kychtax

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: kychtax

Příspěvek od kychtax »

jak vypadá A32 vzadu po novu. :)
Přílohy
terminály.jpg

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Ještě mám další změny. Jak je z foto vidno, standardní terminály na A32 nahradily WBT 703, včetně dutinek WBT. Změna? Neslýchaná, nepochopitelná. Samozřejmě do plusu. Ale musel jsem udělat některé úpravy, bez kterých by to asi nedopadlo (Zdravím kolegu, který terminály WBT sundával pro až moc velkou nechtěnou změnu zvuku. :) ). Např jsem vyměnil 3x IEC konektory na nap. kabelech Furutech za IEC Neotech, mimo jiné..

XLR kabel - prototyp s nerezem jsem rozebral a vyndal některé vrstvy stínění atd. Hraji takto třetí den a je to lepší. Předtím byl zvuk zatlumený, znatelné na výškách. Teď je to zapojeno asi lépe. Výšky cinkají jak o život a je to otevřený zábavný zvuk s extenzí nahoře ale i dole. Jak to mám rád. :lol:

K liště mám již na stálo připojený "grounding box by lachim". Změna ve zvuku je rovněž celkem velká. Několikrát jsem odpojoval a zapojoval opakovaně a zkoušel, potvrzoval si..

Na cestě z Francie mám nejlepší dostupné stříbrné dráty. A to NEOTECH SOST-26 UPOCC stříbro v teflonu (2m AWG 26). Budou sloužit jako nové USB(datový pár), kde chci vyzkoušet několik nových nápadů. Čili i hrst konektorů USB a chci vyzkoušet stříbrné stínění z reveletu.

Dále mám na cestě XLR terminály - nejvyšší furutech. Půjdou za XLR na sigl. vstup do A32. K tomu si připravuji dva 12cm fousky signálového stř. kabelu, který příjde naletovat WBT pájkou mezi desku a nový terminál.

Abych to vzal najednou, objednal jsem i WBT 0152 Ag Nextgen, který půjde na koax Oyaide FTVS 510.. trochu ten koax vylepšit - na radu lachima osadit nejvyšší WBT Ag konektor. Koax používám k Denonu BDP4010, starší kousek který jsem vlastně taky ještě pořídil v Německu. Rovněž na radu lachima. Používám jako transport (alternativa k PC), k přehr. CD, DVD, SACD, BR. (BR je u mne s přehledem lepší než PS4). Samozřejmě podložený Cerabally a zatížený.

Zajímavé je, že v PC jsem udělal přepážky z mědi, zastínil vnitřní kabeláž a připojil stínění na kostru. Upravil nap. zdroj a snížil přebytečně kabely (odletoval z PCB Fortron, bylo to celkem peklo..), oddělal veškeré ventilátory a rotační součástky. Zvuk z takového PC již je ohromný, překonává i ten Denon. Abych to ještě podpořil, koupil jsem tentokrát již ještě tlustší plech z mědi, který chci nastříhat a přesně vytvarovat do PC casu. Oddělit tři sektory: Pro MB, pro HDD, pro nap. zdroj. Vše násl. uzemním k bedně.

Tak spousta změn a často serepetičky. Ale kdo si hraje.. :lol: *2thumbsup*

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

Teflon na USB kábel sa moc nehodí. To je ale moj názor. Vyskušaj. :)

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Dejte si z PC pryč všechny ventilátory a potom budete mistři.
Kychtax, tento tvůj příspěvek už hraničí s imbelicilitou.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

:D svartenatt mne v Sobotu znami to urobil.
Mám NUC v http://www.akasa.com.tw/search.php?seed=A-NUC45-M1B

*2thumbsup*

Ale bez tých "nahrobných" líšt pochromovaných. :D :lol:

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Pasivní case je něco jiného než destrukce zdroje.
Fakt toto je už na zásah moderátora.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Tý brďo, tolik změn za poslední rok a každá taková změna výrazný posun zvuku k lepšímu, až brady, čelisti a co já vím co ještě padaly. Teď si vem, kdybys to vše vrátil změnu po změně zpět. To by se vlastně nedalo vůbec poslouchat, neboť bys ten výsledný sound třeba dvacetkrát zhoršil. Hrůza, ty výrobky v originálním stavu by musely být neprodejné!!!

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Muzete se mrknout na tuto stavbu pc, kdo si pc stavite.. Dost zajimavych napadu. *thumbs up* par veci mne inspirovalo. Ps. Je to spis pro PC tunery. To chlazeni heatpipami na case je moc hezky udelano. Mne zaujaly 3M RF/EMI absorbery. Uz jsem skoro dva koupil. Mozna jeste koupim. Ten pan je ma I v Oppo.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

... a kdyby jsi dořešil akustiku. :)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

https://cz.mouser.com/ProductDetail/3M- ... 4tdw%3D%3D
Maji tam I grafy pohltivosti. Zajimave grafy. :)
Dokonce se ten material jednu dobu nesmel vyvazet mimo USA, aby to nemohli zneuzit ve vojenskem prumyslu.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Akustiku mam +- v poradku (treba dnes jsem hral po delsi dobe hodne nahlas a bylo to OK). Jeste dve knihovnicky po stranach, jen opadnou lidi v ikea a je to. Rad bych pak pozval nekolik zkusenych I znamych hifistu, snad neodmitnou. I nejaky ten AB test udelame, at je legrace. Kdyz bude chut. Koneckoncu, at jen netapetuji ve vlakne a udela si nekdo nazor sam. *thumbs up* :)

DK76
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DK76 »

Super čtení na večer, tak dlouho již jsem se nenasmál,teď z toho neusnu, jj hifi je nádherný koníček, ale nic se nemá přehánět
👍😂🤣😆. Hifi zdar✊.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Meril jsem to na mape, Martina Vitvara a jeho akusticke panely mam presne 7km vzdusnou carou. A zatim nebyl duvod o jeho navsteve vubec uvazovat :P
Naposledy upravil(a) kychtax dne 25 kvě 2020 21:21, celkem upraveno 1 x.

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

Bazi 36 píše:
25 kvě 2020 20:21
Tý brďo, tolik změn za poslední rok a každá taková změna výrazný posun zvuku k lepšímu, až brady, čelisti a co já vím co ještě padaly. Teď si vem, kdybys to vše vrátil změnu po změně zpět. To by se vlastně nedalo vůbec poslouchat, neboť bys ten výsledný sound třeba dvacetkrát zhoršil. Hrůza, ty výrobky v originálním stavu by musely být neprodejné!!!
*2thumbsup* *2thumbsup* :lol: Přesně to jsem si taky říkal.

Odpovědět