spikus - představení a žádost o radu

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Panzer
Příspěvky: 34
Registrován: 21 čer 2010 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od Panzer »

Ahoj,

jestli je to jak pises - a pravdepodobne se budes casem stehovat do vetsiho - tak bych to asi opravdu resil bud slusnejma sluchatkama (osobne mam Byerdynamic DT 931 a spokojenost), nebo aktivnima monitorama - zkus se podivat na Quad L12...

Drzim palce :-)

spikus
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2010 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od spikus »

na ebay.de se dá koupit pioneer A-A9-J za 11t. sympatický je mi usb vstup, nemusel bych řešit dac, případně zvukovku. Designově se mi také líbí. Ani info na webu sem nenašel vyloženě negativní. Máte s tímto zesíkem někdo zkušenost, nebo víte proč je to špatná volba? :)
díky moc

spikus
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2010 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od spikus »

zítra mi přijdou nová sluchátka sennheiser hd555, už se těším na ten zázrak *hura*

spikus
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2010 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od spikus »

Tak nádobíčko se již schází, v pátek jsem koupil rotel ra-1062 který měli vystavený na prodejně bestel za 10k a před 5 minutami jsem na ebay vydražil Wharfedale Pacific Evolution 10 za 5.5k vč pošty a už se nemůžu dočkat až mi dorazí. Zesík mám prozatím připojený na bedničky od mé staré věže a je to rozhodně znát, víc než při poslechu na sluchátka. Teď ještě koupit nějaké kabely na propojení zesíku s repro a vyřešit zvukovku

THresil
Příspěvky: 293
Registrován: 07 srp 2010 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od THresil »

Zdravím, co ty bedny (Wharfedale Pacific Evolution 10), dorazily v pořádku a jak hrají?

spikus
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2010 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: spikus - představení a žádost o radu

Příspěvek od spikus »

Ahoj, bedýnky dorazily v pořádku. Pěkně zabalené, nevychrchlaná. Na muziku a využití jak jsem popsal naprostá spokojenost, čistě zahrajou i tak nahlas kdy přítelkyně protestuje. I designově pěkně zapadnou. Aktuálně řeším USB DAC převodník, 80% času kdy používám pc k přehrávání je při home office ze služebního notebooku (radio beat, mp3 a vlastní flac)
o fubar IV vím, jsou nějaké další vhodné převodníky? rád si nechám něco doporučit. případně mi přijde zajímavý zesík Vincent sv 400(http://www.hifionline.cz/zesilovace/int ... nt-sv-400/) který má zabudovaný dac přes usb, ale to bych musel prodat svůj oblíbený rotel... :(

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MPK a 6 hostů