NIN

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: NIN

Příspěvek od NIN »

Tak jsem vyvětral a oprášil (doslova) sbírku. A věřte nevěřte, s každým novým přírůstkem mi to doma hraje líp a líp *2thumbsup*
sbírka 1.JPG
sbírka 2.JPG

Karel1
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Karel1 »

Kdo si hraje, nezlobí ;) *palec*

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Jelikož má milovaná žena tento výrok ještě nepoužila mám za to, že zatím stíhám obojí ;) . A další věc je, že čím je člověk starší, tak jsou ty hračky dražší.

ivanb_cko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od ivanb_cko »

tak ta poslední věta je svatá pravda! Na co se jenom podívám, že by se mi líbilo je vždy v řádech desítek tisíc v kterémkoliv okruhu zájmu...

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

KVĚTEN:
Massive Attack – Heligoland
New Model Army – Strange Brotherhood
David Gray – A New Day At Midnight
Atomic Rooster – Death Walks Behind You
Puscifer – Conditions Of My Parole
In Flames – Soundtrack To Your Escape
Accept – Metal Heart
Saxon – Rock The Nations
Billy Idol – Kings & Queens Of The Underground
Budgie – Squawk
Pink Floyd – The Division Bell
Massive Attack – Protection
AC/DC – Ballbreaker
Prodigy – The Fat Of The Land
The Cult – Beyond Good And Evil
Dire Straits – Brothers In Arms
Ozric Tentacles – The Yumyum Tree
Anna K – Relativní čas
Dave Gahan – Paper Monsters
Accept – Breaker
Peter Green – Songbook – tribute
The Nefilim – Zoon
No-man – Flowermouth
Voivod – Dimension Hatross
The Mission – Children
Theatre Of Tragedy – Assembly
Black Sabbath – Black Sabbath
Into Another – Seemless
Def Leppard – Pyromania - MFSL
KVETEN18.JPG

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

ČERVEN mi nadělil hodně ostrou porci muziky a některé výtvory byly už zvukově na hraně.

NFD (Noise For Destruction) – No Love Lost
Machine Head – Unto The Locust
The Doors – Morrison Hotel
Dead Kennedys – Fresh Fruit For Rotting Vegetables
Foo Fighters – Echoes, Silence, Patience …
Accept – Russian Roulette
Iron Maiden – Powerslave
New Model Army – Impurity
Pink Cream 69 – One Size Fits All
Alice Cooper – The Last Temptation
Judas Priest – Turbo
Mastodon – Crack The Sky
Blue Effect – Modrý Efekt & Radim Hladík
ZZ Top – Eliminator
In Flames – A Sense Of Purpose
Depeche Mode – Black Celebration
Judas Priest – Defenders Of The Faith
Slayer – Diabolus In Musica
Deep Purple – Burn
Peter Gabriel - Us
Cerven18.JPG

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Další rocková trojice zavítala do mého domu.
Billy Idol - Janis Joplin - Billy Gibbons
Knucklebonz.JPG

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Tak jsem měl možnost navštívit člena NIN. Ty figurky rockových legend jsou opravdu krásné a chápu radost majitele když získá další kousek do sbírky.

Sestava s Tannoy je skutečně výtečná volba pro ortodoxního rockera. Obrovská výkonova rezerva monobloku je znát hlavně na pevné basove lince v nahrávkách. Celkově se mi to líbilo, hlavně když člověk vezme v úvahu fakt, že se jedná o obývací pokoj kde není možné aplikovat akustické prvky aby se nenarušil vkusne zařízený interiér.

Je mi sympatické, že NIN hraje stále z CD placek ale doufám, že ho přesvědčím vyzkoušet kvalitní PC transport protože jeho přehrávač Ayon má několik digitálních vstupů včetně USB.

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Já děkuji Jirkovi za návštěvu. Je příjemné, když majitel obecně vyšších mašinek pronese pozitivní slova. Je pravděpodobné, že kdybych poslouchal převážně vážnou hudbu nebo akustický věci tak budu ujíždět na jiné sestavě. V mém případě ale už nějaký čas nemám potřebu něco zkoušet nebo měnit a to by mohlo být dobré znamení, že se blíží vysvobození ze zakletého HIFI kolotoče *2thumbsup* (kéž by se tak stalo).

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

ČERVENEC
Dio - Holy Diver - zvukově nemastná neslaná nahrávka původního vydání. Pokud má někdo zkušenost s lepším zvukem na novější verzi dejte tip.
Judas Priest - Point Of Entry - tady hrajou jednoznačně lépe původní vydání.
Queensrÿche - Take Cover - předělávky skupin jako Pink Floyd, Police, Black Sabbath a další
Santana - Shaman - i přes různé hosty nedosahuje kvalit alba Supernatural
Chris Rea - Auberge - titulní skladba asi jeho největší hit
Marilyn Manson - Antichrist Superstar - ještě syrové album, které mělo už slušnou úroveň a ještě než Brian Warner začal čuchat k mainstreamu
Him - Greatest Lovesongs vol. 666 - obsahuje předělávku skvělé písně od Chrise Isaaka - "Wicked Game".
Ray Charles - Ray - soundtrack a dle mého nejlepší výběr toho nejlepšího
Zeromancer - Clone Your Lover - kapela s prvky novoromantismu a jemnějšími Rammstein
Opeth - Heritage - hutná progresivní záležitost Mikaela Äkerfeldta s poloakustickými vybrnkávačkami
Accept - Restless And Wild - opět nejlepší zvuk v původním vydání. Skladba Princess Of The Dawn se hrála kdysi na zábavách v různých podobách.
Danzig - How The Gods Kill - bývalý člen Misfits Glenn Danzig a jeho skvělé 3. album
Losers. - ...And So We Shall Never Part - partička, která mě nadchla jako předkapela The Sisters Of Mercy v divadle Archa (Sestry byly onehdá pěknej průser)
New Model Army - The Love Of Hopeless Causes - super kapela. Justin Sullivan mi přijde jako písničkář, který se nebojí přitvrdit a rozjet to na plný pecky (ostatně Abba v rámci popu dělala to samé)
Death In Vegas - The Contino Session - zvláštní (alternativní) elektro-rockové dílo, částečně instrumentální se spousty zvuků
Black Sabbath - Technical Ectasy - předposlední řadovka ještě s Ozzym, ze které si Maruška Rottrová půjčila úžasnou skladbu "She´s Gone" - Lásko voníš deštěm (a možná, že překonala originál)
Placebo - Sleeping With Ghosts - pro mne asi jejich nejlepší album a skladba "The Bitter End"
U2 - War - 3. deska a chlapec na obalu (ten samý je i na 1. desce "Boy") je dnes fotografem a fotil naopak U2
The Blue Effect - Meditace - natočeno už v roce 1969 a s tímto materiálem (být to na někde na západě) by se kapela rozhodně neztratila. Mladý Hladík junior se podílel na povedeném masteringu.
cervenec18.JPG

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

SRPEN
01. KIM WILDE – The singles collection 81 – 93 – Výběr toho nejlepšího s polopunkovou skladbou “Chequered Love”
02. COLDPLAY – Viva La Vida … - Další marný pokus této kapely dosáhnout věhlasu svých kolegů U2
03. VAN HALEN – Van Halen – Veleúspěšný debut z roku 1978 a zároveň nejtvrdší kytarový zvuk své doby
04. GOD IS AN ASTRONAUT – Helios/Erebus – Instrumentální rocková procházka vesmírem
05. PETE AND ROYCE – Suffering Of Tomorrow + Days Of Destruction – Psychydelický rock řecké kapely na přelomu 80. Let
06. LOUIS ARMSTRONG – Live At Lucerna Hall – V roce 1965 to musel být v Lucerně strašnej mazec. 9 koncertů v řadě. Přikládám úsměvný výstřižek textu z vydání na LP.
Armstrong.JPG
Panu Armstrongovi se u nás asi hodně líbilo 😊
07. THE PINNEAPLE THIEF – Tightly Unwound – ZLODĚJ ANANASŮ hrající progesivní rock
08. DAVID LEE ROTH – A Little Ain´t Enough – Zpěvák slavných Van Halen a šikovný kytarista Jason Becker
09. OTIS TAYLOR – White African – emotivní pralesní blues s novodobým zvukem
10. ZZ TOP – Fandango! – 4. album s povedenou “Blue Jeans Blues” a peckou “Tush”
11. JOE SATRIANI – Super Colossal – nominováno v roce 2007 na Grammy
12. DIRE STRAITS – On Every Street – Poslední album z roku 1991
13. NINE INCH NAILS – The Downward Spiral – 2. oficiální album s místy až destruktivním zvukem
14. LOST HIGHWAY – soundtrack – Psycho krimi Davida Lynche. Hudba Bowie, Rammstein, NIN, M. Manson, Smashing Pumpkins a další.
15. ABBA – Arrival – 4. album nejlepší popové skupiny všech dob – Money, Money, Money
16. PAIN – Pain – Projekt frontmana Hypocrisy Petera Tägtgrena u kterého se dá díky cíleně použitým samplerům i tančit
Srpen18.JPG

mumu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mumu »

Krásne široký záber hudby, uži si to !!

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Skoro neznám člověka, který má takový rozsah v poslouchaných stylech. Ten první Pain je skvělé album, jedno z nejlepších od Tägtgrena.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Jsem téhož názoru. Jsi vzorný příklad demokrata v hudebních stylech :-)
Máme spoustu společných kousků, ale také absolutně pro mne neposlouchatelných ...třeba tu ABBU

NIN
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NIN »

Společené foto s Tägtgrenem sice mám, ale za fotkou s ABBOU "šel bych světa kraj" ;) Tu švédskou čtyřku prostě miluju :D,ale třeba u Tomáše Arayi (SLAYER) se taky pěkně vydovádim.

Odpovědět