Jirka83

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Jirka83
Příspěvky: 164
Registrován: 06 bře 2009 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka83

Příspěvek od Jirka83 »

No co bych ve stáří dělal, poslouchal a jezdil po koncertech :D

Ale s tou další "metou" - to je spíše takový sen a přání, než vize. Hodně vody by uplynulo, než bych něco takového řešil. Protože až bych se rozhodl dát takové peníze za aparát, chtěl bych asi i podmínky k poslechu. A abych mohl chtít podmínky k poslechu, musel bych vlastnit alespoň byt. A to už se dostávám do takových částek, které si na kontě nedovedu představit... :D

Ale, nikdo nevíme co bude, že.. Já su vděčnej za to, že mám práci a spořit můžu.

Uživatelský avatar
Jirka83
Příspěvky: 164
Registrován: 06 bře 2009 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka83

Příspěvek od Jirka83 »

Už před poměrně dlouhou dobou se u mě postupně pár věcí změnilo. Některé jsem původně ani moc nechtěl, ale když byla výhodná příležitost... Momentálně tedy poslouchám Lynx L22 - Vincent SV 233 - AC-M 103. Přikládám fotku (kdyby to někoho zajímalo) - mám ale jen levný kompakt dědečka (bude mu snad víc jak 8 let), takže za těch podmínek nejsou bohužel barvy úplně přesné ..
Obrázek

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka83

Příspěvek od Aleska »

Máš dobře našlápnuto ! *2thumbsup*
Blahopřeji k M103 !

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka83

Příspěvek od Teti »

Teda Jirko, vsechno vypada velice hezky. Nejenom hifi,ale i pokojicek. I se zvukem jsi asi spokojeny.
Promin mi to rejpani, ale proc jsi nezvolil (vzhledem k rozmerum pokoje) nejake bookshelfy?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host