Nefunkcni OSD menu Denon AVC-A1SE

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
vejvodak
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2011 22:12
Kontaktovat uživatele:

Nefunkcni OSD menu Denon AVC-A1SE

Příspěvek od vejvodak »

Zdravim všechny kolegy hifisty,
potřebuji poradit od někoho kdo má receiver DENON staršího data, jako mám já...jsem již delší dobu majitelem DENONu AVC-A1SE..matně si pamatuji, že když jsem zesilovač zakoupil z druhé ruky (cca 10 let nazpět), tak jsem vše nastavil přes funkční OSD menu na TV....samozřejmě od té doby jsem do menu nelezl a vše fungovalo OK...nyní však nastala změna komponentů a chtěl jsem znova nastavit vše jako před lety přes OSD menu na TV a hle ani prd...nemůžu žádným způsobem OSD menu dostat na TV, vše je zapojené dle manuálu, ale ze zesilovače nic neleze, tudíž je značně lidově řečeno na "lumpíka"....byl bych velmi vděčný, pokud je tu někdo s tímto či podobným strojem, zdali by mi poradil, co dělám blbě či mi doporučil někoho kdo by mi zesilovač dal dohromady...přeci jen je to stará kvalitní poctivá mašina a byla by škoda jí odepsat do "křemíkového nebe"...
Co vše jsem provedl....reset processoru do továrního nastavení...několikrát....žádný úspěch...reset ovladače taktéž nic...zapojení z MONITOR OUT 1 do TV přes S-VIDEO...nic neleze...jsem bezradný... *headbang*

Dark side of the moon
Příspěvky: 902
Registrován: 28 čer 2019 14:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nefunkcni OSD menu Denon AVC-A1SE

Příspěvek od Dark side of the moon »

Ty máš TV s S-video vstupem? Nebo to TV posíláš přes nějakou redukci?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BVa a 5 hostů