Pompo

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Pompo

Příspěvek od dadaft »

eficak píše:Úmyslně tne do živého a mizne. Zasahuje co nejvíc dušiček a tlačí je do spojení, za účelem studia kolektivního násilí.
efičáku, copak jsme děti? je to jenom fórum: řečičky, názory, postřehy...
tady nejde tnout "do živého", pouze do falešného.
však se časem ukáže, vo co go.

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od efičák »

dadaft píše:
eficak píše:Úmyslně tne do živého a mizne. Zasahuje co nejvíc dušiček a tlačí je do spojení, za účelem studia kolektivního násilí.
efičáku, copak jsme děti? je to jenom fórum: řečičky, názory, postřehy...
tady nejde tnout "do živého", pouze do falešného.
však se časem ukáže, vo co go.
dadaft píše:
eficak píše:Úmyslně tne do živého a mizne. Zasahuje co nejvíc dušiček a tlačí je do spojení, za účelem studia kolektivního násilí.
efičáku, copak jsme děti? je to jenom fórum: řečičky, názory, postřehy...
tady nejde tnout "do živého", pouze do falešného.
však se časem ukáže, vo co go.
Dadafte, někteří jsme děti. Mi je kolem 8 let. Malý chlapeček uvnitř velkého 118 kg těla cítí příkoří nejen své, ale i jiných, které chce napravit za účelem vlastní úlevy. Tento sobecký motiv pomoci, je obětmi neomylně rozpoznán a lidé, jimž bylo pomoženo, se za vměšování pomstí. A hned tu je téma ostrakizeca a další a další a proto je tohle vlákno předem odsouzeno k tlačítku Dellete.

boxer

Re: Pompo

Příspěvek od boxer »

Nejsou, je nepříjemný, útočný a provokuje.

Tak tak,a bude hůř.

já, chodím k lékaři pravidelně, ale moc platné mi to není,

Mě vůbec ne.

Xanax,Neurol,Seropram,Sertralin......

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Pompo

Příspěvek od dadaft »

boxer píše:já, chodím k lékaři pravidelně, ale moc platné mi to není,
Mě vůbec ne.
Xanax,Neurol,Seropram,Sertralin......
zkus Cocain. ten zabírá 100%.

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od pompo »

