kychtax

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
fb_mirek
Kontaktovat uživatele:

Re: kychtax

Příspěvek od fb_mirek »

Kychtax.
Miro, delam si radost s temi kably. Je to dobry pocit, kdyz si je clovek vyrobi a jeste je to prinos v sestave a slyset.
Odina nemam, to si mne s nekym pletes. *taktone*
Vsak v pohodě. Já to myslel jinak, nepochopil jsi to, nevadí. Tebe si nejde splést neboj .

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Zdar, dělal jsem tyto propojky. Drát Neotech. Konektory WBT. :)
Přílohy
IMG_20200928_103908.jpg

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

.. a výsledek? :D

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

to se teprv ukáže :-)
ale co jsem ještě udělal u sebe - vyměnil v liště dráty za stříbrné. A je to takový nářez. Dozvuky slyším v místech skladeb, kde jsem myslel že je v životě neuslyším. Úplně jiná sestava a zvuk. A mega citlivé i na malé změny v sestavě, např. na různé dráty, průřezy apod. (což potřebuji). I když se to místnímu osazenstvu nebude líbit, tento report :) . Zatím narychlo jen dvě zásuvky lišty. Víc vlastně momentálně nepotřebuji... toliko 3 komponenty mám: zes. - DAC - PC. tj. jedna dvojzás ve zdi, kde je PC a dvě osazené v liště, kde je DAC a konec.
Dvojzásuvka je nejvyšší Furutech/Rh (výborná investice, doporučuji)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

btw. už déle jsem měl pocit, třeba půl roku, že běžný měděný drát v liště to u mne brzdí. Což se potvrdilo a jsem za to rád. Nakopl mne k tomu kamarád.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Skús ešte zlaté dráty od poslednej trafostanice k baráku.. A potom platinové od trafostanice až do Temelína... ;)
BVaudio, výroba a predaj

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

A co tak si vyrábět vlastní elektřinu? Nějaká kvalitní elektrocentrála do sklepa a od toho vést ty platinové dráty ;).

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

A co tak si vyrábět vlastní elektřinu?
Tohle není úplně nová myšlenka. Kdysi, kdesi jsem četl příspěvek na fóru od audio nadšence, který si elektřinu výhradně pro svůj systém vyráběl a který si to nemohl vynachválit. Bohužel, neřešilo se tam, zda i v takovém případě zaznamenal vliv napájecích kabelů.

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

Teoreticky by to mohlo fungovat se synchronním motorem na stejné hřídeli 3000 ot/min s tímto alternátorem ..
http://www.imatech.cz/elektrocentraly-g ... kt6-1.html
Ale je to velké, umístit to snad někam na balkon či do sklepa, podle možností. Hluk soustrojí by pak nebyl problém ...
Od mašinek použít supravodiče *2thumbsup*

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

BVA, jste na hifiroomu, hififoru pro hifinadšence, ne na foru "přátel ozvučovací techniky". ;)

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

BVA, jste na hifiroomu, hififoru pro hifinadšence, ne na foru "přátel ozvučovací techniky".
Ak je to fórum pre nadšencov, znamená to súčasne, že to musí byť fórum "priateľov blbostí a nezmyslov"? Však celé hifi je (malo by byť) o kvalitnom "ozvučení" v domácich podmienkach.
V súvislosti s covidom je momentálne úplna pandémia blbostí a hoaxov šírená pseudooborníkmi a šarlatánmi, výsledok ich "snahy" je bohužiaľ poznať v počte infikovaných a následkoch aj pre zodpovedných.. Pokiaľ ide o hifi, tak takáto pandémia blbosti a popierania (ignorovania) všetkých súčasných znalostí vypukla už asi pred 30-40rokmi a zdá, že je nekonečná. A niektorí postihnutí sú vysoko" infekční". Našťastie to má negatívne následky iba pre nich, pozitívne pre rôznych šarlatánov, čo im ponúkajú zázračné "lieky". Lenže liek na hlúposť je iba poznanie a vzdelávanie sa...:roll:
BVaudio, výroba a predaj

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

Aneb fórum: "Nemůžete slyšet to, co neumíme změřit", případně: "Jsou to jen halucinace".

Jarda
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jarda »

Paráda,zase bude co číst:-)
Honzo hoď ještě něco do placu....:-)

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Druhý pohľad: "HiFi Tinitus" je reálny zvuk, však ho počujeme.. ;)
Antony, ver si čomu chceš, ale pretože veríš, tak to nie je dôkaz existencie. A neexistencia rozdielov sa dá dokázať (to je práve ten nulový výsledok meraní všetkých "rozdielov" signálu), nezávisle na subjekte. Lenže takýto výsledok je v rozpore s halucináciami "počujúcich", ergo je nesprávny (nehodiaci sa..).. :roll:
BVaudio, výroba a predaj

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

kychtax píše:
01 říj 2020 10:46
BVA, jste na hifiroomu, hififoru pro hifinadšence, ne na foru "přátel ozvučovací techniky". ;)
Já myslím, že i přítel ozvučovací techniky dá primárně na své uši a na uši hudebníků. Úplně vidím absurdní situaci, jak hráč na scéně signalizuje zvukařovi, ať mu zesílí příposlech a jak mu ten zvukař odborně vysvětlí, že podle měřícího mikrofonu má hlasitosti dost a že podlehl nějaké halucinaci či psychické chorobě :D
S BVa nemá cenu diskutovat, prostě mu dej za pravdu a máš ho z krku.

Odpovědět