Mark Levinson - člen

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Jo jo. Já už se těším asi 6 měsíců. :roll:

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Zappadaddy »

To Pasul.Mozna Viktor videl tvoje reakce na tvoje poslechy u jinych lidi a tak se mu do toho nechce? :lol:

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Zappadaddy píše:To Pasul.Mozna Viktor videl tvoje reakce na tvoje poslechy u jinych lidi a tak se mu do toho nechce? :lol:
Nechápu co to má s tím společného. *sunglases* Stačí si projet moje reakce na poslech u mnoha lidí co jsem byl. Nikdy jsem žádný systém neodsoudil. Je to mnohem složitější. Ale to tady nechci propírat. Však Viktor moc dobře ví jak to je.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Zappadaddy píše:Viktore jsme na stejne lodi.V nasich podminkach je tezke najit to nejlepsi postaveni repro aniz by to vadilo ostatnimu,nabytku,clenum rodiny atd.Taky jsem s tim nekolikrat soupal.Ted mam repro 2 m od zadni steny a je to fakt jine kafe.Uz se tesim na dalsi vzajemne navstevy. *thumbs up*
Zappo, Ty jsi provedl radikální změny, to u mne to nebylo tak razantní, ale pozice beden má na zvuk vliv. Je to prostě slyšet. Musíme poslechnout a porovnat změny, prej se chystáš na sever? Prej chceš slyšet gramo Michell *sunglases*?
Petr 5 píše:Nazdar Viktore , přesně tak jak popisuješ ustavení repro mám i já už delší dobu po mnoha experimentech :D
Zappo , ty se nesměj , u tebe to udělám taky , jen počkej až přijedu , vlastně po dnešním hovoru přijedem.
Takže M.L,já,Peer .....a pak rovnou na high -end Praha .

Připomínám datum 14.3.2009 !!!
Peere už si dělej volno... sobota i neděle, spíme u Zappy *jupi*
Petře tak to vypadá na super akci, ani jsem nevěděl termín výstavy. To je letos dost brzo, půlka března. Nevím jestli to četl Peer, ale myslím, že na výstavu pojede. To se tam doufám sejdeme v Dadaftových tričkách v hojném počtu *hura*.

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Peer »

Jasně hoši, četl jsem to a těším se!
Tebe musím také brzo navštívit Marku Levinsone.
Podívat se na pořádnou aparaturu!
To ustavení reprobeden má význam. V sobotu ti ukáži nějaké grafy...

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

pasul píše:Jo jo. Já už se těším asi 6 měsíců. :roll:
Ale Pasule,
Ty víš jak to je, víš jaký je čas sviňa? Já mám začátek roku dost pracovně vytížený a nestíhám, vždyť jsem Ti to psal. Ještě jsem ani nebyl poslechnout v Pánském Dvoře nové gramce, Rigo potvrdí se slovy "vždyť si slíbil, že příjdeš" a Petr5 mi taky vyčítá, že jsem ještě nedorazil na poslech! A Korýš, od toho jsem to schytal v SZ :lol: :!:
Je toho prostě moc najednou a ještě mám v rodině v lednu a únoru několikery narozeniny, to taky zabere nějaký ten víkend *sunglases*, tak to prosím chápejte. Není to nějakým přehlížením nebo nezájmem, je to prostě časový pres *headbang*.
Díky za pochopení *klanimse*

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson píše:
pasul píše:Jo jo. Já už se těším asi 6 měsíců. :roll:
Ale Pasule,
Ty víš jak to je, víš jaký je čas sviňa? Já mám začátek roku dost pracovně vytížený a nestíhám, vždyť jsem Ti to psal. Ještě jsem ani nebyl poslechnout v Pánském Dvoře nové gramce, Rigo potvrdí se slovy "vždyť si slíbil, že příjdeš" a Petr5 mi taky vyčítá, že jsem ještě nedorazil na poslech! A Korýš, od toho jsem to schytal v SZ :lol: :!:
Je toho prostě moc najednou a ještě mám v rodině v lednu a únoru několikery narozeniny, to taky zabere nějaký ten víkend *sunglases*, tak to prosím chápejte. Není to nějakým přehlížením nebo nezájmem, je to prostě časový pres *headbang*.
Díky za pochopení *klanimse*
Ale jo. Však jsme si to vyjasnili v a já to zcela chápu. Ale i tak už čekám a čekám a čekám... ;)

