matto

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od Zdeny »

Matto: congrat :-) krásné bedny a věřím, že víš, so jis hledal a potom i koupil. ŠKoda, že to mám k tobě kus cesty, zajel bych naladit ucho.

C5: máš už kupve? Mně volal nějaký klučina od vás z SK a navrhoval něco jako trojobchod (ty mě, já jem, on ode tebe SW). Kdyžtak pošli maila, co a jak.

Uživatelský avatar
matto
Příspěvky: 50
Registrován: 25 dub 2008 09:46
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od matto »

Ahoj Zdeny,
no volal mi jeden pan z vychodu. Mal 2 poziadavky.
1- ma izbu 50+m2 a repro AP Avanti5, tak tam by pravdepodobne potreboval moj subik.
2- potreboval by kvalitne stojanovky do spalne :shock: 14m2 a velmi sa mu zvukovo pacia DA special 25, tak som mu hned dal link na tvoj inzerat. No odvtedy sa neozval. S tebou sa nedohodol na kupe tvojich DA?

BVa
Příspěvky: 2869
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: matto

Příspěvek od BVa »

verim ze hraju od udavanych 19Hz.
No, neviem, možno -20dB... Toto je iný box od PMC, porovnanie údajov výrobcu a meranie..
http://www.pmc-speakers.com/product.php ... &show=spec
http://www.soundstagemagazine.com/measurements/pmc_gb1/

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od Zdeny »

matto píše:Ahoj Zdeny,
no volal mi jeden pan z vychodu. Mal 2 poziadavky.
1- ma izbu 50+m2 a repro AP Avanti5, tak tam by pravdepodobne potreboval moj subik.
2- potreboval by kvalitne stojanovky do spalne :shock: 14m2 a velmi sa mu zvukovo pacia DA special 25, tak som mu hned dal link na tvoj inzerat. No odvtedy sa neozval. S tebou sa nedohodol na kupe tvojich DA?
Ano, ten mi volal a právě uvažoval o té triparttiní dohodě:-). Ale od středy nic...

mafo22
Příspěvky: 95
Registrován: 17 dub 2008 16:50
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od mafo22 »

BVa

tie GB1 tam to trosku prepalili, su to take mini bednicke skor na domace kino, ja som mal doma PMC OB1 a tie mali ist do 25Hz ale tie bedne sa jednoducho nedali porovnavat aj ked frekvencne by to malo byt akoze podobne :))
ci tie bedne idu do 19Hz alebo vyssie to je pomerne jedno, PMC maju perfektne podanie basu, tiez som chcel kupit tieto EB1i ale to uz bolo financny masaker.

BVa
Příspěvky: 2869
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: matto

Příspěvek od BVa »

mafo22
Je ti rovnako jedno, či má auto výkon 100k a spotrebu 2l (udávanú), ale realita je 70k a 10litrov? :?
Ak je ten box TML a dĺžka toho zvukovodu je taká ako udávaná, tak to nijako nemôže hrať 19Hz,principiálne..Údaj usable freguncy response je veľmi "naťahovací"...Jedine tak s útlmom 25dB, ako tie GB1. A tá diera na 150HZ (neutlmený zvukovod..) je tiež pozoruhodná.

Uživatelský avatar
Petr 5
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2008 13:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: matto

Příspěvek od Petr 5 »

"matto"

gratuluji ke skvělým repro.
Mám pár let Dynaudio Confidenc 5 a jsem velice spokojený...
Věřím , že tvé repro budou skvělé , rád bych si je někdy u Tebe poslechnul?
Je to zajímává konstrukce.
Přeji spoustu hudebních zážitků *2thumbsup*

Nemáš náhodou Skype?
Že bychom si někdy popovídali?

S pozdravem Petr *palec*
Amarock Studio | Naim Studio

mafo22
Příspěvky: 95
Registrován: 17 dub 2008 16:50
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od mafo22 »

BVa

jasne vyrobca by mal uvadzat pravdive fakty, ale co sa tyka PMC OB1 co so videl merania tam to bolo v rozsahu 2-3 db, neskor s poklesom do 10db na tych 25Hz. Tak predpokladam ze tie EB1i budu na tom urcite este lepsie.

Uživatelský avatar
matto
Příspěvky: 50
Registrován: 25 dub 2008 09:46
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od matto »

Petr5
Skype nepouzivam, ale casto som na maily, tak kludne mailni.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od Zappadaddy »

Gratuluji k tvym pro mne moc zajimavym bednam a hodně příjemneho poslechu s nimi. *thumbs up*

minnas
Příspěvky: 6
Registrován: 05 úno 2009 17:24
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od minnas »

Ahoj

Je možné ak by som bol v BA že by som sa zastavil a vypočul si tvoju zostavičku?
Som z Martina....
Rado

Uživatelský avatar
matto
Příspěvky: 50
Registrován: 25 dub 2008 09:46
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od matto »

minnas
daj dopredu vediet a nieje problem, da sa vypocut.

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od palipol »

Dnes sme mali tú česť (palipol, hopp, agustini) vypočuť si najnovší mattov audioset, zložený z SACD playeru Marantz SA - 11S1, predzosilňovača s externým zdrojovým modulom Classé CP 65, koncového stereozosilňovača CA 401 a reprosústav PMC EB1i. Nebudem sa zbytočne kvetnato rozpisovať o impozantnosti komponentov, ako foto dokladá je to vcelku jasné. Zvuk je neutrálny, samozrejmý, plnorozsahový so široko otvorenou scénou. Zostava zahrá všetky žánre tak, ako sú zaznamenané na médiu, nič viac, nič menej. Reprosústavy sú ideálne do objemu miestnosti v ktorej hrajú (asi 80m3), o ich schopnosti zbúrať barák (ak to je potrebné) som ani na chvíľu nezapochyboval. Výkon im vskutku pristane a Classé CA 401 s 3kW trafom im ho dožičí, koľko si vypýtajú. Sú konštruované ako transmission line, idú hodne hlboko, bez dunenia a hučania, zvuk je suchý, pevný a analyticky presný. Keď toto všetko spojíme s pokecom o našej záľube, tak príjemnejší večer si audiofil v mrazivom januári ani nedokáže predstaviť.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od Zappadaddy »

Bravo,tady koukám bylo minulý rok taky hodně změn. *thumbs up* Stálo to hodně potu a úsilí,ale stálo to za to vid?

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: matto

Příspěvek od Mark Levinson »

To Matto,
pěkné, moc pěkné *thumbs up*.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lemon a 5 hostů