Mark Levinson - člen

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Chtěl jsem tady dát své vlákno (urychlil to Peer) až budu mít poslechovku dotaženou do konce a definitivní, ale na druhou stranu co je dnes definitivní? Ostatně to, že můj aparát je definitivní jsem prohlašoval vždy, když jsem dotáhnul domů něco nového. Teď už si to nedovolím tvrdit, ani manželka už mi to nevěří.
V současné době mám poslechovku jako většina lidí v obýváku, proto není ustavení ideální a myslím, že zvuk má ještě rezervy. Nejbližším krokem bude samostatná poslechovka se vším co s tím souvisí. Mám na mysli samostatný, kvalitní síťový přívod včetně samostatného jištění a kvalitní zásuvky včetně zatlumení místnosti a všechny související úpravy.
Po mnohých obměnách systémů jsem dospěl k této sestavě:

CD player Mark Levinson No.390S
Obrázek

Předzesilovač Mark Levinson No.320S
Obrázek

Koncový zesilovač 2x Mark Levinson No.436
Obrázek

Vše je napojeno na síťovou pračku Exactpower EP 15A
Obrázek

Reproduktorové soustavy JM-Lab Focal Alto Utopia
Obrázek

Vše je propojeno kabeláží Cardas Golden Reference a Oyaide.
Komponenty jsou propojeny kabeláží XLR Cardas Golden Reference, reproduktorový kabel je také Cardas Golden Reference, silová kabeláž do komponentů je rovněž Cardas Golden Reference. Silový kabel do pračky je Oyaide Tunami GPX.

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od ciba »

Krasa , tak to ma vypadat *thumbs up* , kusy v teto sestave dobre znam a umim si predstavit jak to hraje .

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Peer »

Říkám, že jednotlivé přístroje jsou opravdu skvělé...
A hraje to velmi dobře. Jak ML doladí akustiku v poslechové místnosti, tak je to konečná! *thumbs up*
Vlastní síťový rozvod včetně jističe a zásuvky by mohl zvuk ještě povýšit...
Jsem na to zvědavý...
Naposledy upravil(a) Peer dne 08 říj 2008 20:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Rowing »

Mrzí mě, že jsem s Peerem nemohl dojet také. Ale někdy to určitě napravím *2thumbsup*

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Rowing píše:Mrzí mě, že jsem s Peerem nemohl dojet také. Ale někdy to určitě napravím *2thumbsup*
Rowingu škoda, že Ti to nevyšlo. Bylo moc dobře, Peer přivezl velmi dobré víno a s Luďkem jsme si na něm pochutnali. Bohužel někdo (v tomto případě Peer) musí řídit. Ale neumíráme, příště to vyjde. Dobře jsme pokecali a naplánovali jsme nějakou výjezdovou akci na 8.listopadu (podrobnosti Ti řekne Peer). Poslechli jsme spoustu dobré muziky a nejvíce mne uchvátilo Peerovo CD Avishai Cohen-Continuo (2005), to je moje krevné skupina.

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1354
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od NA »

To už je opravdu pěkná sestavička, vysoko jsi se vydrápal. *thumbs up* Nejsou to sice mé oblíbené značky, ale na tom nesejde, jsou to ikony v oboru.
Přeju brzké doladění poslechového prostoru do odpovídající úrovně.
Noble Audio - výroba a prodej

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Peer »

Mě by zajímalo, co by to ze zvukem udělalo, kdyby se připojilo k pračce Exactpower ještě oddělovací trafo Exactpower...

boxer

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od boxer »

Gratuluji.

Trochu mě překvapilo železo,vzhledem k tvému nicku. :mrgreen:

Ne,vážně.Osobně bych s tím mohl klidně žít asi do smrti.
ML zvuk se mi líbí jak vnějškem tak zvukem. Bedny jsem měl a vím,jaké jsou.Osobně jsem velký zastánce Focalů.

Gratuluji.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Peer píše:Mě by zajímalo, co by to ze zvukem udělalo, kdyby se připojilo k pračce Exactpower ještě oddělovací trafo Exactpower...
Vím o tom, že Exactpower dělá oddělovací trafo SP 15A jako doplněk síťové pračky EP 15A.
Obrázek
Bohužel jsem neměl možnost to vyzkoušet, takže nevím jak by se to projevilo zvukově. Podle vyčtených informací o Exactpoweru je ale hlavním přínosem pračka a trafo ji jen doplňuje. Samostatné trafo nemá prý smysl kupovat. Ale za pokus by to stálo.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od pasul »

Znám tento aparát naprosto dobře.Vím co umí tyhle reprosoustavy.Pro mně jsou největším limitem této sestavy.Mark Levinson umí zahrát naprosto fantasticky.Proto je to můj jasný cíl.Slyšel jsem s revel Ultima Saloon 2 a to byla jedna ze sestav,co mi zůstává stále v uších.

Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Mark Levinson, znám jen z obrázků a časopisu. Smutné to je, vím, ale nikdy jsem neměl možnost ani letmého seznámení s ním. Ale kompletní rodinka pohromadě je velmi sympatická i mě. *klanimse* JM Focal taky neznám, na obrázku se mi nelíbí, jenže obrázek nehraje. Zaplať pánbůh! Mě nejvíce zajímá ta pračka sítě, to jedno z mých dalších přání.

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Zbynek »

Doslova ultimátní sestava *thumbs up*
Mark Levinson píše: ...to, že můj aparát je definitivní jsem prohlašoval vždy, když jsem dotáhnul domů něco nového. Teď už si to nedovolím tvrdit, ani manželka už mi to nevěří. ...
Hezký postřeh. Jiní už nebudeme a naši blízcí se s tím (víceméně dobrovolně) smířili.

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od lachim »

ml

skvělý aparát. ty dva koncáky....to musí být vynikající krmení pro ty francouzské krasavce.
to musí být přesné, rychlé, pevné... umím si to trošku představit.
nejsi ty kamarád chlapců ze studio ego??
nezbývá než blahopřát. nemáš nějakou vlastní fotku instalace?

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Ciba, Pipis, NA, Boxer, Filip Kolínský, Zbyněk: Děkuji *klanimse*.


Lachim: Děkuji *klanimse*,
ale chlapce ze studio Ego neznám. Vlastní fotku mohu nějakou pořídit, ale neumím ji vložit :oops:. Umím vložit jen fotku z netu (což jsem udělal) díky Rowingovi za což mu ještě jednou děkuji *klanimse*.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson - člen

Příspěvek od Rowing »

Mark Levinson píše:Vlastní fotku mohu nějakou pořídit, ale neumím ji vložit :oops:. Umím vložit jen fotku z netu (což jsem udělal) díky Rowingovi za což mu ještě jednou děkuji *klanimse*.
Kdyžtak mi nějaké to foto pošli na mail a já ho sem šoupnu. :idea:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dagonov, MANA, mumu a 2 hosti