Starsoccer1977 system

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Zappadaddy »

Starsoccer:Co to pouzivas za napjeci kabely?Je slyset rozdil oproti standartnim kabelum?Prave zkousim 2 kabely od Vincent a zatim neslysim rozdil.Hi-line kabel je na 1 miste v upgrade.Jestli vyhraju aukci tak brzo bude.

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

Dzyan píše:Starsoccer:Co to pouzivas za napjeci kabely?Je slyset rozdil oproti standartnim kabelum?Prave zkousim 2 kabely od Vincent a zatim neslysim rozdil.Hi-line kabel je na 1 miste v upgrade.Jestli vyhraju aukci tak brzo bude.
to bylo kousim Kimber PK10 gold,ma lepsi prostor.dynamic taky ale moc penez asi 20-30% cena zesilovac proto myslim lepsi prodam stary muj zesilova plus PK 10gold za Nap 250 .Zatim mam kabel od Lapp firma_nemecsky ,tento dost sylni 3G 2,5 .material taky dobry 99,99% Cu .Cena super 9eur/1m .Myslim ze vyborny kvalita/cena .10/10


Original kabel pro NAIM jako kabel pro poncitatce .Moc slaby 3G 0,75_nebo 3G 1,5 a ne kvalita konetor.Kusite Kimber PK 10gold ,urcitce lepsi Vincen a original kabel spolu Naim
Zdravim
Naposledy upravil(a) starsoccer1977 dne 15 lis 2008 00:13, celkem upraveno 1 x.

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

Dzyan píše:Starsoccer:Co to pouzivas za napjeci kabely?Je slyset rozdil oproti standartnim kabelum?Prave zkousim 2 kabely od Vincent a zatim neslysim rozdil.Hi-line kabel je na 1 miste v upgrade.Jestli vyhraju aukci tak brzo bude.
Hi-line znam od kamarad v Nemecku.Vyborny kvalita,dobry zvuk.Moc se me libi ale zatim chudi :oops: .

minule jsem kouka v Ebay kolem 6-700 usd.Lepnejsi toje dobry cena

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Zappadaddy »

Starsoccer:potvrzuje se mi ze kabel za 3 000kc(potrebuji 3 kabely to je 9000kc) opravdu neni zlepseni ve zvuku.A kabel za 20 000 x 3 abych slysel zlepseni je nesmysl!!!!To radsi budu setrit a koupim lepsi zesilovac ne z davat balik za drahe kabely.Do drahych kabelu pujdu az budu mit TOP Naim system jinak je lepsi investovat postupne do vyssi rady Naim.Myslim ze i ty souhlasis?

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

Dzyan píše:Starsoccer:potvrzuje se mi ze kabel za 3 000kc(potrebuji 3 kabely to je 9000kc) opravdu neni zlepseni ve zvuku.A kabel za 20 000 x 3 abych slysel zlepseni je nesmysl!!!!To radsi budu setrit a koupim lepsi zesilovac ne z davat balik za drahe kabely.Do drahych kabelu pujdu az budu mit TOP Naim system jinak je lepsi investovat postupne do vyssi rady Naim.Myslim ze i ty souhlasis?
Ano.Taky myslim ze ne koupit kabel drahy (ale kdy mam combinace pres pul milion budu taky koupit drahy kabel :) ) jinak Ne
Pro me staci Labb kabel. pocitejte 1m kabel 9 eur x 1 konector watergate 320 33 eur x 1 Lapp konector 15 eur = 57 eur ( asi 1600kc)
Nejlepsi kabel cena/kvalita.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Zappadaddy »

Muzes poradit kde to koupit a presny model/Dik

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Zappadaddy »

Kdyz to vsichni rikaji tak tam nejake zlepseni je ale tak minimalni ze se mi to nechce resit.Jeste zkusim nejake horsi nahravky zda nebude slyset nejaky podstany rozdil.Zatim jesm to jen poslouchal a kabely jsem nestridal abych si vic zazil zvuk a zitra asi prehodim kabely standartni zpet do obehu a uvidime.Stejne si myslim ze pri slepem testu nepoznate ktery kabel tam je ze je to bud psychologicky efekt nebo ze Naim ma tento problem s napajenim tak vychytane s napajenim ze napajeci kabel a ruzne pracky nejsou az tak dulezity a proto se tim vetsina Naim fanatiku ani nezabyva.Naim zacal delat nove kabely az pro tu jejich top radu a stejne si myslim ze to udelali hlavne pro lepsi pocit spotrebitelu a taky proto ze uz by to vypadalo dost blbe mit aparat za pul milonu a k tomu pocitacovy kabel :lol: Pipis nebo Starsoccer nechcete mi jeden kabel udelat a ja vam dam o 200 vic za praci?

