kychtax

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
pulenej
Kontaktovat uživatele:

Re: kychtax

Příspěvek od pulenej »

to Bazi 36

hele celý to vypadá jako těžká ironie nebo jako když to napsal nějakej zasloužilej člen
VIP HE hogo fogo komunity hladěni hifi ocasů liščím ohonem :lol:

to Kychtak ..nediv se kdyz vždy vytyhneš nahmatelené akademické voodo .. máš aspoň zpětnou vazbu na ty tvoje úlety
maže se na HE foru které musí být čísté a korektní ne ?

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

pulenej své vlákno má možnost si založit každý. Divím se, že si někteří mi odpůrci vlákna dávno nezaložili a nejedou "Stejnými zbraněmi" . Nepochopili asi ještě, že je to účinný postup. ;) (nebo by neměli již na str.2 co psát, hihih )

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Kychtax
Pak si ale nestěžujte, že ta opozice existuje. Znovu, jó. Vedle jí možná vymítili a hádej, jak to dopadne. Jako včera, dnes a zítra...dva a půl příspěvku za den, místo realistické nesouhlasné reakce na "blbost na entou", tzv radšijojo příspěvek.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

já si na opozici nestěžuji. za mne tedy.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Bazi 36 píše:
16 čer 2020 14:31
Kychtax
Pak si ale nestěžujte, že ta opozice existuje. Znovu, jó. Vedle jí možná vymítili a hádej, jak to dopadne. Jako včera, dnes a zítra...dva a půl příspěvku za den, místo realistické nesouhlasné reakce na "blbost na entou", tzv radšijojo příspěvek.
To je problém lidí, kteří mají nutkání ve všem vidět opozici, boj, potřebu vymezovat se, potřebu prosazovat za každou cenu svůj názor i o věcech, o kterých reálně neví zhola nic... A když takového někdo znalejší upozorní na omyl, padají nadávky a urážky...

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

ještě k těm nožičkám na RME. Sundal jsem původní, jdou odšroubovat. A pozor! Není to ledajaká guma, jen aby to neleželo na "břichu". Ale jsou tam pěkné molitánky s velmi jemnou asi paměťovou pěnou (dám sem foto). Čili za mne.. možná si RME tak trochu malinko lžou do kapsy s těmi vibracemi. Stejně jako s dřív uváděným zdrojem napájení.
Opět prakticky vyzkoušeno. ;)

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

PítrsPraha píše:
16 čer 2020 14:40
Bazi 36 píše:
Kychtax
To je problém lidí, kteří mají nutkání ve všem vidět opozici, boj, potřebu vymezovat se, potřebu prosazovat za každou cenu svůj názor i o věcech, o kterých reálně neví zhola nic... A když takového někdo znalejší upozorní na omyl, padají nadávky a urážky...
Tak já nevím, Praho, ale buď sis mne, dle neustálých reakcí na mé příspěvky, oblíbil a pokud ne, použiju tvá opakující se prohlášení ve vztahu k jiným členům hifiroom, kteří napsali něco, co ti nebylo po chuti.
Konkrétně: "Vždyť je to jenom další troll, doporucuji ho nekrmit, nereagovat, on vyšumí sám."
Proč se toho nedržíš i v mém případě. Napsal bych jednu reakci na Kychtaxův "totem", který vybudoval okolo RME a šel bych od toho. Moh bejt klid.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Vůbec nejde o mé chutě.
Jde o to, že psát "nikdy jsem daný přístroj neměl v sestavě, podrobně nezkoušel, týdny neposlouchal, ale bezpečně vím, jak hraje a co jej (ne)ovlivní" je bezcenné plácání.

Nic víc, nic míň. Člověk, kterým nezmítá jeho ego a potřeba se hádat, nemá problém si tenhle základní fakt plynoucí z vlastní hluboké nezkušenosti přiznat. Jiný člověk kolem sebe začne metat nadávky a urážky....

skypi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypi »

BVa píše:
16 čer 2020 13:10
Jiri
Bohužel dost pokulhává ta teorie o tom, co je a co není slyšet vzhledem k těm provedeným měřením a grafům.
Tak si to férovo vyskúšaj, v kontrolovanom slepom teste..Veľmi rýchlo stratíš ilúzie, čo dokážeš sluchom poznať. Také všeobecné mávanie slovom "slyšitelné" je naivita.. To si vyskúšajte, čo je slyšitelné..Tie ilúzie sú to, čo "pokulhává".
Pane Bunta, on to už pravděpodobně udělal, ale nikdy to nepřizná, že neslyšel rozdíl, resp. nerozezná, co je co - i korektně provedený slepák zpochybní, protože ON, zlaté ucho , "to" pozná jen po "dlouhodobém" poslechu a pohledu ! - a slepáku tudíž nevěří... A "pravdu" má samozřejmě jen ON, protože "to" prostě "slyší" a má na to zařízení, ze kterého neví, co mu leze (bájný Habarta NUC) a bájný zesilovač, u kterého nikdo objektivní měření neposkytl, přestože to přislíbil sám výrobce (bájný Šroll mk nevím kolik)

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

PítrsPraha píše:
16 čer 2020 15:12
Vůbec nejde o mé chutě.
Jde o to, že psát "nikdy jsem daný přístroj neměl v sestavě, podrobně nezkoušel, týdny neposlouchal, ale bezpečně vím, jak hraje a co jej (ne)ovlivní" je bezcenné plácání.

Nic víc, nic míň. Člověk, kterým nezmítá jeho ego a potřeba se hádat, nemá problém si tenhle základní fakt plynoucí z vlastní hluboké nezkušenosti přiznat. Jiný člověk kolem sebe začne metat nadávky a urážky....
Takže ti nejsem lhostejný. Co děláš dneska vecer?

Janik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janik »

Kocmeister píše:
16 čer 2020 10:50

1) ... všechno svedem na .. špatný nahrávky. To známe.
Nechcem ta poucat ale neda mi nereagovat. Pokial mi audio doma rozlisi mizernu nahravku od kvalitnej nahravky tak o akom inom rozliseni pises?

Myslim si, ze sa chlapci velmi zamotavate a to nie je dobre pre vas.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Bazi36:
Nemám rád nevyžádané rady, ale zde přeci jen:
Soustřeď se na to, abys reagoval na to, co napsal člověk, kterému odpovídáš, ne na své myšlenky. Stává se ti to dnes téměř neustále.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

A tím bychom to mohli, myslím si, uzavřít.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Bazi 36 píše:
Kychtax
Na vedlejším fóru je možná dva a půl příspěvku denně, ale aspoň se tam nepřetřesavají pí.oviny stále dokola. Kdyby jich nebylo, bylo by taky celkem pusto. :lol:

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Bazi 36 píše:
16 čer 2020 14:19
PítrsPraha píše:
16 čer 2020 14:04
Bazi 36 píše:
16 čer 2020 13:42
Zřejmě jsi nepochopil, proč k těm rozmíškám, flame, třenicím, vzájemnému napadání a soubojům (ten slastný pocit při případném vítězství ala to jsem mu to nandal) dochází. Je to lidská potřeba, potřeba se vybít, "zlepšit" si náladu, uvolnit stres.
K tomu fórum normálním lidem neslouží, ale vidíš to sám. Stačí pochválit výběr sestavy a adresát z toho vykřeše hejt. Stačí upozornit, že není ok vyjadřovat se ke změnám zvuku přístroje, který dotyčný nezná a adresát z toho vykřeše hejt... Jen ty sám (možná) víš, proč se chováš tak, že následně sám nad svým vystupováním kroutíš hlavou... Kéž by tu byli jen lidi, kteří chtějí diskutovat o svých reálných zkušenostech s hifi.... A že na HEF nemají šanci lidé jako ty, kteří absenci reálných zkušeností nahrazují urážením druhých? To může soudnému člověku vadit jen těžko.
Bazi 36 píše:
16 čer 2020 13:42
A přesto, jsou tu a budou dál.
Ano jsou. A byli tu roky před tebou... Ty ses přišel setkávat s náma, ne obráceně. Nikdo nikoho nenutí registrovat se někam, kde se mu to nelíbí.
Co to mumláš? Lidé, kteří chtějí diskutovat jen o svých reálných zkušenostech jsou přece na tom HEF. Kvůli tomu ses tam určitě i zaregistroval. Tohle je a vždy bylo trochu jiné fórum. Stačí se ohlédnout zpátky, vżdy když vyschne jakékoliv "militantní" vlákno, hifiroom utichne, zpustne a dlouhé dny se objevuje pouze pár příspěvků ve vláknech co zrovna poslouchám, akce pro hifisty, popř. potřebuju poradit, ve znění: "Předem upozorňuji, že jsem úplný laik, mám bedny Yamaha a hledám k nim vhodný "recievr", nemusí to být zrovná "hiend", ale......! Víc lidí pak hledá útěchu i ve vláknech o mém koupališti a coronaviru obecně. Taky ses zapojil, ne?, ty vyhledavači hifitémat.
Foxi, vzdyť to tu píšu.

Odpovědět