kychtax

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: kychtax

Příspěvek od kychtax »

Rád bych tímto dodatečně zkorigoval text recenze lišty.

"Zásuvková lišta KYLI" nebo "kychtaxova lišta" je vysoce zavádějící označení.
Když je to kopie lišty furugrescu.

Tam kde je v textu uvedeno KYLI (nebo kychtaxova lišta), má být správně uvedeno Kopie lišty furugrescu.
Omlouvám se a děkuji za pochopení.

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron »

Tu má někdo patentovanou, že to tak řešíš?

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Přez USB kabel z PC do DAC běhají data (nuly a jedničky) napájej si to třeba zdrojem z NASA, nic tím ale na přenesených datech nezměníš. Přijdu ti za zády vyměnovat USB kabel mezi PC<>DAC a jsem zvědav jak to bude pro tebe slyšitelné.

Jste jen pocitáři a nechcete si to přiznat. Zkušeností můžu mít víc než třeba, co s tím má společného moje sestava, nechápu. Ohání te se tu Hi-Endem a jste rok zaslepeni důvodem pro vás nepochopitelným proč mám v sestavě AVRko. Dělá te v podstatě to stejné jako já a čílíte se že já jsem neznalí a mám si vše vyzkoušet. Copak zde někdo slyšel moji sestavu? Přesto je nerozlišující a podprahová, protože je v ní připojen AVR recíver a levný DVD přehravač, jak vtipné. Takže přeci jen jde o cenu!! Jak to nestojí 100k +, tak to přeci nemůže být HiFi.

Poslední srandičkou je to, že v podstatě nikdy nikdo z okruhu Hi-Fi nedokázal zprostředkovat slepo-poslech. Proč asi tak, protože všichni uvnitř víte, že rozpoznat při poslechu věc jako připojenou lištu, nebo třeba pojistky pouze a jenom uchem je nesmysl a pohořel by každý. Krom toho ucho v podstatě okamžitě zapomíná co slyšelo. 5sec. mezera mezi poslechem s lištou A a s lištou B může byt tak dlouhá, že nepoznáte lautr nic.
Naposledy upravil(a) marvinnrv dne 08 led 2020 12:33, celkem upraveno 2 x.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

kychtax píše:
08 led 2020 11:33
Rád bych tímto dodatečně zkorigoval text recenze lišty.

"Zásuvková lišta KYLI" nebo "kychtaxova lišta" je vysoce zavádějící označení.
Když je to kopie lišty furugrescu.

Tam kde je v textu uvedeno KYLI (nebo kychtaxova lišta), má být správně uvedeno Kopie lišty furugrescu.
Omlouvám se a děkuji za pochopení.
Zase's dostal pojeb na vedlejsim fóru, jo, ty omluvo?

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Nedostal jsem pojeb. Jestli si to někdo myslí - nechme jej . :)
Ale není to původně můj nápad. A jak to bylo napsané, tak to evokovalo že je lišta moje dílko. Není. Takhle je to správnější.
Trochu jsem toto nedomyslel při množství textu a věcí které se upravovaly.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

BTW, slyšel jsem již i názor, že jsem si ten text celý napsal sám. Taky nikoho nehodlám přesvědčovat a vyvracet - Nechme jej. :)

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

kychtax píše:
08 led 2020 12:44
Nedostal jsem pojeb. Jestli si to někdo myslí - nechme jej . :)
Ale není to původně můj nápad. A jak to bylo napsané, tak to evokovalo že je lišta moje dílko. Není. Takhle je to správnější.
Trochu jsem toto nedomyslel při množství textu a věcí které se upravovaly.
Jj, ja ty komenty vedle četl. Pry je ta tvoje lišta tak nebezpečná, ze o ní mají zvyseny zajem Íránci, chtej ji prej dodavat do amerických domacností pod nazvem Ájatolláh II. Takze bych to pojmenovani asi neresil.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Tam je to celé trochu řízené určitým názorovým seskupením. ;)

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Za to zde ti názorové seskupení vyhovuje ...

