NA

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Re: NA

Příspěvek od Jarda69 »

Pokud jsou vinutí na sobě, tak má to vrchní větší DC odpor (delší drát) Jak hodně to u symetriky vadí a co všechno to udělá, to nechám zkušenějším.

valderon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valderon »

Zdravím všechny! Jsem dalším spokojeným majitelem filtru od NA. Chtěl jsem filtr už dřív,ale okolnosti chtěli,abych si nakonec
počkal až na nový model. Vše začalo telefonem NA. Musím se smát,když tady čtu ty nesmyslný otázky na technické informace.
Proč si dotyční nezavolají NA? Vše by se dozvěděli. Přístup,jednaní , otevřenost,ochota,trpělivé vysvětlování - a ne 1x-,solidnost...
snad jsem na nic nezapomněl.Toto a ještě víc se dostane každému,kdo má zájem. Přitom nikdy jsem necítil tlak ,že musím koupit!
Dokonce nebyl problém vyhovět mému požadavku na zásuvky.Takto si představuji prístup seriózního výrobce-prodejce.U kolika světových
výrobců se vám toto stane? Cokoli jsem si přál,nebo požádal,všemu vyhověl! Filtr přišel krásně zabalený.Po vybalení jsem plesal.Krásné provedení.
Potěšil detail,jako nožičky,které filtr krásně drží,když zasouváte zezadu kabel,aby se filtr nehnul.Další detail,
jako stříbrná tečka u každé zásuvky,abych věděl,kde je fáze,včetně kabelu Zephyr T.O zvuku asi nemá smysl psát,
protože bych se jen opakoval podle druhých,nezbývá než s ostatníma souhlasit. Jen bych ke všemu co se už napsalo přidal,že jsem konečně
rozumněl zpěvu dětí na jedné skladbě od Neckáře,což dřív nešlo.Je super,že to dynamiku nebere,právě jakoby naopak.Nic sice asi nepřidá,ale tím jak se to
"vyčistí a sedne" tak máte pocit,že je jí víc-napříč pásmy..Trafo mého zesilovače mělo jemný brum,sotva slyšitelný.Ted brum není,jen jemné bzzz.Což mám taky
radost.Nemůžu napsat zvukové rozdíly mezi starým a novým filtrem,což by mě samotného zajímalo,ale já jsem nadšený. A všem vřele doporučuji vyzkoušet i kabelem
Zephyr nebo Zephyr T.Já mám T , a musím říct,že takto komplexní a vyvážený sit. kabel jsem slyšel až ted,a to jsem měl doma kabely i za 30-70 tis./kus.
Jasně,jedná se o přímo moji sestavu,kde si to prostě možná jen sedlo,ale stejný efekt to mělo u mého hifi kamaráda. Provedení kabelu taky prvotřídní.
Prosím všechny,berte múj popis tak,že píši pouze o mé sestavě,takže veškeré závěry jsou jen moje zkušenost.Ani nejsem s NA nijak spjat,mé nadšení
je vyvoláno pouze jednáním a konáním NA.Nedělám nikomu reklamu ve smyslu -pomoc kamarádovi-s NA si dodnes vykám,ale myslím si ,že si NA uznání zaslouží.
Tímto NA přeji hodně uspěchů a ještě jednou mu touto formou chci poděkovat za vše!!!

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Taky nechapu ty hloupe pindy radoby odborniku. Vzdyt to je vlakno NA.

boxer

Příspěvek od boxer »

Proč mi připomíná chvalozpěv koupivšího "recenze" kabelů C4U. Ale úplně jako přes kopírák.

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik »

myslim, ze srovnavat Ekiho ( C4U ) a NA - potazmo jejich vyrobky nejde a neni to podle me fer .... C4U byl tak trochu podvodnik a jeho vyrobky tomu odpovidaly - to rozhodne o NA nelze rict .... a recenze o filtru NA jsou myslim od realnych uzivatelu, narozdil od Ekiho "recenzi" na jeho C4U - tehdy tak hodne prezentovane na FB

sekal

Příspěvek od sekal »

valderon píše:Musím se smát, když tady čtu ty nesmyslný otázky na technické informace.
To nejsou nesmyslné otázky, ale legitimní dotazy k meritu věci. Jako nesmyslné se mohou jevit jen troubům, kteří tomu vůbec nerozumí..

boxer

Příspěvek od boxer »

Tome sorry.