efičák smým tykat? Ty jsi dobrej aplégr, (neurážet) ode mě to je poklona .V něčem máte pravdu v něčem ne.Především pokud veškeré mé přízpěvky vyzněly negativně tak omluva.Nebyly tak myšleny.Dále s mojí zvukovou aparaturou to byl fór i když pravdivý, nemyslím že by někoho skutečně zajímalo co mám nebo nemám doma přičemž bych si samosebou mohl vymyslet cokoliv,tohle všechno je ale o názorech takže se ty moje pokusím vysvětlit. Jak jste si všimly jsem značně skeptický především k některým dražším značkám ale ne dost drahým aby si na ně někdo jako třeba já nemohl našeřit.V tomto případě totiž vzniká reálné nebezpečí že to někdo udělá ,našpóruje pytel jásátek pak bez velkých zkušeností ale s o to větším nadšením podlehne nejfamóznější reklamě a koupí něco čeho se po delších útrapách pak jen těžko a s nemalou ztrátou zbavuje.Berte to jako názor bývalého HI-FI nadšence který se nedostal dost daleko (vysoko) aby ocenil skutečnou kvalitu ale já bych se, kdyby na to nyní přišlo prostě některým značkám obloukem vyhnul. Objasním to na příkladu nekoupím si velmi drahé bedny jen na základě sebelepších recenzí a tvrzení prodejce že v dané ceně nic lepšího není , reproduktory jsou jedny z nejkvalitnějších, dokonalá vyhybka nevím kolikátého řádu vyrovná kmitočtové pásmo jak strunu,Několik kilogr. vzduchových cívek z bezkyslíkaté mědi slušného průřezu vyrovná přetočené fáze a zvuk musí být dokonalý.Při poslechu mi ale přijde divné,že na těchto soustavách hrají veškeré přítomné vyzkoušené zesilovače včetně mnou oblíbeného arcamu stejně a řekl bych nic moc.Naopak se zdá že čím lepší zesilovač tím více je deklasován,bedny požadují jen výkon, víc je nezajímá a hrají si stále své.Chtějí prý technicky stejně dokonalý a výkonný zesilovač,Densen je prý to pravé když ho však připojí bedny hrají stále to své,jen s větším výkonem a majestátností,při zesílení,větší čistotou,detailem,prostorem-šířkou a hloubkou možná až moc (já raději dopřednější projev) ale trochu moc temně,ne zastřeně ale nezajímavě,bez známek života,Nechám si pustit jiný tip menších regálovek stejného výrobce ale je to to samé v modrém,Mají hrát takhle ? ptám se prodejce, temně a jakoby zpomaleňe zvuk mi přijde mrtvý.Prodejce se tváří zdrceně a vysvětluje že to může být nazatlumeným poslechovým prostorem,proč mi přijde že mají bedny tak bídnou mikrodinamiku a tichý poslech je o ničem - nerozumí. Pak někoho napadne zapojit bedny jakékoliv od jiného výrobce, odněkud vytáhnou o malinko větší nevzhledné regálovky z podstatně nižší cenové relace nějaké ALESIS monitor něco.A je to vrátila se hudba a vrátil se i život a zesiky hrají každý jinak a zmizelo jakési echo a stejnobas,pochopil jsem že odpojily DYNAUDIA a pochopil jsem i nekompromisní technokratický přístup jejich výrobce který razí svůj vlastní zvuk a nepřímo ale přece posléze donutí majitele k nákupu technicky dokonalého,velmi výkonného, nejlépe děleného a taky drahého zesilovače třeba bryston (který by si ale jinak nekoupil).Také ho donutí zatlumit a dost poupravit poslechovou místnost.Dále přijdou kabely atd..atd.. Kryž potom po nějaké době dotyčný zjistí že se mu líbí jak hraje nějaký levný Denon , ROTEL nebo cokoliv na bedny od věže JVC (bez vyhybky jen kond. před výškáčem) a pochopí že najednou slyší sice dost nedokonalý zvuk bez okrajových pásem s výškami pod psa atd. ale ten zbytek je to co mu leta chybí.Tak to je na provaz. Moje jediné vysvětlení a vyník v tomto případě je nabubřelá vyhybka stejné repra totiž s úspěchem používá řada jiných firem (Swans usa)a další .Co ale nedovedu vysvětlit jsou neutuchající chvalozpěvy na tuto značku ,nadruhé straně DYNAUDIA se u nás hodně prodávají ale nemyslím ani tak v obchodech ale spíše tady v sekci prodám což možná o něčem svědčí.Kdybych tam chtěl koupit ProAc-y,Castle Acoustics,MonitorAudio,nebudu mít skoro šanci. Jasně, že většinaná velmi nákladných zařízení hraje skvěle ale mnoho docela drahých taky ne - jev zcela běžný co jsem vypozoroval u zesiků téměř pravidelně čím víc výkonu tím horší zvuk.Četl jsem tu třeba o tom ,že někdo chytrý vyřkl myšlenku co není těžké nehraje.dovolím si nesouhlasit nebo alespoň namítnu jak pro koho ale myslím, že to zcela neplatí ani v absolutním měřítku bez ohledu na cenu.Každopádně můj názor a jednoznačná rada každému koho to zajímá je, že to totiž nemusí být nezbytně ani technicky dokonalé ani extra výkonné ani těžké ani moc moc drahé. Je to ale jen můj a možná velmi subjektivní názor,přístup,zkušenost a filozofie. Ale aspoň nějaký mám teda myslím. Ps. kluci já nejsem zlej.

Uživatelský avatar
Jirka83
Příspěvky: 164
Registrován: 06 bře 2009 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od Jirka83 »

Mě by vadilo, kdyby se za mne jiný vydával (byť takto transparentně).

