svartenatt

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Lad2000
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: svartenatt

Příspěvek od Lad2000 »

Připomíná mi to knihu od Gogola.... :D

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Něco mi ale říká, že záda zůstanou ohnutá v pravý úhel..
To nerob, niekto ťa určite nakopne do... :oops:
BVaudio, výroba a predaj

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Zdejší strážci fóra jsou známí známých uživatelů, kteří je nechají šířit lži a flame.
Pokud by zde byl normální moderátor, tak se nestanou z vláken žumpy. Každé začne jasnou problematikou a skončí to diametrálně jinde.

Takže ten kop by jako první dostalo vedoucí osazenstvo.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

A děje se tak proč? Kvůli lidem, kteří si tady prostě chtějí potlachat o svém koníčku a sdílet své zkušenosti? Nebo kvůli vysíračům v čele s vaším Führerem, kteří v příspěvcích druhých jen hledají co by ještě mohli za pomocí osobních výpadů napadnout, bez argumentu zpochybnit a neštítí se při tom ani takových prasáren, jako že ostatní sprostě sjedou za to, co si jen sami vymysleli a nikdo jiný to nenapsal?

Fakt si myslíš, že je tvůj Führer kámoš s vedením fóra?

Fakt si myslíš, že na fórum patří zesměšňování, urážení, nadávání ostatním do idiotů, jak s oblibou děláš?
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 15 črc 2020 22:30, celkem upraveno 1 x.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Že ťa hanba nefackuje.. Vyčítaš iným to, čo nerobia, zato ty si v tom borec..Na osobné invektívy expert, v kategórii " vysírač" úplne bez konkurencie. *thumbs down*
BVaudio, výroba a predaj

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

V pořádku to není, ale na hrubý pytel hrubá záplata. Vždy je to z mé strany jen reakce na vysírače, kteří se neštítí vymýšlet si a "osolit" druhé za to, co nikdy nenapsali, urážet, sprostě nadávat....

Na rozdíl od vás, členů slepé víry v měření, akceptuju jiný názor, pokud je prezentovaný slušně a jen jako jiný subjektivní názor. Jenže někteří podlehli falešnému dojmu, že ví vše nejlíp - třeba i to, o čem neví ani nejmenší nic, viz tvé úplně nesmyslné "pravdy" o mojí akustice (jeden příklad za všechny)... A to je pak těžký, když chybí nejzákladnější smysl pro sebekritické uvažování, které je nahrazeno přístupem "já já já jen já vím vše a nikdo jiný" a jedinou snahou při psaní příspěvků je vidět okolí jako srocení nepřátel, proti kterým je třeba bojovat, vyhledávat každičkou skulinku a snažit se je "dostat". Třeba i za pomocí smyšlených výroků, které pravidelně podsouváš, viz dnes....

Vždyť se dlouhé roky pravidelně rozhádáváš i se členy vlastního klanu měřáků.... To je paranoia na druhou.

Voláš, aby ostatní dodržovali netiketu, kterou porušuje drtivá většina tvých příspěvků a neštítíš se ani nejpodlejších praktik... Zdravý rozum? Heh....

Získáš tím pravý opak toho, po čem tolik toužíš. A spirála frustrace se roztáčí....

Tak už se uklidni a dej si závazek, že na stará kolena se nebudeš na svět kolem sebe koukat podezřívavě jako zapšklej zamindrákovanej dědouš a nebudeš á priori v každém vidět nepřítele. Protože to není normální. Což především znamená, že drtivá většina lidí, které ty takhle vidíš a projektuješ si do nich své problémy, tebe takhle negativně a nepřátelsky nevidí a nevnímají... Zkus se nad tím aspoň zamyslet, jestli je okolní svět opravdu takový, jaký ho vidíš svým silně zkresleným pohledem...

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero »

Pitrsi, a nechces si to takto pekne vyjasnit aj s merhautom na slovanete? Tiez sa mu totiz nedari v tebe vidiet dobreho priatela, za akeho sa tu v poslednom prispevku vydavas...

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Pítrs, ty nevíš o čem jsem psal. Pár lidí zde na fóru mě může urážet a příspěvek jim zůstane, pokud na něj adekvátně reaguji, tak mi jej v tichosti smažou.
Některá osobní vlákna jsou dobře editována, ale jinde je hnůj. Tím nemyslím to své, tady je to hnojnicky vedeno.

A asi jsou fotolaik a konferencier zatížení úpravou vláken svých oblíbenců, že nemají čas na jednoduchou editaci momentálně nejšpinavějšího vlákna.

A právě tam je to jako u blbých. Snažil jsem se diskutovat k tématu, ale reakce typu, že na to nemám vybavení a proto je to zbytečná debata nebo že se oni o tom neumějí teoreticky debatovat nepatří do diskuze. A nakonec to skončí dohady o úplně jiné věci.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Miero:
Ani v nejmenším nepíšu o sobě, ale obecně o tom, že ani v nejmenším není normální vidět svět kolem sebe jako srocení nepřátel.

svartenatt:
Tak evidentně jako "adekvátní" přijdou jen tobě díky tomu, o čem jsem psal výše - naprostá absence sebekritiky. Projevuješ ji i teď, když kritizuješ, že je tu spousta témat plných hnoje, k čemuž pravidelně a rád přispíváš jak formou (sprosté nadávky, zesměšňování), tak obsahem (ryzí OT) svých příspěvků. Docela schizofrenní, ne? Stejně jako to, že na sílu vysedáváš v hospodě, kde ti nechutná (nelíbí se obsah vláken) a kde tě okrádají (křivdí při editaci nevhodných příspěvků).

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Pítrs, napsal jsi to přesně na sebe, teď si to ještě jednou přečti a řiď se tím.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Nevšiml jsem si, že bych tady fňukal jak děcko nad tím, že se někdo proti mě spiknul a nad domnělou nespravedlivostí zdejšího fóra.

Jinými slovy, "ale ty taky" není argument, jen tradiční argumentační faul a nepovedená snaha o odpinknutí nepříjemných faktů.

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Že nedokážeš správně pochopit sdělení je tvůj problém a zbytečné pro mě se tím zabývat.
Raději běž ponižovat BVa a miera do OT vlákna.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

svartenatt píše:
12 čer 2017 17:21
Poslední změny byly kabely Chord C-line a Clearway, zvuk byl přesnější, zvýšila se dynamika, ale přímé porovnání raději neprovedu, protože psychoakustika a lítost nad vyhozenými penězi.
Já si nemohu pomoct ale nepochopil jsem proč si tedy nezůstal u té dvojlinky z OBI?
Doufám, že tento dotaz nebude považován za urážku, povýšenectví, provokaci.
Prostě mě to zajímá.

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Už jsem to tam napsal. Pocitově se mi zdálo lepší tam ty Chord kabely nechat. OBI kabel není tak hezký.
Byla to etapa zkoušení a právě proto teď mohu i praktického hlediska o kabelech diskutovat.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Pocitově lepší myslíš spíš poslechově nebo na pohled?
Jasně, že můžeš o kabelech diskutovat, praktické zkušenosti máš za sebou.

Odpovědět