Leony5

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Leony5

Příspěvek od Leony5 »

Díky za rady a postřehy, trochu jsem ještě upravil akustiku v místnosti Ohledně reakce na vulkany ( měření ) ano asi to nejsou podle měření rovné bedny, to souhlasím, ale jsou pro mě muzikální, a hlavně co u nich ocením je prostor, zatím jsem to nikde jinde neslyšel krom p. Stranky a jeho GT 1. Měl jsem tu již několik beden, a několik jsem již poslechl jinde, cenové kategorie od 20K po více jak několik mil. Ano Quadral Vulkann nejsou špičkové bedny, ale jsou dodnes velice dobře znějící bedny za velmi dobré peníze.
IMG_20220409_143709.jpg

Mike_Czech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike_Czech »

Ahoj Leo,
vypadá to dobře, vzhledově je to určitě lepší než to bylo *2thumbsup* .
Jsem zvědavý na zvukový rozdíl.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Co by to udělalo, kdyby se za bedny daly veliké válce z nějakého pletiva a na nich by byl nějaký filc, nějaká akusticky tlumící tkanina?

Oplt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oplt »

*sunglases* Asi by to vypadalo blbě.

Leony5
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Leony5 »

V sobotu jsme se věnovali se dvěma zdejšími členy, a mými kamarády Milanem a Michalem poslechu extrémně levných beden. Michal přivezl větší regály ATL, a Milan Magnat monitor suprime 2000. Oba páry jsou laděny a upraveny. Oboje hrají po úpravách obstojně, hlavně mě zaujaly Magnáty které hrají na středech a výškách opravdu moc pěkně, čistě a razantně, nechybí jemný detail, ani dynamika, zvuk je velice příjemný, basy byly při extrémně přebasovaných skladbách takové huhu, ale při běžné muzice slušně znějící a prokreslené. Bedny zřejmě více zatlumí, a bude to v pohodě. ATL bych nehodnotil vzhledem ke špatnému umístění, a poslouchali jsme je jen krátce, porovnávat je se sloupkama také není fér. Celé jsem si to docela užil, a udělal si obrázek o tom co se dá vymámit z opravdu levných beden, magnáty jsem u Milana poslouchal před úpravami, a zvukově to bylo hrozné, jedním slovem plechové.
20220430_124305.jpg

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Možná, kdybyste ty ATL otocili vyskacem dolu, renonc umisteni by se snížil a hodnotit by se daly.

mesky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mesky »

Poslechová akce byla fajn, užil jsem si jí dostatečně, ale potom cestou domů unaven z přenášení a nakládání beden, jsem je vyložil v garáži a dávám si od všeho oraz. V brzké době si s nimi ještě ,,pohraju" aby nehučely. Mám stále co dělat na zahradě ale plánuju později nějaký poslech tam, bude to bez odrazů.

Odpovědět