svartenatt

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Janik
Kontaktovat uživatele:

Re: svartenatt

Příspěvek od Janik »

sedur daj si clovece odpich aj s tymi kablami. kks znasilnujete tu hadam kazdeho aby veril v toho vasho imaginarneho boha. Ak niekto si nie je isty, ze pocuje rozdiel po vymene kablov tak ho nechajte na pokoji. Nie vsetci trpia tymi vasimi nervozitami. Niekto si kupi kabel len pre dobry pocit a nic od toho necaka alebo sa mu len jednoducho pacil. Nema potrebu sa bit do prs a presvedcovat kazdeho naookolo.

Ak si pevne presvedceny, ze tie vase kable su ake su tak sa venuj marketingu a nie tu ludom vlievat tieto pocitarske chjviny pretlacene do fyziky.
Vytvorte si vlastny kult pocitarov a nechajte ludi co maju radi muziku spokojne spat. Tam si rieste kable a trepte ich do bavlnenej puncosky a hrajte sa ako dievcatka co si pletu vence.

Toto uz je nenormalne vam uz normalne hrablo. Keby ste boli taky aktivni s hudbou aby ste vedeli nieco k nej napisat jak k tymto chjvinam. Co radi pocuvate v poslednej dobe a ako to na vas vplyva. Taketo nieco ma zmysel a inspiruje.

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

Janíku, máš samozřejmě pravdu, že téma kabelů je pro racionálně uvažující jedince trochu otravný.Problém, ale je, že majitel vlákna s tím začal sám.Nikdo po něm nechtěl, aby psal svoje nenávistný komentáře do Kocmeisterova vlákna.
Teď jen sklízí plody svýho úsilí.A já mu zcela nezištně pomáhám kupit tu jeho hromádku hnoje.

Nemám žádný nervozity, jak se mi snažíš podsunout.Já změně zvuku výměnou kabelů věřím.Mám jí mnohokrát vyzkoušenou.Dokonce i naslepo.

Budeš se asi hodně divit, ale ti tzv. pocitáři mají rádi poslech hudby.A to tak, že my, co se známe a osobně se i navštěvujeme, se dokážeme dlouho o hudbě bavit, hudbu si pouštíme a sdílíme novinky.
kabelguru.cz

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

šeďour, tak promiň, že jsem se navážel do tvé manželky.
Fakt je mi jedno co tu kdo píše.

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

šeďour píše:
20 črc 2020 18:03
... ale ti tzv. pocitáři mají rádi poslech hudby.A to tak, že my, co se známe a osobně se i navštěvujeme, se dokážeme dlouho o hudbě bavit, hudbu si pouštíme a sdílíme novinky.
Vystihuje to i moje zjištění, že měřiči a gůglisti v podstatě hudbu neposlouchají. A že lidi, co mají rádi hudbu, už z principu mají k pocitům blízko. Tudíž věří, že jsou slyšet i věci, které se změřit nedají, alespoň ne snadno. Ucho jim řekne víc, než měřák.

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero »

Antony, kolkych "meracov a guglistov" poznas osobne?

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Řekl bych to naopak. Pocitáři poslouchají své vybavení prostřednictvím hudby, měřiči a googlisti si už vše zjistili před poslechem.

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

Miero:
Osobně taky pár. Ale hlavně na sebe všechno vykecají na fórech. A protože těch hudebně zaměřených vlastníků slušných aparátů znám fakt dost, můžu srovnávat.

Dark side of the moon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dark side of the moon »

kabely:
A nevyřešilo by celou problematiku analogového propojení (s výjimkou repro) používání symetrického propojení?

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero »

Kable ide "vyriesit" tak, ze ich mas integrovane v ultimatnom pristroji, mimo zrak nespokojneho vylepsovaca.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

DSotm, jen zcasti.

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

Dark side of the moon píše:
21 črc 2020 09:41
kabely:
A nevyřešilo by celou problematiku analogového propojení (s výjimkou repro) používání symetrického propojení?
I mezi XLR kabely slyším rozdíly, takže asi ne.

Dark side of the moon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dark side of the moon »

FS:
A je nějaké teoretické vysvětlení různého zvuku při symetrickém zapojení? Vliv rušení to asi nebude, nic jiného mě nenapadá. Snad materiál konektorů?

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero »

symetricke prepojenie potlaca akurat jeden druh ruseni, ktore sa naindukuje do oboch vodicov rovnako ... a to sa v prijimaci nasledne odcita .... a i to len do urovne urcenou parametrom CMRR ... ktoreho hodnota navyse este zavisi aj na frekvencii rusiveho signalu

tzn, symetricke prepojenie nedokaze vyriesit vsetky problemy, ale len jedno konkretne, a ani to nie dokonale :-)

Viac o tom CMRR napriklad tuto: http://www.sotovo.cz/str/ele.php?id=59

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

Dark side of the moon píše:
21 črc 2020 11:02
FS:
A je nějaké teoretické vysvětlení různého zvuku při symetrickém zapojení? Vliv rušení to asi nebude, nic jiného mě nenapadá. Snad materiál konektorů?
Nevím, neznám. Ale myslím, že u propojení domácího HiFi, kdy jsou dráty hodně krátké, je význam samotné symetrie u XLR nedůležitý.

skypi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypi »

Antony píše:
20 črc 2020 21:54
šeďour píše:
20 črc 2020 18:03
... ale ti tzv. pocitáři mají rádi poslech hudby.A to tak, že my, co se známe a osobně se i navštěvujeme, se dokážeme dlouho o hudbě bavit, hudbu si pouštíme a sdílíme novinky.
Vystihuje to i moje zjištění, že měřiči a gůglisti v podstatě hudbu neposlouchají. A že lidi, co mají rádi hudbu, už z principu mají k pocitům blízko. Tudíž věří, že jsou slyšet i věci, které se změřit nedají, alespoň ne snadno. Ucho jim řekne víc, než měřák.
No, to se ti povedl "krásný" zevšeobecňujíci, demagogický a mánipulátorský příspěvek o měřičích a googlistech.. A jako většina podobných výrobků, je daleko od pravdy..

Odpovědět