NIN

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NIN

Příspěvek od NIN » 05 říj 2015 17:01

Malá změna - žádný speciální highend stolek, ale žena si to chválí. Možná ještě nenápadně vysunu bedny :D.

Obrázek

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 06 říj 2015 18:26

A je tu další spolubydlící - Keith Emerson. Musím si hned pustit "Tarkus" i když jednička je lepší a tu bohužel zatím nemám. :(

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer » 06 říj 2015 22:22

Ty jsi hračička. :P

Ty bedny povytáhni sice nenápadně ,ale o to víc.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 07 říj 2015 07:09

Boxer
Kdyz vidím tyhle skleněné stolky mezi repro za desítky tisíc.....je mi též do breku.
Taková krásná sestava, ze ? Těm tannoy asi také není do zpěvu.
:shock:

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 07 říj 2015 10:16

Tannoyky zpívají furt stejně. Stolek předtím byl smontovanej co dům dal a měl taky sklo. Neméně důležité je, že hlavní spolubydlící je spokojená a mohu tak "popouštět uzdu svým vášním". Tím pádem dveře do budoucnosti jsou stále otevřené a třeba se jednou polepším :?: i v těch stolcích.

boxer

Příspěvek od boxer » 07 říj 2015 15:32

Vášně jsou fajné. A jejich popouštění ještě víc.

Ale............ , odrazy od TV, odrazy od podlahy, odrazy od stolku, s pohledu fotek z blízka jinak vymazlené do posledního šroubku, ach jo... *sunglases*

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 07 říj 2015 15:52

Spolubydlící je spokojená, ty se kocháš pohledem na krásnou sestavu a serepetičky kolem. A co zvuk ? Snad nebřinká jak při dechovce na náměstí ? :)

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 07 říj 2015 17:02

Člověče, nebřinká. Cos čekal "foxi", že já na to? :D Ne, vážně - sám se tomu divim. Upustil jsem i od původně zamýšlených doplňků k zatlumení místnosti. Konkrétně třeba u spodků se bojím, že by mi současně vyhovující mohly ubejt a to bych nechtěl. Už jsem je "začistil" těmi klobouky. Jinak žádné ozvěny se u horních pásem nekonají, nic mě neruší. Jsem nervózní jen u celkově špatné nahrávky a to přejde buď za několik minut (zvyknu si) nebo když vyměním placku za jinou, lépe nahranou. Na velkovýšky si občas musím počkat, protože je známo, že je tady výrobce nijak zvláštˇneprotěžuje, ale jakmile je to v nahrávce tak se pěkně a bez ostychu rozezní. *2thumbsup* A nebo je to všechno jinak. Třeba jsem "Muž bez uší" a hraje to úplně na houby, ale to už je jiná "písnička" pro jiného posluchače. Ale pokud by měl někdo ze zkušených i nezkušených zájem zkontrolovat jak to vlastně je, má sestava a serepetičky kolem jsou mu k dispozici. Jsem přesvědčen, že tu "výslednou diagnózu" snesu, ať je jakákoli :D .

Raptor

Příspěvek od Raptor » 08 říj 2015 11:35

Jo plně podepisuji názor Boxera .... ach jo. Takové hladké plochy je jasné co z toho leze. Když pustíš testovací signál např. do levé reprobedny, tak Ti to zní po celé místnosti bez přesné lokalizace, že. Je to však Tvoje věc, když Ti vyhovuje takové stereo. Osobně si myslím, že je škoda takové solidní vybavení a nedoladit k tomu "poslechovku".

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 08 říj 2015 17:09

To seš dobrej "Raptore", že poznáš podle fotky jedné části místnosti, jak to hraje. *thumbs up* :D Když ti řeknu, že za mnou je ještě nějaký metr a půl místa s knihovničkou, nějaká kytka a po straně zeď s cédama bude to lepší? :D. Ať nastražuju uši jak chci, tak lokalizuju nástroje vepředu na pomyslné scéně. Nikde jinde. Ale připouštím, že trochu (odborněji)přitlumená místnost by tomu aparátu neuškodila. Třeba na to taky dojde. Zatím budu řešit koberec. Ten co tam byl neměl dostatečně hustej chlup a byl malej. Až rozložím před sebe velkýho huňáče tak uvidíme (a třeba i uslyšim), jestli se něco bude dít. :?:

Raptor

Příspěvek od Raptor » 08 říj 2015 18:09

No to je zkušennost, zažil jsem to za ty léta nesčetněkrát a Tys to trefil přesně, největší problém ty dlaždice na podlaze - pokud se tedy nepletu a vidím dobře hladké dlaždice. Nutnost překrýt kobercem je pro dobrou lokalizaci nutná.

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 25 říj 2015 09:38

Teď se to nějak nakupilo. Tolik návštěv najednou, na to nejsem zvyklý. :mrgreen: Musím si dát pouzu.
Glen Tipton - Judas Priest
K.K. Downing - Judas Priest
Roger Daltrey - The Who
Lemmy Kilmister - Motorhead
Jimi Hendrix - černobílá verze

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 04 lis 2015 10:09

Koukam, ze ty krasne Tannoye nabizis na prodej v bazaru. Copak, upgrade nebo Ti nesedi?

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN » 04 lis 2015 13:24

Sedí....moc mi sedí....ale přiznám se, že v tom lítám až po uši a jsem v tomto směru nenažraný, chamtivý a chci víc. A to se mi jednou nevyplatí. Dobře mi tak *headbang* .

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 04 lis 2015 13:59

Nin : a jakym smerem planujes upgrade - pokud to neni tajemstvi ? MF 550 "utahnou" uz lecjake repro ...

Odpovědět