Rocker22

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Rocker22
Příspěvky: 5
Registrován: 09 črc 2009 11:21
Kontaktovat uživatele:

Rocker22

Příspěvek od Rocker22 »

Ahoj hifisti,
tak jsem se teda taky zapojil a chci představit sebe a svou sestavu.
Jsem přespadesátník (*1965) a asi jako většina tady jsem začínal v raných osmdesátkách na Tesle (AZS222,
gramochassis, potom následoval 2-rychlostní kotoučák B-73, zbastlené bedny atd., pak přechod na kazety - zpočátku to byl ruský radiomagnetofon RADIOTEHNIKA (náhodou bezva stroj) než jsem přešel v r. 1985 na AIWU F-220... s kazetama jsem se definitivně rozloučil koupí Denona DCD-1550ar spolu se zesilovačem PMA-9xx, to už byl výrazný posun výš ;), pak jsem to vyměnil za Hegela (H-100 + H-200) a sloupy Sonus Faber. To hrálo docela fajn..., bohužel po stěhování a krachu v podnikání muselo jít vše do pryč.

Dnes už jsem přešel čistě na sluchátkový poslech - důvodem je menší životní prostor a nutnost nedělat moc kraválu :cry:
Takže současná sestava - zde: https://drive.google.com/file/d/1tAq8qv ... Xb1JW/view

Na foto je Audionet VIP napájený EPSem, sluchátkáč SPL Phonitor xe a sluchátka Audeze LCD-3.
Kabeláž je Supra (silver edition), dráty Nordost Frey. Stařičký Denon byl po letech zásluh degradován na pouhý transport a je připojen na Phonitor koaxiálem. Power filter je čínský Xindak, má sice jen 4 zásuvky, ale plně postačují.

K Phonitoru příležitostně připojuji notebook, pro přehrávání používám obligátní Foobar2000. Driver pro Win je k
dispozici na webu SPL. Na flash disku mám nějaké CD ve WAVu, ona ta kvalita sice není na úrovni Audionetu, ale ten kdo
léta poslouchal MC kazety jako já , tak to nějak skousne.... :lol:
https://drive.google.com/file/d/1Kcvj1q ... WGHDL/view

Poslouchám hlavně AOR/Arena rock, Hard rock, ale i pop nebo metal, jinými slovy - od Metalliky až po Vangelise...

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3062
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Rocker22

Příspěvek od kychtax »

Hezky se na ten rack kouká. Pěkná sestava. Vítej Rockere. *palec*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MANA, NA a 3 hosti