P.S.: Udělejte vlákno Boxerovi :D

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od pompo »

dadaft píše:pompo je vcelku vtipný (jeho "poslechový prostor" mě vážně pobavil, hezky řečeno) - a i když se snaží vyvolat dojem, že už na hifi kašle, JE stále hifista tělem i duší: viz jeho názory na dynaudio, rotel, papírové měniče u xavianů atd.
co na tom, že spousta z členů s ním nebude v jistých věcech souhlasit a v jiných ano. právo na svůj názor má.

možná se ozval, že mu už sluchátka a zvukovka přestávají stačit (pokud měl kdysi aparát) - jen si to ještě nedokáže přiznat...

BINGO ! chybí mi HI-FI a dokonce si to i přiznám.Jinak bych sem nelez. Táké jsem se chtěl možná časem na pár věcí (názorů) zeptat hlavně efičáka,páč mám ten dojem že už něco ví, o tom co ví a zná také přemýšlí,dívá se naproblémy z různých úhlů a může najít mnohá řešení.Nechci mu teď lézt do análu,tím spíše že jsem ho asi nasral.Ale všimnul jsem si , že ochotně poradí a že narazil na pár podobných (probl) záležitostí jako já. Ale raději teď vyčkám a třeba se nechám zdrbat, protože je fakt že občas zareju.

boxer

Re: Pompo

Příspěvek od boxer »

zkus Cocain. ten zabírá 100%.

Díky. Asi máš pravdu. Po přečtení předposledního dlouhého,(s hrubkami) pří-Z-pěvku,mi nic už jiného nezbyde. :(

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od pompo »

Jirka83 píše:Mě by vadilo, kdyby se za mne jiný vydával (byť takto transparentně).

P.S.: Udělejte vlákno Boxerovi :D

Nepochopil jsem ,za někoho se mám vydávat? A za koho? Proč bych to měl dělat? Lidi neblbněte vystačím si a zároveň mám sám sebe dost, netřeba mi další identita. Za chyby (především ty pravopisné) si sypu popel na hlavu,já tušil že se zase najde možná nějaký kantor ze základky co mě za to nemilosrdně knokautuje ,mám rovnou spáchat seppuku nebo bude stačit omluva v hlavních zprávach?

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od Aleska »

Stačí omluva ve hlavních zprávách, ale před Paroubkem, prosím. :lol:

Uživatelský avatar
Jirka83
Příspěvky: 164
Registrován: 06 bře 2009 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od Jirka83 »

@Pompo: Rubrika Kdo jde kdo slouží k představení členů. To si dělá každý člen sám s názvem stejným jako nick. Tobě toto "právo" upřel efičák :mrgreen:

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pompo

Příspěvek od efičák »

Jasně pompo, tykačka. Omluva přijata.
Každý názor vítán.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Pompo

Příspěvek od dadaft »

boxer píše:Po přečtení předposledního dlouhého,(s hrubkami) pří-Z-pěvku,mi nic už jiného nezbyde.
no jo, teď se to tady hrubkama jen hemží (a je rozdíl mezi např. účelovým použitím hovorové češtiny nebo překlepem a skutečně hrubými chybami). třeba (odjinud): jj-už si zvykám a posun oproti Nadu velký (však sám výš). - to je jak kopanec do žáber.
chtěl bych poprosit členy, aby používali funkci Náhled a přečetli si před odesláním své příspěvky. děkuji a slibuji, že se sám v tomto polepším.

Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 2228
Registrován: 07 črc 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Pompo

Příspěvek od fox »

Serte na hrubky a hlavně něco kloudného pište.
Některé názory / ty poslední /od Pompa se mi líbí.
Efičáku, neboj, Pompo není Monte. Monte by se mohl jmenovat jinak. Některé příspěvky jednoho nového člena se jeho minulým dost podobají. Ale mohu se samozřejmě mýlit.

boxer

Re: Pompo

Příspěvek od boxer »

POMPO na hrad.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MPK a 1 host