Ale chvalozpěv je přesně v intencích chvalozpěvů na Ekiho výrobky. Je to můj názor. To nemá s NA nic společného.

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

Při čtení tohoto fóra dost často zjišťuji, jaké mám vlastně štěstí, když technickým věcem nerozumím, spokojeně poslouchám hudbu a užívám si aparát. A když chci změnu, spojím se s výrobcem či dovozce, vypůjčím si komponent domů a pokud mi to vyhovuje, tak si jej koupím. Stejně tak jsem to udělal cca před rokem s NA a jeho filtrem a po dvouměsíčních námluvách má černá bedýnka již pevné místo v mé sestavě. Takže doporučuji všem tento postup a jak píše Valderon – s NA je skvělá domluva. A kdo má opravdu zájem a není jen troll, tak všechny informace snadno získá.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Ono je to prosté, takový chvalozpěv na člověka přijde v momentě, kdy po napětí co se bude po zapojení dít jednoduše hraje muzika a dostavují se příjemné emoce. Včera mi volal ten zmiňovaný hifi kamarád valderona, a objednal si jednotku a dva kabely. A protože se na mě obrací mnoho lidí co to zde čtou, tak bych chtěl tímto informovat, že první várka jednotek je tímto vyčerpána a další by mohla být někdy za 6 týdnů.

Na stránkách mam popis jednotky, ale přesto se stále objevují dotazy ohledně přepěťové ochrany. Sunrise ji neobsahuje, obsahuje RFI filtry a DC filtr.

Mam ale v hlavě jednotku, která bude obsahovat přepěťovku, bude to přístroj, který bude mít jen tři zásuvky. Dvě zásuvky budou určené pro případné monobloky bez výkonového limitu a z jedné bude napájen Sunrise. Mimochodem ani současná jednotka nevykazuje v praxi negativní ovlivňovaní zesilovačů, tedy alespoň zatím se tak nestalo. Touto další jednotkou se docílí zvýšení počtu využitelných zásuvek, dojde k přidání jednoho filtračního stupně navíc čímž se ještě zvýší filtrační účinek vzniklé sestavy. Navíc ona jednotka bude citelněji řešit odrušení ochranného vodiče, které je u Sunrise řekněme jen základní. Jako nadstavbu si jí bude moci pořídit majitel mé jednotky, ale i jiného obdobného výrobku.

Aby to nevypadalo jako zázrak pro všechny a do všech sestav,(vztahuje se to na kvalitní filtraci obecně) tak se mi stal již případ, kdy jednotka nepřinesla pozitivní efekt, ale dokonce zhoršení. Došlo k přebujení basového spektra. Toto se dostaví v momentě, kdy je sestava včetně akustiky poskládána tak, že některé z artefaktů vyluzující zarušené komponenty (ostrost, tvrdost, nápadné výšky…) v podstatě kompenzují problémy ve spektrální vyrovnanosti. V takovém případě dojde filtrací napájení k odstranění něčeho ze zvukového spektra, co pro ucho dělalo reprodukci frekvenčně vyrovnanou, či akceptovatelnou. Protože není lehké a jednoduché ty příčiny v sestavě a akustice najít a ještě je i odstranit jeví se nepoužití filtrace v takovém mezním případě jako nejschůdnější řešení.

Všem lidem s opravdovým a upřímným zájmem se snažím vyjít vstříc v rámci rozumných možností a mého času. Děkuji i za shovívavost a trpělivost když nedovedu poptávky uspokojit okamžitě.
Ještě bych chtěl poděkovat za důvěru a přízeň všem dosavadním zájemcům, těší mě upřímně vaše zpětné vazby na jednotky a kabely. Je to po roce intenzivní práce příjemné užívání si sladkých plodů v podobě na mě přenášených kousků vaší spokojenosti ale i energie nějakých těch financí. Není nad spokojenost obou zůčastněných stran.
Nejlepší reklama je šiřená od zpokojených uživatelů, budu se snažit i nadále nezklat. Když to dělá člověk z lásky k věci není to ani tak moc těžké
Noble Audio - výroba a prodej

