svartenatt

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
tinariwen
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: svartenatt

Příspěvek od tinariwen »

[quote="svartenatt"]PítrsPraha, haha *2thumbsup*.

Po celé té době, co jsem tady na fóru, jsem našel 3 typy lidí.

Tady je největší žumpa všech diskusních fór.[/quote]

https://glob.zoznam.sk/cas-blaznov-cas-umierania/

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Svartenate, proč se účastníš diskuse, když neuneseš názor druhých? Když psychicky nezvládneš, že ti někdo otevřeně napíše, že píšeš blbosti, když píšeš blbosti? Když se ptáš, jaký kabel a neuneseš jasný názor o mnoho zkušenějších?

Pak je výsledkem tahle tvá hysterie nebo teatrální žádosti o BAN sám na sebe :-). Napadnout názor a vysvětlit důvody, to je smyslem diskuse. Psát čistě v osobní rovině s nulovým obsahem k tématu a nulovou argumentací je projev zoufalosti z vlastní neschopnosti diskutovat k věci.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Psát čistě v osobní rovině s nulovým obsahem k tématu a nulovou argumentací je projev zoufalosti z vlastní neschopnosti diskutovat k věci.
Tak to si daj ako podpis pod svoj nick.
Tvoje "vedomosti" končia na poslednej strane PR materiálov. Ak v debate o sieťových kábloch napíšeš "navrhovany poslechovy test vlivu reprokabelu udelat nelze." tak je to skutočný argument hodný génia.
Pridanim zkresleni mikrofonu a ADC ale neziskas zvuk, ktery poslouchas
Ako vznikli nahrávky, čo počúvaš?
BVaudio, výroba a predaj

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

A napsal jsem i proč, ale to se ti už moc nehodilo....
BH69 není zaslepený dogmatik, umí chápat argumenty a reaguje na ně protiargumentem. Výsledkem je pak korektní diskuse - což se o tobě říci nedá, viz tenhle tvůj příspěvek bez jediného argumentu.... Pak se nediv, že respekt = 0. Trollení a tvá oblíbená manipulace s významem textu (viz tvá druhá citace, kterou jsi vytrhl z kontextu, změnil tím zásadně její význam jen aby sis udělal prostor pro vzhledem k původnímu významu imbecilní otázku) respekt nepřináší.
BVa píše:Ako vznikli nahrávky, čo počúvaš?
Určitě ne nahráváním už jednou nahrané finální nahrávky, hlavo :-D.

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Trochu tu zapadl overgrounder. Díky za reakci. Právě jsem měl namířeno na Supra LoRad a Pangea. Ještě uvidím který.
Kdyby někdo nerozuměl, proč jsem změnil přístup. Nechci být zabedněný, tak přes teoretickou nesmyslnost síťového kabelu jej zkusím v praxi. Neuslyším nic, tak jej vrátím a tím skončí pro mě tato otázka.
Pokud bude změna, mám důvod se o síťových kabelech hlouběji zajímat.

Ještě mě napadlo, jaký je rozdíl, když mám zásuvku na zesilovači C18, takže bez ochranného vodiče a C14 z pohledu síťových kabelů?

slimy

Příspěvek od slimy »

...."Nechci být zabedněný... "*headbang*

Prani otcem myslenky :D

Ad C18 - BVa ti to zmeri, vyzkouset musis sam.

Ale jak pises - "Neuslyším nic, tak jej vrátím a tím skončí pro mě tato otázka."

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

2 svartenatt
To čo si navrhoval, teda nahrať signál priamo z výstupu zosilňovača (cez delič), zmeniť sieťový kábel, znovu nahrať , zarovnať súbory a porovnať obsah-odčítať súbory, je "digitálny " variant klasického diferenčného testu, ktorý priamo zistí rozdiel. Ten test ale žiadny subjektivista zásadne nepripustí, pretože je nezlučiteľný s jeho vierou vo vlastné nadprirodzené schopnosti. Samozrejme rozdiel bude tak na úrovni šumu 16 bit záznamu. Ale "ON" to (vplyv sieťového kábla) bezpečne počuje, aj pri pozadí hluku v miestnosti 35-40dB a súčasnom maskovaní plným signálom. "Zázrak, velebnostI". :) . Už sú tu, zavolajte "men in black"!
Naposledy upravil(a) BVa dne 11 črc 2017 17:54, celkem upraveno 1 x.
BVaudio, výroba a predaj

