LINDEMANN - ČLEN

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od petrL »

Mechanika musí disk především přečíst správně, na tom žádný buffer nic nezmění. Pravda, s bufferem má možná trochu víc času, také může zmenšit jitter, ale ne chyby (samozřejmě více nebo méně opravené). Já dokonce myslím, že při čtení 1-násobnou rychlostí žádné opakované čtení nepomůže. Lepší podmínky ta mechanika nedostane a když to nepřečte, tak to zkrátka nepřečte.

Důvod použití horších mechanik je prostý - lepší se už nevyrábějí anebo na ně firma nemá prachy. A samozřejmě nemá ani lidi, kteří by byli schopni vyvinout vlastní mechaniku, o výrobě nemluvě.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Zappadaddy »

Štve mne,když daleko levnější stroj viz Lyndorf má kvalitní mechaniku než 5X dražší přístroj.Na druhou stranu co z toho,když ten levnej je zvukově výrazně horší.

boxer

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od boxer »

No nevím,zda Lyngdorf právě má nějak extra kvalitní.

Tedy spíš nee.

Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

boxer píše:Jen tak mimochodem,aniž bych chtěl dělat šťouru.

Víte že Wadia dávala do svých pleček mechaniku VRDS od Teacu a (prý) ji ještě upravovala?

Asi jo.

A víte,že tento super nový extra 100% plejer ( a taky 581) má obyčejnou DVD-ROM mechaniku Sanyo a čočka je plastová, stejná jako v přehrávačích Harman Kardon?

Asi ne.
čau borče!!!!!!!!!! Myslíš že upavená mechanika od Teacu bude průser???????????? zdraví Lin.!

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Renown »

DVD mechaniku Sanyo používáme také :
Obrázek


to boxer :
čau borče!!!!!!!!!! Myslíš že upavená mechanika od Teacu bude průser???????????? zdraví Lin.!
bacha na něj, to bude asi nějakej drsňák. Ta záplava vykřičníků a otazníků tomu příspěvku fakt dává šťávu. A to oslovení ....WOW

Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

Zdravím Pane! Mě by spíš zajímalo jak to hraje... Když to dostalo 100% !!! Vždycky se směju těm " muzikantům co mají pájku v ruce"... ! A hned už ví že: je tam upravená mechanika a že to má plastovou čočku. Do češtiny přeloženo =... je to skvělý stroj ... Sám bych ho chtěl... ale těch peněz...A ..to je to p. WOW /Drsn´ák jsem *hura* Tasím rychleji než Jasie James

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od PMA »

Lindemann píše:Tasím rychleji než Jasie James
Jesse James.
Pavel Macura Audio

boxer

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od boxer »

čau borče!!!!!!!!!! Myslíš že upavená mechanika od Teacu bude průser???????????? zdraví Lin.!

Čau Jasie James-i.

UPAVENÁ mechanika od Teacu nebude určitě průser. Protože mechaniky od Teacu jsou top.

Ale levná mechanika do drahého stroje prostě nepatří. Mimochodem,nevšiml jsem si,že bych napsal,že Wadia nehraje.

Zdraví Duffalo Kill.

Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

boxer píše:čau borče!!!!!!!!!! Myslíš že upavená mechanika od Teacu bude průser???????????? zdraví Lin.!

Čau Jasie James-i.

UPAVENÁ mechanika od Teacu nebude určitě průser. Protože mechaniky od Teacu jsou top.

Ale levná mechanika do drahého stroje prostě nepatří. Mimochodem,nevšiml jsem si,že bych napsal,že Wadia nehraje.

Zdraví Duffalo Kill.
Hoj.Tak to jsme Ti štˇouro nerozuměl ...

boxer

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od boxer »

Obrázek

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Lindemanne,
myslím, že ta Wadia je výborná a musí Tě hodně dráždit, ale tohle...........
Tohle je favorit, ne?

Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů