Mikelino

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Mikelino
Příspěvky: 15
Registrován: 23 led 2009 09:06

Mikelino

Příspěvek od Mikelino »

Zdravím všechny stejně postižené a prosím o shovívavé přijetí.


Vincent SV 234
Vincent CD S5
Aurum Cantus M 103
Propojení Vincent(symetrika,power,bi-wire)
Supra filtr

Uživatelský avatar
agavel
Příspěvky: 769
Registrován: 25 dub 2008 16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikelino

Příspěvek od agavel »

To je super mít doma takovou sestavu dvakrát. Nebo jsou tu dva Mikelinové?

Mikelino
Příspěvky: 15
Registrován: 23 led 2009 09:06

Re: Mikelino

Příspěvek od Mikelino »

jo,jo,se někde stala chybička,že.Musím poprosit o smazání toho dupiĺikátu.
Taky jsem snažil,abych toho o sobě napsal víc,ale vždycky když jsem se nějak moc rozjel,tak i když jsem byl přihlášený,vyskočila právě výzva k onému a moje pracné datlování jedním prstem v rozsahu půl hodiny,bylo fuč!Krása!

MMM
Příspěvky: 68
Registrován: 26 dub 2008 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikelino

Příspěvek od MMM »

Gratuluju k, v dané cenové kategorii výborně sladěné sestavě. Jak hodnotíš zvukový projev (v globálním rámci Tvé poslechové místnosti). Fotečky by nebyly?

Mikelino
Příspěvky: 15
Registrován: 23 led 2009 09:06

Re: Mikelino

Příspěvek od Mikelino »

to MMM.
Díky,právě zvukový projev mě,po předchozím"střílení bokem"dostal.Začínal jsem receiverem Yamaha (559?)a k tomu přibyly Heco Metas 700.Hrálo to "pěkně",ale "To",tam prostě nebylo.Pak pokus set Harman/Kardon zs+cd 970.Lepší,ale.....
V Exelii po odmítnutí doporučovaných a nekonfliktních JBL 880 a Acoustic Energy Aelite 3,přišly Focaly chorus 826v.
Vzdušnost,otevřenost...
Jenže po návštěvě Melliisy o několik měsíců později a poslechu připojených Focalů na Vincent 234 o hodně lepší...
A pak pan Holczer provedl "pokus" .Na Vincent šli právě tyto Cantusy. A najednou to tam bylo!!!Otevřenost a čitelnost,čistota,a krásné neagrasivní výšky(oproti focalům)spousta!Ale ten dojem z přítomné scény...to bylo to hlavní.
Pořád je ještě zahořuji,mají jen asi poctivých 60 hodin a pořád si sedají.Co jim opravdu maličko chybí je prostě objem basů...Ano,umí zahrát i basy,statečně,ale...
Fotky dodám později...předělávám bydlení a tak teď nouzově hraji ve vyklizené místnosti u nás na firmě.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikelino

Příspěvek od Rowing »

Vítám tě *sunglases*
Duplikátní vlákno jsem smazal.

Ten podpis: Nekritizuji,nesoudím....poslouchám muziku a tvářím se radostně!
je prostě super *palec*

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mikelino

Příspěvek od Pajuna »

Vitam Te na foru. Jsem priznivcem stejnych komponentu Vincent. Tato sestava s AC si opravdu sedi. Je schopna zahrat ruzne zanry, detailne a bez agrese.
Mel jsem podobnou zejmena vyberovou zkusenost, uvahy pres Focal, AE, JBL,... Jde predevsim o to zaverecne sladeni:-)
At ti to hraje

Mikelino
Příspěvky: 15
Registrován: 23 led 2009 09:06

Re: Mikelino

Příspěvek od Mikelino »

to Rowing
to Pajuna
Díky na vřelé uvítání.Na rovinu rovnou říkám,že nejsem opravdu technik,a budu tady všechny danné odborné termíny poctivě vstřebávat,ale muziku prostě(myšleno reprodukovanou)vnímám asi hlavně pocitově,bez ohledu a jménu "firmy",která mi danné slastné chvíle zprostředkovává.Budu rád,když se budu moci zapojit v "poslechových akcí" a věnovat se ,v rámci svých možností,aktivněji tomuto nádhernému koníčku.Radostné chvíle Všem!

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Mikelino

Příspěvek od Pajuna »

Mikelino píše:to MMM.
....Co jim opravdu maličko chybí je prostě objem basů...Ano,umí zahrát i basy,statečně,ale...
Fotky dodám později....
Ahoj Mikelino.
Byl jsem pred par dny u jednoho mladika, ktery tyto bedny ma a hraje to take s Vincentem. Musim rict, ze moje vnimani basu bylo jine nez jsi zminil. Hraly pevne, zajimave, ale bylo jich na me az prilis mnoho. Myslim si, ze vyraznou roli u toho hraje akustika a postaveni repro v mistnosti, on to ma hoooodne zatlumene a blizko zdi. Mozna bys mohl popsat, jak to hraje ted po rozehrani s odstupem casu.
A co slibovane fotky?

Mikelino
Příspěvky: 15
Registrován: 23 led 2009 09:06

Re: Mikelino

Příspěvek od Mikelino »

to:Pajuna
Ano-mladíka Mikeho,znám a celkem hodně spolu,zatím alespoň po netu,komunikujeme.Kdybych měl hodnotit zvuk,jak se mi jeví teď,řekl bych,že se repro krásně usadilo a basů je pocitově dostatek.Poslouchám ghotic metal,symphonic metal,rock,ale i vážnou hudbu.Sestava působí vyrovnaně a fakt mě baví poslouchat.Co mě čeká v budoucnu jako první,je vylepšení akustiky,kdy zvláště při středně hlasitém poslechu,je to přemíra odrazů a dozvuků.Takže začnu asi ůpravou stropu a poté individuálně akustické panely,podle potřeby.A taky bych rád okusil něco nového z cd.(SHM, MFSL).A to nemluvě o tom,že mám hlavě výrobu vlastního racku..Je toho hodně,takže postupně,protože si to malinko vadí s "koníčkem"-prací.
p.s. Vydržet,fotky budou.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MPK a 6 hostů