Onkyo Tx-NR838 zvuk

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
karlik09
Kontaktovat uživatele:

Re: Onkyo Tx-NR838 zvuk

Příspěvek od karlik09 »

Aha opět se omlouvám, ale propojené to mám Hdmi takže obraz i zvuk jdou do receiveru jedním kabelem

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Pokud máš nastavený v přehrávači zvuk výstup na bitstream, jde signál nezměněn z placky až do receiveru. Tam se až zpracovává. Takže vše ohledně zvuku se děje v AVR.

karlik09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karlik09 »

Ano přesně tak Bitstream a ohledně te obrazové kvality jak si říkal mezi tim low co mam já a nějakym lepším např oppo je vidditelny rozdíl?

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Já to těžko posoudím, jelikož mám krátkou paměť a můj první přehrávač byla yamaha bd-s1900, která stála 12 tisíc. Pak hned už jsem pořídil CA 751BD. Obraz ze základního přehrávače jsem nikdy neviděl. Teoreticky dle použitých součástek by rozdíl být měl. Snad jiní mají větší zkušenosti... :mrgreen:

karlik09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karlik09 »

Ahoj omlouvam se že se k tomu vracím ,ale pořád mi to nedá spát případně je tu někdo kdo má Receiver Onkyo? koukal sem kdyz sem dělal update firmware tak obsahuje konkrétně toto Improves audio output of DTS-HD Master Audio with a particular Blu-ray discs ale pořád co se týče zvuku přijde mi to při přepnutí z Dolby digital na DTS HD MA že dojde ke zhoršení :( a kdyz naopak přepnu z original na čestinu třeba ,tedy Dolby digital tak se ještě pri tom na displeji ukáže Dialognormal +4 sorry že s tim ještě otravuju pořád mi to nedá spát

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Dialognormal +4 se při DD zobrazuje i mně. Někde v návodu je napsáno, že jde o zdůraznění dialogů. Není to nic proti ničemu, někde to v návodu asi máš taky, tak se to dočteš. S tím DTS ti ale asi neporadím. Vše už bylo řečeno.

Odpovědět