Kocmeister

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
BVa
Kontaktovat uživatele:

Re: Kocmeister

Příspěvek od BVa »

2 sekal
http://www.audionet.de/maschinen/sam-g2/
SNR: > 103 dB (A-bewertet)
BVaudio, výroba a predaj

sekal

Příspěvek od sekal »

Viděl jste to měření, na něž jsem dával odkaz? Tady máte příp. další, z jiného testu.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Práve že som videl, zvlášť to posledné spektrum , s rozvojom sieťových násobkov. Do odstupu sa počíta suma všetkých rušivých zložiek v celom akustickom pásme , celkový výkon týchto rušivých zložiek plus šumový výkon tomto pásme . Preto verím údajom ( mimochodom veľmi "slušným") výrobcu.
BVaudio, výroba a predaj

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

BVa-> Kocmeister jasně napsal, že o BVaudio nemá zájem, vy jste napsal, že k tématu už nic nemáte, dokonce, že v něm končíte, ale pořád se vracíte (se spektrem a rozvojem).

Fakt je to nutný ?

(to byla jen řečnická otázka, neni nutný na ní odpovídat...)
kabelguru.cz

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Odpovedal som sekalovi na konkrétnu otázku ( elementárna slušnosť) konkrétnymi známymi faktami. Nikomu nič nevnucujem ani neponúkam, len som sa sa spýtal, v čom by to bol "sešup", žiadnu odpoveď som nedostal.. Ale však aj to je určitá odpoveď.. A fakt je nutné (po dvoch dňoch) klásť mi otázku, na ktorú aj tak nechcete počuť odpoveď?
BVaudio, výroba a predaj

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Kocmeister »

O víkendu jsem konečně zapojil novej zesík. Asi není velký překvapení, že jde o Hegela H360. Po pozitivní zkušenosti s předchůdcem H300 to byla jasná volba. V zahraničí ho dle různých zkušeností řadí mezi přinejhorším do top 10 integráčů, přitom cena není až tak extrémní.

Design je stejně nezajímavý jako u předchůdce, ale co je hlavní, kdybych chtěl, mohl jsem klidně nákup utajit před manželkou. Týhle změny (jedno tlačítko) by si nevšimla.

Dojmy: Zůstává dojem svalnatosti, testosteron z reprodukce stříká na všechny strany, ale nově se rozsvítilo střední a hlavně výškové pásmo. Masakr, tolik věcí na vejškách jsem ještě u sebe neslyšel. Ze zvědavosti jsem zkusil i integrovaný dac. Od něj jsem nic nečekal, ale byl jsem mile překvapen. V porovnání s Chordem Qutest je sice horší, ale vůbec ne nikterak výrazně. Připomíná mi populární RME a to neni vůbec špatnej výsledek. Jako každou správnou delta sigmu je ten dac potřeba uSoXovat k smrti, pak je ale reprodukce ještě lepší. Takže resumé je, že pro příštích několik týdnů není v plánu nahazovat na bazar :D . Ba ne, je to už opravdu dobrý, takže o tom vůbec neuvažuju. Leda, že by snad.....Sroll?

DSC_3217.JPG
kabelguru.cz

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Gratulace. *palec*
Chord je asi určitě muzikálnější. To už bude i o chuti - jestli ty lívance víc pocukrovat nebo stačí restované ovoce.. :P

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Díky. Chord je přirozenější, jak píšeš, řekněme muzikálnější. Z toho integráče je trochu slyšet, že je to digitál. Ale zase nic extrémního.
kabelguru.cz

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Fakty :)
Z toho integráče je trochu slyšet, že je to digitál.
Nie je to digitál, ale klasické AB.
BVaudio, výroba a predaj

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

BVa
Integráč s interním DAC modulem, akže jsem to pochopil, že přes interní DAC modul to hraje "digitálně" v porovnání s externím DACem Chord.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Kocmeister
Gratulace, že zesilovač dorazil v pořádku a hlavně, že je opět slyšet zvukový přínos. *thumbs up*

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

BVa, to je snad jasný, jak jsem to myslel. Přesně jako píše Jiri. Zas tak blbej nejsem i když na to vypadám.
kabelguru.cz

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

Tak snad zavladne dlouhodobe spokojenost. Na Hegel ctu posledni dobou chvalu.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Se zesíkem určitě, teď je otázka jestli se neporozhlídnout i po jinym bednění. Ne, že by byla nespokojenost, ale...
kabelguru.cz

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

Jojo, toť věčný dilema. Já teď koupil lepší zesík, tak mam teď hodně piddimenzovaný repro, ale v tomhle kole na jiný repro nezbude :-)

Odpovědět