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Zappadaddy »

Pipis(Porovnávali jsme Supru i s Vincentem - i tam byl slyšet rozdíl.).Jaky rozdil,ve prospech Vincent nebo Supra?Urcite tomu dam sanci.A ty kabely bych opravdu bral.Dej vedet.

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od Peer »

Myslím, že Naim to má vychytané a zřejmě zásadní rozdíly nebudeš slyšet...

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

Dzyan píše:Kdyz to vsichni rikaji tak tam nejake zlepseni je ale tak minimalni ze se mi to nechce resit.Jeste zkusim nejake horsi nahravky zda nebude slyset nejaky podstany rozdil.Zatim jesm to jen poslouchal a kabely jsem nestridal abych si vic zazil zvuk a zitra asi prehodim kabely standartni zpet do obehu a uvidime.Stejne si myslim ze pri slepem testu nepoznate ktery kabel tam je ze je to bud psychologicky efekt nebo ze Naim ma tento problem s napajenim tak vychytane s napajenim ze napajeci kabel a ruzne pracky nejsou az tak dulezity a proto se tim vetsina Naim fanatiku ani nezabyva.Naim zacal delat nove kabely az pro tu jejich top radu a stejne si myslim ze to udelali hlavne pro lepsi pocit spotrebitelu a taky proto ze uz by to vypadalo dost blbe mit aparat za pul milonu a k tomu pocitacovy kabel :lol: Pipis nebo Starsoccer nechcete mi jeden kabel udelat a ja vam dam o 200 vic za praci?
Dzyan.mnenit kabel Lapp nebo Supra muj ucho nevi co ma lepsi kabel i-seng nebo quiseng :lol: (tento original kabel pro Naim) ale verim ze lepsi protoze cisti material,lepsi konector,...dost profesional *thumbs up* .

Koupily Lappkabel a watergate v HIFI LEPZICH (nemecsky)

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

pipis píše:http://hifinazory.cz/index.php?option=c ... &Itemid=62

Obrázek

za málo peněz hodně muziky, můžeš použít velmi dobré Supra konektrory, nebo i jiné (Wattgate, Hifi-tuning ad.)

Trošku se divím, že jsi s Vincenty neslyšel zlepšení, fungují.
Lepsi ma inzolace takovy. Velmi hezky .Inzolace 5 eur /m
Obrázek

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

Ahoj Pipis
Muj system Vienna acoustic Strauss .naim Cd5x ,flatcap2 ,nac 202 a nap 250-2 :mrgreen:
Moc se mi libi ten filter ISOTEK ,hledam u ebay ale zatim ne ma nikdo proda.Cekam tebe :lol:

Vienna Acoustics Strauss
http://www.sumikoaudio.net/va/prod_strauss.htm

Obrázek


CD5 X CD player
Obrázek

NAC 202 preamplifier
http://www.naim-audio.com/products/nac202.html
Obrázek

Flat-Cap 2x power supply
http://naim-audio.com/products/flatcap2.html
Obrázek


NAP 250 power amplifier
http://www.naim-audio.com/products/nap250.html
Obrázek

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od lachim »

starsoccer

ahoj. uz jsi se dlouho neozval.
vidim, ze jsi koupil komplet naim.
tak tedy gratuluji.
doufam, ze jsi happy a poslouchas hodne muziku.
jeste mas muj email??
plati stale me pozvani do prahy.
michal

starsoccer1977
Příspěvky: 56
Registrován: 17 říj 2008 22:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Starsoccer1977 system

Příspěvek od starsoccer1977 »

lachim píše:starsoccer

ahoj. uz jsi se dlouho neozval.
vidim, ze jsi koupil komplet naim.
tak tedy gratuluji.
doufam, ze jsi happy a poslouchas hodne muziku.
jeste mas muj email??
plati stale me pozvani do prahy.
michal
Ahoj Lachim
Mam vase tel cislo.Kdy mam cas do Prahy a budu volat .Moc se mne libi vase Thiel 3.7 .Podloucham u kamarad Thiel 3.7 a FM Acoustic ,Cd DCS puccini to je vyborny zvuk *thumbs up*
Zdravim

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti