kychtax

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Re: kychtax

Příspěvek od marvinnrv »

Ja pořád nechápu, co Vás vede k tomu, že já o věcech ohledně HiFi, např. těch Focalech nic nevím ... si jako myslíš že jsem v životě nevylezl z domu?

Tutlání apára je spíš tvůj rajón. Já nic tutlat nemusím, protože se za tu letitou Low-End sestavu nestydím.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Protože se zde tak prezentuješ. Projdi si třeba jen tohle vlákno, kolikrát na tebe padla otázka, jaké lišty na jakých sestavách jsi porovnával. A co bylo odpovědí? Jen osobní napadání a k věci holé nic.

A svou formou diskuse, kdy ostatní zahrnuješ jen urážkami, sám svou důvěryhodnost degraduješ na bod nula. Tak se pak nediv, že když něco napíšeš, jen se nad tím mávne rukou a nebere v potaz - zdaleka ne jen já.

Začni se chovat slušně a s respektem, začni psát k věci o svých reálných zkušenostech a nikdo ti nevytkne ani popel. O honění ega ve stylu "jen já mám pravdu a vy jste jen čarodějové", jak zatím předvádíš, nemá zájem nikdo.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Tak mi prosím tě vyzobni v tomhle vláknu jednu situaci, kdy jsem někoho zahrnul urážkami.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Jestli potřebuješ vodit za ručičku, požádej o to někoho, kdo je ochotný to dospělému vysvětlovat... Buď holD chápeš obsah mého příspěvku nebo ne.

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Takže si žádné zahrnutí urážkama asi nenašel viď? Přitom když se ti to hodí, tak si najdeš dostatek času na to prolézat důkladně vlákna a vyzobávat pro Tvojí osobu vhodné texty...

mumu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mumu »

Treba pochopiť jednu vec. Pitrs, Oldear, Jiri a spol reagujú úplne prirodzene. Ako každý neskúsený začiatočník, všetci sme si tým prešli. Netreba sa na nich hnevať. Točia sa ako šteňatá za vlastným chvostom, nevedia, čo chcú, okoposluch a cenovka je ich modla. Hlavné je brať ich len ako spestrenie všedných dní.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

mumu, mně jsi nezahrnul. Mám si o tom něco myslet? *sunglases*

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Inspirován včerejší návštěvou u CaptainHooka. Zapojil jsem všechno nejlepší jen do sluchátek. Tzn. moje V3 síťáky jeden do lišty a jeden do lin.zroje. Jednu V2 do PC. ..
A ta sluchátka T1 zas hrají jinak.. Nejvíc se změnil zvuk po vytažení nap. kabelu z počítače, což jsem nečekal.. Místo Isotek Intense 32A (osazen Furutech NCF) šel můj V2. Zmizela určitá boulovitost a zvuk se hodně zpřesnil a zpevnil. U PC s klasickým spínaným zdrojem, byť je to kvalitní Fortron, bych takovou velkou změnu nečekal, po výměně síťáku. :shock: :arrow: Asi zatím nejlepší zvuk ze sluchátek u mne.
Pan T. (recenzent lišty) mne dnes inspiroval k sepsání všech možných verzí kabelů, které jsem zatím poskládal. Nějakému představení. Má pravdu, je to nepřehledné.. něco o tom sepíšu. :)

CaptainHook
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od CaptainHook »

Ahoj Honzo,tak to rád slyším,že se ti zvuk u T1 zlepšil po zapojení tvojí kabeláže.Jak už jsem zmiňoval u sebe ve vláknu,tak ty tvoje napájecí kabely a XLR interconnect jsou opravdu výborné. *klanimse* Lepší než moje současná kabeláž.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Martine, děkuji.. Pořád se to učím. Je to zábava, to pak jde 2x líp. :)
Včera jsem i díky Tobě pozměnil věci v sestavě, polepšil se zvukem a nakonec poslouchal až do 3 ráno
klasickou hudbu a nemohl se odtrhnout. Ranní vstávání bylo *thumbs down* :D

CaptainHook
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Já asi postupně začnu nahrazovat současnou kabeláž tou Tvojí,protože si skvěle sedla s mojí sestavou a ze zvuku jsem byl nadšenej. :)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Vyres si xlrko. A nikam bych pak nespechal. DPS 4.1 je spickova nap. kabelaz. Muzem zkusit I ten koax - FTVS510, jestli chces.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Slysel jsi ten rozdil, jen s jinym propojovakem...a jako kdyby hrala jina sluchatka. :) :shock: Dalsi vymeny u Tebe uz tak velky vliv mit nebudou, myslim si..jeste mozna ten koax, ale tam rozhodne nebude tak velky rozdil..

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Teď jak nad tím uvažuji na dálku, FTVS510 by si mohl s HD800 celkem dobře sednout..
Zrovna nedávno jsem ho zas měl v sestavě, když jsem hrál chvíli CD..

CaptainHook
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

To XLR a koax určitě budu muset vyměnit.Ta FTVS 510 metráž s těmi stříbrnými RCA WBT 0102 by mohla být zajímavá kombinace.

Odpovědět