LINDEMANN - ČLEN

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

Zdravím všechny hifi cvoky ! Jsem Lindemann mám čtyřicítku dávno za sebou ,ale životní elán (né ten ze Slovenska *thumbs down* :) ) rozhodně nechybí

Poslouchám art rock ( Genesis s Gabrielem, King Crimson , Yes , Emerson Lake Palmer ..) jazz , jazz rock , fusion jazz.

Doma hraju na :
zesilovači Lindemann 832 (předek) a 852 (konec) propojeno kabeláží DH Labs USA - AIR MATRIX XLR
Dále mám cd Sony XA-20ES propojeno se zesilovačem kabelem REGA COUPLE . Cd chci vyměnit co jak nejdřív vím,že za zesilovači značně kulhá ,ale prvně musím našetřít nějaký ten peníz.
Bedniska jsou JM-LAB FOCAL be 1027 propojeno DH Labs USA - Q10 .

Teď právě řeším poslechovku . Chci nějaké knihovny na zakázku za bedny k vůli zahlučnění .Časem taky nějakou tu pračku,ale to je hudba budoucnosti.. Muzičku jsem vyměnil nedávno takže ještě řeším mouchy. Čeká mne ještě dlouhá cesta,ale hlavně,že jsem se zde už ukázal *2thumbsup* a můžu něco málo přizpět,Mark Lewinson mě masíruje už dobrý měsic :D .

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Mark Levinson »

No tak vítej na foru i když vím, že tady nejsi úplně nový, že už jsi tady chodil delší dobu *hura*.
Já se musím pochlubit, že už jsem tento systém slyšel a viděl. Nevím jestli mohu přidat nějakou fotku nebo si tady dáš foto sám? Jinak je to *palec*.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Zappadaddy »

Vitam tady dalsiho art rockera *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

boxer

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od boxer »

JM-LAB FOCAL be 1027

Proč zrovna je a jak jsi s nimi spokojen?

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 819
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od korys »

...A našince do Ostravské komory. *hura* No jo, kdepak P-ha... :mrgreen:

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od pasul »

Tak tě zdravím podruhé. Koukám na vynikající systém a takový kousek ode mě. *thumbs up* Ten Lindemann 820S by ti zcela určitě neměl uniknout. Za takové prachy už se bude dost těžko shánět. Pokud vůbec. Ceny půjdou nahoru co nevidět u všech prodejců.

Jinak nějaké fotky by jsi nám mohl ukázat ať vidíme další vynikající systém. *thumbs up*

jaro
Příspěvky: 55
Registrován: 01 kvě 2008 11:55
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od jaro »

Lindeman,
ty vole / parafraza/ja mam davno po o 50-ke, elanu tolko, ze ho mozem rozdavat a som zo SK.
Chces vrtat ...

Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

Co je Jaro! Máš od nich všecky desky a frontmena v obývačke v nadživostnej velikosti? Já nevím proč jsi takový vztahovačný ?! Povznes se a připusť ,že by je někdo nemusel . Byl to jen náhodou Elán ... vtip, škoda ,že jsou u nás tak málo *fnuk* .

Uživatelský avatar
davidhighend
Příspěvky: 775
Registrován: 17 dub 2008 21:24
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od davidhighend »

Tak jak jsem pred casem navstivil Mark Levinson'a, mel jsem moznost zastavit se u Lindemann'a, cimz moc dekuji za pozvani. Navsteva probehla spolu s ML, ktery mel moznost poslechnout si Lindemann'ovo zarizeni jiz nekolikrat. Po privitani jsem si prohledl se zvedavosti sestavu ( ktera je uvedena vyse ) a z hlediska zpracovani a design'u je velice povedena. Jmenovane Focaly vypadaji ve skutecnosti daleko pekneji, nez na fotografiich v kterychkoliv hifi casopisech. Ke zvukove strance sestavy se nechci konkretneji rozpovidat, protoze alespon podle meho nazoru, jsou soustavy porad ve vyvoji zahorovacim a to by nebylo zrovna fer. Vim ze Richard jeste pracuje i na nejakych upravach poslechoveho prostoru, z cimz je pak i spojeno laborovani s ustavenim soustav. Ale myslim, ze za nejaky ten patek to muze byt velmi velmi zajimave. Tak jako u Mark Levinson'a jsem az po roce uslysel velky posun ve zvuku, ani u Lindemann'a to asi nebude jinak. Vsiml jsem si take natoceni soustav, kdy u Lindemann'a se osy vyskovych reproduktoru protinaly pred posluchacem. Se stejnym nazorem prisli redaktori Hifi-Choice, kde je uvedeny model Focalu podroben testu a doporuceno prave takoveto nasmerovani. Myslim si, ze zalezi na spouste okolnosti a vyuziti vlastnosti poslechoveho prostoru a preferenci posluchace. Riso, jeste jednou dekuji a drzim palce do dalsiho upgrade. To nove cedlo ti moc preju, pak to bude paradicka.... *bravo*Budu se moc tesit na priste, samozrejme jestli budes ochoten a ja vpusten. *2thumbsup*

Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 1121
Registrován: 17 dub 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od MB »

korys píše:...A našince do Ostravské komory. *hura* No jo, kdepak P-ha... :mrgreen:
*offtopic*
neboj nas je tiez dost, ale z tych co maju zostavicky take, ze mi vzdy u nich prestane buchat srdce len to zbadam sem nejako nikto neprispieva...

Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 1121
Registrován: 17 dub 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od MB »

Lindemann píše: Dále mám cd Sony XA-20ES propojeno se zesilovačem kabelem REGA COUPLE . Cd chci vyměnit co jak nejdřív vím,že za zesilovači značně kulhá ,ale prvně musím našetřít nějaký ten peníz.
Suhlas, k tak krasnej zostavicke sa ten CDP nehodi...(to predsa musim sam vediet, nahodou ho mam stale este doma)

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Mark Levinson »

Musím se připojit k Davidhighend a když jsem dostal svolení, tak tady mohu dát i nějakou fotku. Spoečně s Davidhighend jsme byli navštívit Lindemanna a poslechli a pokochali oko na jeho krásném aparátu. Kvalitní a bezchybné zpracování Lindemanna a Focalů je samozřejmostí, totéž je i po zvukové stránce. Já jsem měl možnost jej slyšet s ostupem cca dvou měsíců a musím říct, že posun ve zvuku byl dost znát. Mohu potvrdit, že JM-Lab Focal potřebují dlouhou dobu na rozehrání, takže změny ve zvuku se dají ještě očekávat dost velké.
Obrázek

Bedny mají dostatek místa do stran i do zadu, ale za bednami se momentálně řeší zatlumení, zatím provizorní je vidět za bednou, taky se zkoumal basreflex :lol:. Už se těším na poslech zase s větším časovým odstupem a se zatlumením v rozích místnosti. Potom se může zdát nasměrování beden jako ideální v jiném směru než je to teď, tedy osa se protíná před posluchačem. To mohu říct z vlastní zkušenosti. Chce tomu dát čas, tady se nic neuspěchá.
Obrázek

Myslím, že SONY XA-20 ES se s tím statečně pere (takto se dá v pohodě poslouchat), ale na tuto první ligu asi nestačí. Myslím, že změnou CD playeru se posune celý systém mnohem dál. Krásně by zde seděl špičkový Lindemann 820S, ale ten není za hubičku, možná i jeho levnější kolega Lindemann 822 by stačil či jiný špičkový stroj. Taky se přidávám s přáním, aby Ti ten nový CD player vyšel co nejdříve *sunglases*. Na závěr jsme ještě zkusili poslech přes sluchátka Sennheisser HD-650 a sypali jsme domů.
Obrázek

Tak přeji hodně spokojených poslechových hodin a taky se těším na další poslechový sesion *palec* .
P.S.Valdo,Korýši Ty to máš kousek a stejnou krevní skupinu.

jaro
Příspěvky: 55
Registrován: 01 kvě 2008 11:55
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od jaro »

Lindeman,
zacal som parafrazou, cize tiez z nadhladom a bol som zvedavy ako zareagujes.
Ja mam svoj HIFI elan a mozno aj v nadzivotnej velkosti a ten prajem aj Tebe,
aj ostatnym. Len aby nam to vydrzalo .
...Poslouchám art rock ( Genesis s Gabrielem, King Crimson , Yes , Emerson Lake Palmer ..) jazz , jazz rock , fusion jazz...
ja to pocuvam tiez, aj M.Davis, Weather Report

boxer

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od boxer »

Chlapci,s chutí jsem se podíval na obrázky.Hezké.Jedna věc je tam ale špatně.
Možná se vám to bude zdát jako malichernost,ALE mám to vyzkoušeno.


Deska pod bednou by neměla přesahova přední stranu o tolik. Viz obrázek.Je to slyšet.Věřte mi.
Obrázek

Lindemann
Příspěvky: 24
Registrován: 04 pro 2008 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LINDEMANN - ČLEN

Příspěvek od Lindemann »

To Boxer

Děkuju ,drahý člověče ! Improvizoval jsem za bednou s nábytkem až po volně pohozené knihy a čekám na zakázku udělaný nábytek na míru a po jeho instalaci bude všechno ustaveno tak jak má být tedy i desky pod bednama. A až to budu mít hotové,tak hned poreferuju *palec*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti