Kocmeister

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Herrer
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kocmeister

Příspěvek od Herrer »

Kocmeister: Krásně to vypadá, krásně se to čte a určitě to i krásně hraje. Gratulace a užívej ;-)
Nadral reprosoustavy

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

krásná sestava, líbí. *thumbs up* ;)

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo »

Ahoj Tome,

Jsem rád, že si tak pěkně hraješ. Co mohu za sebe doporučit a budeš dále v mírném šoku je dát ceraball pod zesilovač. Pokud je nemáš, tak se mi ozvi na email.
Rád se k tobě zastavím.

MR
Rothaudio

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Vypadá to vizuálně moc hezky, jen stále vidím prodej toho jednoho subu jako obrovskou chybu. U mě je slyšet jasný rozdíl s jedním nebo se dvěma suby.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Kocmeister »

Jiří, možná si to pamatuješ ještě z minula. Sám jsi mě upozornil, že se ti něco nezdá. Ale ten druhý sub měl trochu jiný projev než první. Byly každý jiného data výroby (odstup pár let) a každý tak měl paradoxně trochu (opravdu malý rozdíl) jiný zvuk a bylo i nutné jinak nastavit hlasitost na potenciometru, aby hrály stejně nahlas. Na hudbě, kterou poslouchám jsem to neměl šanci poznat, bylo to skvělé, ale ty jsi to poznal na nějakém jazzu. Tento problém s jedním subem zmizel.
kabelguru.cz

Miero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miero »

Vyzeraju naozaj dobre. Co vravi na zvuk po upravach manzelka?

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Nekomentuje, takže asi v pohodě.
kabelguru.cz

CaptainHook
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od CaptainHook »

Ahoj Tome,
velká gratulace k novým reprobednám.Máš opravdu moc pěknou sestavu.Musí ti to teď hrát parádně :-)

Mike_Czech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike_Czech »

Moc pěkná sestava, gratuluji, ať ti to hraje *palec*

Dinosaurjr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dinosaurjr »

Zkoušel jsem již leccos, ale za mě raději ty budky. Napiš, jak to celkově hraje? A co detaily, rozlišení a prostor?
Celkově Nice :P

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Díky za gratulace. Zase to netřeba tak přehánět, ve skutečnosti jsou to jen malý sloupky s relativně obyčejným a nudným designem. Nějaký extra velký dojem to vizuálně neudělá. Ten nastane nejdřív až po spuštění hudby. Právě co se týče zvuku, nepochybně to patří mezi to nejlepší co se dá koupit za přiměřené peníze, to jsem si jistý. Rozlišení/detailnost je skutečně šokující. Tvrdí se, že je potřeba silný a kvalitní zesilovač, to snad mám. Jak to zní s něčím obyčejnějším, nemám tušení.

Prostor se mi, ale zdá zatím jen průměrný. Uvidíme po tuningu terminálů jestli se to změní. Pozor to neznamená, že je špatný, jen už jsem slyšel lepší.
kabelguru.cz

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Jestli jsou nové, tak zvuk vůbec nehodnoť. tj. zcestné. Budou to jiné bedny. A tuning sestavy i repro Tě ještě čeká, jestli je chceš mačkat jak citron, aby se Ti odměnily. Máš výhodu, že je tu pár lidí má a není nic lehčího než dojít na exkurzi. Můžou hrát stejné bedny i dost odlišně. Mají výhodu, že nemají nějaký významný vyčnívající charakter a tak se spíše ukáže to, co je před nimi. Třeba pro mne a hrátky s kablíky neocenitelná vlastnost.

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

Kocmeister

Neber to jako mentorování, ale jako sdělení zkušenosti. Tyhle bedny už máš celkem solidní a dokážou hrát skvěle. Vůbec se nesnaž do nich v současnosti "lézt" a terminály nechej jak jsou, nejdříve udělej ten poslechový prostor ( to už jsem Ti psal ), ale hlavně jim dej čas a nechej je rozehrát. Viděl bych to tak na 3 - 4 měsíce při častém poslechu. Pak konzultuj, popř. navštiv zdejší manjitele těchto beden, jak píše kychtax. Ušetříš si spoustu práce a nervů. Hlavně vždy řeš jen jeden problém, ať se od něčeho můžeš odrazit, nebo se z toho zblázníš a nic nenaladíš. Začal bych tím prostorem.
Hodně úspěchů a ať Ti to hraje skutečně "HIFI".

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

koukal jsem, že toho Hegela nabízíš. :shock: Jsem zvědav, co to bude místo něj.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Nojono už jsem myslel, že končim, ale je to tu zas. Ta hrozná hifi nemoc. Když vše dobře dopadne, tak dac/preamp HD30 a koncák H20. Samozřejmě naslepo, bez poslechu, jako vždycky. Když to bude naprd, jedeme dál :-)
kabelguru.cz

Odpovědět