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson - Chci se zeptat, jak jsi spokojen se zesilovači No.436. A zdali jsi zkoušel nějaký jiný zesilovač.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

pasul píše:Mark Levinson - Chci se zeptat, jak jsi spokojen se zesilovači No.436. A zdali jsi zkoušel nějaký jiný zesilovač.
Ahoj Pasule,
koncové monobloky Mark Levinson No.436 jsem si vybral po mnohaletém poslouchání a dozrávání. Musím říct, že jsem s nimi velmi spokojen, v podstatě jsem je kupoval jako konečnou stanici (doufám, že jsem to nepřehnal) :lol:. Před nima jsem měl např. stereo koncový zesilovač Mark Levinson No.432 se kterým jsem nějakou dobu žil a myslel, že to je ono, ale po poslechu No.436 bylo rozhodnuto :o. Kdybych měl uvažovat s čím bych dokázal žít místo No.436, tak bych toho moc na výběr neměl, ale mohlo by to být možná něco z tohoto:
Soulution-700/710
Audio Research-reference 210/110
DarTZeel-NHB 108
Audia-Flight 100
Luxman-B1000F/M-800A
Ayre-MX-R
Audionet-MAX
Lindemann-855
Plinius-SA-Reference/SA-103
Accuphase-A60/M-8000/M-6000
Je to jen výčet zesilovačů, které jsem slyšel nebo vím, že jsou dobré, ale bylo by to ještě potřeba slyšet u sebe a taky vyhodnoti více oklností např. jak si to sedne s konkrétnima bednama apod.. Nejsem velký fanda lamp, ale ze zásady je nevylučuji, jsou i lampové stroje, které mi vyhovují. Ale jak jsem psal výše, jsem velmi spokojen a nemám důvod něco měnit *sunglases*.
Přeji Ti hodně štěstí a rozvahy v rozhodování co nakonec vybrat.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Díky za názor. Jen mě trochu něco zaskočilo. Ale ty víš co a všechno jsme probrali jak bylo třeba. Je jasné, že je potřeba více času. Ovšem jestli to nebude zase špatně. Člověk si samozřejmě s delším poslechem zvykne a už se přehodí na nový zvuk a je spokojen. Tvrdí, že teď už je to daleko lepší. Tak nevím. Je to dost složité a od teď se dívám na nějaké rychlé závěry naprosto jinak než do teď...

DarTZeel-NHB 108 - To je to, kam to celé směřuje. V Mnichově to rozlousknem?

Uživatelský avatar
Petr 5
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2008 13:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Petr 5 »

Viktore posílám Ti něco pro pokochání , sen každého audiofila ?

Obrázek
Amarock Studio | Naim Studio

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Donuts »

Spis nevedel za co utratit penize.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Tohleto v těch skleněných výlohách bude zajímavé. Ale věřím, že i tak to bude výborné. Ty bedny poznávám. Nejlepší bude test doma a potom nějaké soudy. ;)

Koukněte sem. A je tam fotoseriál, jak to má vypadat...

http://www.soundscapes.nu/!gallery/design/index.htm

Obrázek

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Donuts »

pasul píše:Tohleto v těch skleněných výlohách bude zajímavé. Ale věřím, že i tak to bude výborné. Ty bedny poznávám. Nejlepší bude test doma a potom nějaké soudy. ;)
Obrázek
To bude problem, ja ve skleniku mam rajcata a okurky.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Ten skleník jsem myslel k tomu Mark Levinonu s Wilson Audio bedničkama. Pokud jde o tvůj skleník, tak zbourat, srovnat se zemí a co dál máš v tom fotoseriálu... :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Icepoint, Liamee a 8 hostů