším horizontu plánuji koupit zesilovač od pana Bunty ale právě s individualizací - 4x tape monitor a vstupy pojmenované.

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

do hry se dostala ještě tato možnost: Jeff Rowland Model 2 za hruba poloviční cenu proti mému limitu, což dává prostor k řešení předzesilovače...

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

Zesilovač je doma! Nakonec dopadl uváděný Bryston B100 SST s phono modulem a dálkovým ovladačem, a i když jsem zatím neměl dost času se "do něj" zaposlouchat, tak už teď mi to přijde jako přesednout z luxusního veterána do moderní limuzíny s maximální výbavou! Zatím jsem hudbu pouštěl jenom z Mac-a a DAC, ale ten rozdíl je naprosto propastný a pohlcující. Asi chápu, že je tato značka hojně oblíbená v nahrávacích studiích - zvuk je tvrdý, suchý, silný a přesný a je zcela jasné, že nebude moc odpouštět špatným nahrávkám nebo nekvalitním formátům!

boxer

Re: ivanb_cko

Příspěvek od boxer »

*2thumbsup* *palec* *thumbs up*

Vítej mezi příznivci "nezkreslené" hudby z kanadských vod.

Ale počítej s tím, že ti tvou fonotéku diskotéku řádně vypreparuje.

fajfka
Příspěvky: 62
Registrován: 07 bře 2013 13:25
Kontaktovat uživatele:

Re: ivanb_cko

Příspěvek od fajfka »

A je ti jasné,že teď Fostexy daleko zaostávají za možnostmi Brystonu ? Repro s citlivostí přes 90dB a zesík se 100w do 8 Ohm. Kolik tam jde i při nejvyšší hlasitosti -10W ? Spíš míň. Jasně,zesilovač teď vládne pevnou rukou. Má ale na víc. Těším se na další kolo.

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

jelikož vnitřně cítím, že zvuk sestavy není odvislý z největší části na bednách, ale dle mě 50/50 se zesilovačem, tak jsem opravdu rád za takto kvalitní zesilovač! Momentálně mi ani nevadí, že daleko převyšuje možnosti beden - alespoň je to námět do budoucna a analýzu toho, co v bednách ještě je ;) On už DAC hodně posunul zvuk k syrovější poloze a tohle je další level - asi mi to vyhovuje, protože se pohybuji v hudební branži a třeba mě to časem přejde, kdo ví..?

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

objevil jsem tento projekt a mohlo by být zajímavé jej vyzkoušet!?

http://www.kickstarter.com/projects/nur ... t=Nura-CB2

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že se poslední dobou na hifinázorech valí vlna témat, názorů a především totálně nekritických dojmů kolem upgrade-ů sestav...

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

ráno jsem sednul na autobus směr Nitra na 5 dní zprodukovat koncert Elánů a jenom se rozjedeme, tak mi volá kurýr, že "v kolik mi může dodat domů balík..? A že je dost těžkej!" UAAA!!! Jsem se těsně minul s mým novým zesikem Jeff Rowland Concentra I - uuuž abych byl doma a zapojoval *headbang*

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: ivanb_cko

Příspěvek od lachim »

Model 1 staval nejakych 8000 euro.
2ka uz stoji skoro jednou tolik, ze?
Jak si prisel na takovyto kousek, prosim?
Koupil jsi na slepo nebo jsi mel moznost vyzkouset?
Jake mas k JR bedny ?
Jako letity uzivatel avalon indra jsem tez s JR koketoval
Diky za nazory!

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

jj, Concentra I s phono stage stála v době vstupu na trh až 8k € - já kupuji s phono stage za 2k z Holandska. Bohužel naslepo, ale ověřoval jsem prodávajícího na velkých prodejních serverech a zdá se být v pořádku - komunikuje, číslo zásilky + fotky balení balíku i podacím listkem nalepeným na balíku, tak věřím... Bedny jsou momentálně nejslabší článek celého řetězce - jedny Tesla ARS 84x v 8R verzi s novou výhybkou a druhé Zigmahornet s Fostex FE103En - tohle je další na řadě snad na závěr tohoto roku :/

Jak zapojím, tak povím víc...jsem hodně zvědavý na phono stage, která u Brystonu (předchozí zesák) nebyl...jak to říct...moc dobrý! Proti Luxmanu předtím hodně slabší zvuk, tak doufám, že JR na tom bude líp.

Uživatelský avatar
NIN
Příspěvky: 1575
Registrován: 30 led 2013 15:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od NIN »

Jestli je to tenhle krasavec, tak chápu, žes nervózní jako pes.
Obrázek

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: ivanb_cko

Příspěvek od lachim »

ivanb_cko
fíha. k tomu zesíku máš velmi zvláštní repro.
tato tvá kombinace bude světový unikát.
a jaké repro by k tomuto JR byl tvůj "strop"?
a halvně....s phono a za tuto cenu je to vynikající kup! gratuluji srdečně.
bylo by zajímavé to v této kombinaci slyšet.

koudy42
Příspěvky: 1608
Registrován: 06 srp 2015 15:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od koudy42 »

Drzim palce at to dopadne, Holandsko je raj hifi, s jejich platama bych se toho nebal, spis at prezije cestu do CR, hlavne pokud na posledni dorucovaci trase padne do rukou lopatam z PPL *headbang*.

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: ivanb_cko

Příspěvek od ivanb_cko »

H R A J U ! ! !

perfektně zabaleno a na 20 let starý stroj s naprostým minimem známek použití (asi 3 drobné škrábance na faceplate a 2 rožečky na dálkovém ovladači ulomeny) Další dojmy později.
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host