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

marvinnrv píše:
08 led 2020 12:30
Dělá te v podstatě to stejné jako já a čílíte se že já jsem neznalí a mám si vše vyzkoušet. Copak zde někdo slyšel moji sestavu? Přesto je nerozlišující a podprahová, protože je v ní připojen AVR recíver a levný DVD přehravač, jak vtipné. Takže přeci jen jde o cenu!! Jak to nestojí 100k +, tak to přeci nemůže být HiFi.
marvinnrv
Já mám zkušenost např. s Denon AVR-4810, s děleným AVR Marantz 8xxx nebo i s děleným Denon AVP A1HD/POA-A1HD a vše tohle nebylo pro kvalitní stereo poslech dostačující. Díky tomu nepotřebuji slyšet tvůj konkrétní Marantz SR7009 s levným DVD přehrávačem, abych si udělal jasnou představu o tom jaký zvuk doma posloucháš (to že jsi s tím takto spokojený je tvoje věc).
Jestli ti to nedošlo, tak v tržní ekonomice prostě cena většinou úměrně souvisí s kvalitou - neberu v potaz pár highend nesmyslů, které tady stejně nikdo nevlastní. Každopádně za kvalitu si prostě připlatíš.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Tak určitě... v tom případě já nemusím slyšet žádnou lištu.

P.S. na vedlejším foru se člověk dočte i fajn věci např. o PítrsPraha ... člověk by si měl Peťo hold někdy uklidit nejdřív před vlastnim prahem. Jsem rád že jsem se tam o Tobě něco dočetl ... Jj káže vodu a pije Víno ;)

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Ještě pro upřesnění informačního šumu, nevlastním ani jedno CD či AUDIO DVD ani jiné podobné nosiče audiozáznamu, tolik k použití levného DVD přehravače.

hřebík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hřebík »

marvinnrv píše:
Přez USB kabel z PC do DAC běhají data (nuly a jedničky) napájej si to třeba zdrojem z NASA, nic tím ale na přenesených datech nezměníš. Přijdu ti za zády vyměnovat USB kabel mezi PC<>DAC a jsem zvědav jak to bude pro tebe slyšitelné.
Ony tam ale netečou jen ty jedničky a nuly, ale někdy např. i rušení, které proniká do přístrojů a ovlivňuje zvuk, napříč cenovými kategoriemi. Všechny přístroje zdaleka nejsou imunní. Lepší zdroj pak může toto rušení minimalizovat a potlačit tak jeho vliv na zvuk. Podobná filozofie vede ke konstrukci "lepších" lišt: Stíněná lišta může zabránit průniku rušení, jehož zdroj může být v domácnosti, u sestavy, u lišty. To je jedna z motivací jejich konstrukce a hi-endového hledání svaté lišty.
marvinnrv píše:
Jste jen pocitáři a nechcete si to přiznat. Zkušeností můžu mít víc než třeba, co s tím má společného moje sestava, nechápu. Ohání te se tu Hi-Endem a jste rok zaslepeni důvodem pro vás nepochopitelným proč mám v sestavě AVRko. Dělá te v podstatě to stejné jako já a čílíte se že já jsem neznalí a mám si vše vyzkoušet. Copak zde někdo slyšel moji sestavu? Přesto je nerozlišující a podprahová, protože je v ní připojen AVR recíver a levný DVD přehravač, jak vtipné. Takže přeci jen jde o cenu!! Jak to nestojí 100k +, tak to přeci nemůže být HiFi.

Poslední srandičkou je to, že v podstatě nikdy nikdo z okruhu Hi-Fi nedokázal zprostředkovat slepo-poslech. Proč asi tak, protože všichni uvnitř víte, že rozpoznat při poslechu věc jako připojenou lištu, nebo třeba pojistky pouze a jenom uchem je nesmysl a pohořel by každý. Krom toho ucho v podstatě okamžitě zapomíná co slyšelo. 5sec. mezera mezi poslechem s lištou A a s lištou B může byt tak dlouhá, že nepoznáte lautr nic.
Přeji pocitově hezký den a klidný poslech! Srdcař jako ty se často nevidí.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Kocmeister, Jiri:
Velmi výstižně napsáno.

marvinnrv:
Kde není argument, znalost, zkušenost, je na místě falešná berlička v podobě osobního napadání... Znovu a znovu... Mně je upřímně úplně jedno, co o mně píše někdo, kdo mě ani neviděl natož aby mě znal. Že to je pro tebe berná mince, je tvá ne příliš lichotivá vizitka a mě se nijak netýká.

Piš o hifi, piš o svých vlastních zážitcích a zkušenostech. Chuť na osobní napadání a honění prázdného ega směřuj třeba na emimino.cz nebo novinky.cz, tam příspěvkům takového intelektu pšenka pokvete jedna báseň.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Piš o hifi, piš o svých vlastních zážitcích a zkušenostech.
Píše člověk který je obviňován že sám radil a psal moudra vyčtená z netu , ty profi demagogu ;)

Odpovědět