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Ještě k tomu valderonovu „chvalozpěvu“
Pro obchodníka je nejlepší člověk, který jednoduše napíše co chce koupit, zaplatí a už o něm není slechu. Zde to bylo jinak. Valderon je doposud můj asi nejnáročnější zákazník a já nejsem naštěstí prioritně obchodník. Jednotka pro něj byla upravována a jejímu objednání předcházelo několik e-mailů a několik poměrně rozsáhlých telefonátů. Asi proto se i cítil jaksi zavázán k projevení své spokojenosti v tomto rozsahu. Jeho řádky s ohodnocením mého snažení jsou pro mě cenné jako návrat mé vynaložené energie. A pokud si to celé člověk užije a nevnímá to jako prudění a těžké pořízení i když má zrovna napilno s výrobou je to nakonec radost dvojnásobná.

Jestli toto někdo vnímá stejně jako vychvalování kabelů zmíněné značky napsané čerstvě zaregistrovanými dušemi ze shodné IP adresy jejichž je to většinou první i poslední příspěvek je to jeho věc.
Noble Audio - výroba a prodej

valderon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valderon »

quote="boxer"]Proč mi připomíná chvalozpěv koupivšího "recenze" kabelů C4U. Ale úplně jako přes kopírák.[/quote]
Proč? Protože jsi prostě Boxer...
Asi proto se i cítil jaksi zavázán k projevení své spokojenosti v tomto rozsahu.. Nene,takto to není.Já dělám 22 let ve službách. Každý den vycházím zákazníkům vstříc a vím,jaký to je. Ta má recenze byla taková,protože si ji zasloužíte,vděk nevděk. Pokud by jste si chválu nezasloužil,tak ji nenapíšu. Mám z mé profese své zkušenosti ,a proto dokážu ocenit kvality druhého,jak lidské,tak profesní. To ale Boxer a jemu podobní nikdy nepochopí...a proto nemá cenu reagovat dál. Ano,nemám technické znalosti. Jsem tedy trouba,ale já to přežiju. NA má za sebou armádu spokojených zákazníků,nejen s filtrem,ale i s kabely a bednami! Je to člověk,který svým rozumem a umem něco dokázal. Co jste dokázali Vy , vy křiklouni? Jen spousty chytrostí od klávesnice,skutek žádný...chytrý pochopí,zbytek mě nezajímá.
A ještě malá omluva NA,že zamazávám jeho vlákno tímto marastem netechnického rázu,ale musel jsem. Už se to nebude opakovat *klanimse*

sekal

Příspěvek od sekal »

Jen krátká poznámka : Pokud bys ses Valderone zdržel svých posměšných invektiv ohledně dotazů techn. rázu, vůbec bych nereagoval. Každá akce vyvolává reakci. To, že něčemu nerozumíš, tě neopravňuje k tomu, abys to dehonestoval..

boxer

Příspěvek od boxer »

Valderone Valderone.

Nechápeš to, že jsi svým "přebublaným" chvalozpěvem, kde jsi najednou slyšel nebo rozuměl dětem v Neckářově skladbě a dalšími "plky" udělal NA maximálně medvědí službu.
Tys napsal svoje nadšení a já napsal, jak to na mne působí. Tečka.

Je to fórum názorů a já si tedy svůj názor napíšu, stejně jako ty si napsal svůj. A nebudeš mne za to okřikovat.

Stejně jako tys mne (nás) nařknul z křiklounství a spousty chytrostí od klávesnice, stejně tak se to týká i tebe. Tak se zklidni a užívej si dosyta vynikajícího filtračního zařízení a kabelů, které jsou lepší než ty, cos měl doma za 70 tisíc.

NA přeji hodně prodaných komponent a maximální radost z utržených peněz a především z kladných ohlasů.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

filtr mám cca rok a spokojenost, i tak si vždy rád přečtu názory těch kteří ho neslyšeli v sestavě

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

Než NA vyrobí další várku Sunrise, nebyl by někdo z Prahy a okolí ochoten tento aparát představit u sebe/u mě doma?
Chtěl bych to vidět v akci.
Díky za reakce.

Odpovědět