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Jojo. Kdo chce, ať si klidně zkusí tento test

http://www.diyaudio.com/forums/everythi ... pamps.html

Nejenže nikdo nebyl schopen postnout pozitivní výsledek ABX testu rozdílu zvuku mezi operáky (jeden z nich byl MA1458), ale nikdo nebyl schopen ani rozeznat rozdíl mezi originálním souborem v 96/24 a souborem nahraným přes řetězec D/A - operák - A/D. Oni hifisti/hájendisti mají spoustu řečí, jak slyší úplně všechno, ale v reálu skutek utek *2thumbsup* .
Pavel Macura Audio

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

BVa píše:2 svartenatt
To čo si navrhoval, teda nahrať signál priamo z výstupu zosilňovača (cez delič), zmeniť sieťový kábel, znovu nahrať , zarovnať súbory a porovnať obsah-odčítať súbory, je "digitálny " variant klasického diferenčného testu, ktorý priamo zistí rozdiel. Ten test ale žiadny subjektivista zásadne nepripustí, pretože je nezlučiteľný s jeho vierou vo vlastné nadprirodzené schopnosti. Samozrejme rozdiel bude tak na úrovni šumu 16 bit záznamu. Ale "ON" to bezpečne počuje, aj pri pozadí hluku v miestnosti 35-40dB a súčasnom maskovaní plným signálom. "Zázrak, velebnostI". :) . Už sú tu, zavolajte "men in black"!
*thumbs up*

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bacil2 »

BVa píše:... nahrať signál priamo z výstupu zosilňovača (cez delič), zmeniť sieťový kábel, znovu nahrať , zarovnať súbory a porovnať obsah-odčítať súbory, je "digitálny " variant klasického diferenčného testu, ktorý priamo zistí rozdiel. Ten test ale žiadny subjektivista zásadne nepripustí, pretože je nezlučiteľný s jeho vierou vo vlastné nadprirodzené schopnosti...
... diferenčný test nič neukáže ani pri jasne počuteľnom "nadprirodzenom" vplyve jitteru :lol:

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Ten (jitter prehrávania) sa nejako zmení pri prehrávaní dvoch súborov na rovnakom aparáte? Alebo výmenou sieťového kábla? Ak ano, vznikne rozdiel, ktorý je pri prehrávaní toho rozdielu počuť z miesta posluchu pri hlasitosti nastavenej ako pri prehrávaní ukážky.. Ak rozdiel nevznikne, tak počuješ prd, alebo halucináciu. Evidentne si sa o nič také ani (pre istotu..) nepokúsil.
BVaudio, výroba a predaj

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

BVa:
Jsi krásný příklad diskutujícího trolla. Sám sobě si vytvoříš ničím nepodloženou domněnku, abys ji následně buďto rozporoval nebo zesměšňoval. Že tím ze sebe děláš totálního blbce ti uniká.

Já osobně s takovým testem nemám žádný problém. Proč taky? Na rozdíl od fanatiků se nebráním kladení si otázek a nebojím se jakéhokoliv výsledku. Když poslechem v tomhle případě rozdíl nepoznám, klidně to sem napíšu, ať bude výsledek měření jakýkoliv (protože mně hudba slouží k poslechu, ne k měření). Až dostavím novou poslechovku (ve bytě, kde byla původní, už nebydlím) rád pozvu kohokoliv se zájmem o poznání a schopností to relevantně změřit. A pro pořádek: kretény si do domu nepouštím.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

svartenatt píše:Nechci být zabedněný, tak přes teoretickou nesmyslnost síťového kabelu...
Krásná ukázka přesného významu slova oxymoron.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Se mi zda ze uz trochu otacis Romane. S lepsimi bednami a tuctem kabelu na zkouseni budes u nas ;) (u pocitaru..). Zavolej mi do klubu. :twisted:

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

A pro pořádek: kretény si do domu nepouštím.
Takže si vlastne bezdomovec. Smutné...
BVaudio, výroba a predaj

Odpovědět