Mark Levinson - člen

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Donuts »

Tak mam podstatne mensi kalibr, ale ani ty svoje Witty bych do toho skleniku nenesl.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Pěkné opravdu moc pěkné. Mně se více líbí sestava od Petra5, ale výborné budou obě sestavy.
Děkuji za inspiraci *palec*.
V té fotogalerii je vidět, že tam má na zemi i demgnetizér CD Acoustic Revive RD-3 :!:

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Zdeny »

Tak ta výstavba poslechovky-to je absolutní masakr! Zato ten skleněný pavilon s Wilsonama:-)

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Mark Levinson píše:Pěkné opravdu moc pěkné. Mně se více líbí sestava od Petra5, ale výborné budou obě sestavy.
Děkuji za inspiraci *palec*.
V té fotogalerii je vidět, že tam má na zemi i demgnetizér CD Acoustic Revive RD-3 :!:
Je to v tom seriálu výstavby té poslechovky
Obrázek

Uživatelský avatar
Machalík
Příspěvky: 216
Registrován: 11 črc 2008 14:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Machalík »

Marku Levinsone, měl jsi někdy možnost zkusit tyhle zesilovače? Jednalo se o vrcholovku své doby, nejvyšší upgrade nejvyššího modelu značky. Jednou, asi tak rok zpátky, jsem málem koupil o jedno nižší evoluci, model 20.5, ale nakonec uletěly mimo můj cenový limit. Tyhle by měly být ještě o kousek lepší.

Ze svých skromných zkušeností s novou řadou ML 43x (která se mi zvukově nelíbí) bych si troufal tvrdit, že tohle bude snad i lepší, minimálně v něčem.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0427160960

Obrázek

Jeden němec, od kterýho jsem kdysi něco kupoval, měl doma Wilson Audio Grand Slamm a provozoval je na Levinsonech a říkal, že nejlepší byly staré Levinsony, ještě z dob, kdy u firmy dělal sám Mark. Že potom se to zkazilo a ML začali dělat technologický zvuk, což je i moje zkušenost s novými komponenty této značky.

Já, kdybych chtěl nějaké komponenty od ML, tak tyhlety konce nebo No. 33.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Kecy...

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Machaldo,
i když s Tvým názorem na vývoj u ML nesouhlasím, tak je pravda, že ML No.20, No.20.5 a No.20.6 jsou již legendární stroje. Jak píšeš, jednalo se vrcholové modely své doby, tedy asi před dvaceti roky. Na strojích přibližně této doby získal Mark Levinson své renomé, takže určitě vynikající monobloky. Tuto řadu jsem neměl možnost slyšet a bylo by zajímavé ji porovnat se současnou produkcí. Jestli je chceš urvat na Ebay, tak držím palce, aby cena nevyšplhala příliš vysoko *thumbs up*.
Pokud máš v hledáčku ještě No.33 nebo No.33H, tak já bych šel raději do těchto modelů, které jsou dle mého názoru dál.

Uživatelský avatar
Machalík
Příspěvky: 216
Registrován: 11 črc 2008 14:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Machalík »

Jen reprodukuju názor jednoho hyperboháče z Německa, který měl doma spousty zařízení (Grand Slammy prodal a koupic Acapella Triolon za 100 000 EUR) a který mi tohle vykládal. Taky jsme měli v Brně zapůjčený jeden konec od ML z nové řady a nebylo to dobré. Ani předek a CD, i když spíše základní modely (380 S a 390 S), nebyly kdovíjaká střelba. Ty měl nějakou dobu kamarád odsud zakoupené. Osobně by mě od ML zajímalo něco staršího, ideálně No. 33 a pak hned tyhle monobloky.
Ale kupovat to nebudu, nemám na to teď a neměl bych pro to využití. Jen jsem je tam viděl a napadlo mě na ně upozornit.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

To Machalík:
Určitě dobrej tip *palec*.
Pro případného zájemce bude záležet kam až se cena vyšplhá.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak jsem si udělal radost a v pátek dotáhnul domů nový televizor LCD Panasonic TX-L37G15E.

http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAD_5016

Obrázek

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Pajuna »

At ti dobre slouzi a ukazuje same hezke a pozitivne udalosti :)

boxer

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od boxer »

No tak se pochlub,japak ti ukazuje TV program proti normální CRT?

Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 132
Registrován: 27 čer 2008 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Robinson »

Nějaké koaxialy stíněné,HDMI kabely k tomu, co?

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Pajuno,
díky zatím se seznamuji a zkouším co to umí. Dělá mi to radost ačkoliv nejsem žádný TV maniak.
Včera jsem zkouknul Spartu a dívání je to krásné (bohužel jen obraz).

Boxere,
je to paráda. Po prvním zapnutí jsem nebyl až tak uchvácen (nezdálo se mi to o tolik lepší než jak jsem čekal), ale ted už jsem zapnul/vypnul potřebné obvody a je to solidní koukání (tovární nastavení není nic moc). Jen musím dodat, že zatím používám pouze analogovou kabelovku UPC (musím objednat digitál), takže potenciál LCD-TV není plně využit. A taky musím dodat, že moje staré CRT Panasonic není žádné ořezávátko (EISA 2001/2002) s tehdejší cenou cca 55.000,-Kč, takže to new televizor neměl snadné, ale jasně vyhrál. Po zapojení digitálu bude rozdíl ještě větší, ostatně tomu nasvědčuje i obraz z DVD playeru přes HDMI.

Robinsone,
kabely budu řešit později, ještě nebyl nějak čas. Ještě jsem do toho maloval, takže nestíhám. Zatím zkšební propojení a pak se ukáže.

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od lachim »

mark lev

upc? a v analogu?
jsi mě vyděsil!
před pár dny jsem TEN signál viděl na nové lcd loewe a kroutil hlavou+očima...
stojí to za ty peníze?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti