Sluchátkový zesilovač
Re: Sluchátkový zesilovač
Maxpower
Dík za info
Dík za info
Re: Sluchátkový zesilovač
https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic ... #p13545202 Tady je velmi fundovaná recenze.
Re: Sluchátkový zesilovač
Na audigu je v akci za super cenu Burson Soloist 3 gt
Re: Sluchátkový zesilovač
Pořízením nového DAC Chord Dave mám “sluchátkový zesilovač”za vyřešený.
Ještě zbývá odzkoušet vhodná sluchátka.
Ještě zbývá odzkoušet vhodná sluchátka.
Re: Sluchátkový zesilovač
Po roce zakoupena sluchátka Focal Utopia.
Druhý týden je rozehravám na Chord Dave.
Teť už jen zbývá vybrat finální sluchátkový zesilovač , případně sluch.kabel.
Budu rád za za Vaše zkušenosti.
Druhý týden je rozehravám na Chord Dave.
Teť už jen zbývá vybrat finální sluchátkový zesilovač , případně sluch.kabel.
Budu rád za za Vaše zkušenosti.
Re: Sluchátkový zesilovač
Ke sluchátkům při práci na notebooku používám zesilovač xDuoo XD05 Basic. Na zadní straně má vstup USB C pro signál z noťasu a druhý USB C pro nabíjení baterie z nabíječky. Moc by mě zajímalo, jestli se nabíjí i když není nabíječka připojená. Jen signálovým USBéčkem. Tak jak to je při připojení telefonu k notebooku. Ale asi ne. Ukazatel stavu baterie se ani nepohne
.
Re: Sluchátkový zesilovač
Nabíjení signálovým vstupem mám vyřešeno. Dle informace z netu to tak nefunguje.
Spíš by mě teď zajímalo, jestli tady není někdo, kdo má jakoukoliv zkušenost s výměnou operačního zesilovače u tohoto přístroje. Údajně se tak dá úžasně změnit výsledný zvuk. A konstrukce samotná má prý být připravena na jednoduchou výměnu. Myslím, že by tam měl být jenom jeden. Nebo dva (stereo)? Absolutně se v tomto nevyznám.Na zadní straně jednotky umožňuje jediný vypínač baterie uživateli zcela obejít baterii a pracovat s USB napájením přes DC vstupní port. Je potřeba poznamenat, že jednotka nebude pracovat pouze s připojeným datovým kabelem, protože přes něj nebude čerpat energii.
Re: Sluchátkový zesilovač
adrian: Všim sis, že raguješ na dva a půl roku starej příspěvek?
Re: Sluchátkový zesilovač
Taková reakce mi moc nepomůže
@Liamee
Jen pro pořádek
Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.
Re: Sluchátkový zesilovač
Tak tedy pro pořádek, jasně jsem napsal na koho reaguju. Ty jsi snad adrian? Nechtěl jsem citovat dlouhej adrianovo příspěvek přede mnou, kterej naklofal (a kde citoval dva a půl roku starej příspěvek) a kterej sám smazal sotva tři minuty potom co ho odeslal (a těsně předtím než jsem já odeslal ten svůj) a nahradil ho třema tečkama na který teď ty reaguješ, protože adrian si zjevně uvědomil, že reaguje na starej příspěvek, ale vymazat příspěvek po odeslání už nelze.Sto61 píše: ↑19 kvě 2026 07:26Taková reakce mi moc nepomůže!
@Liamee
Jen pro pořádek: ten příspěvek jsem samozřejmě psal včera a bylo to tak trochu pokračování předchozího, který je starý cca 9 měsíců. Ne 2,5 roku. Ale to je nepodstatné.
Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.
A ano, vyměňování operáků nemá valnej smysl. Jen ztráta času.
Re: Sluchátkový zesilovač
Dobrá. Nemohl jsem vědět, že adrian něco napsal a pak to smáznul. Snad se tolik nestalo.
Pro mě je podstatné, že jsi odpověděl na můj dotaz.
Tedy že vyměňování operáků nemá valnej smysl a je to ztráta času. Tím i peněz.
Pro mě je podstatné, že jsi odpověděl na můj dotaz.
Tedy že vyměňování operáků nemá valnej smysl a je to ztráta času. Tím i peněz.
Re: Sluchátkový zesilovač
Ospravedlňujem sa, je to tak. Reagoval som na starý príspevok a po odoslaní si to uvedomil. Ospravedlňujem sa ešte raz.Liamee píše: ↑19 kvě 2026 08:38Tak tedy pro pořádek, jasně jsem napsal na koho reaguju. Ty jsi snad adrian? Nechtěl jsem citovat dlouhej adrianovo příspěvek přede mnou, kterej naklofal (a kde citoval dva a půl roku starej příspěvek) a kterej sám smazal sotva tři minuty potom co ho odeslal (a těsně předtím než jsem já odeslal ten svůj) a nahradil ho třema tečkama na který teď ty reaguješ, protože adrian si zjevně uvědomil, že reaguje na starej příspěvek, ale vymazat příspěvek po odeslání už nelze.Sto61 píše: ↑19 kvě 2026 07:26Taková reakce mi moc nepomůže!
@Liamee
Jen pro pořádek: ten příspěvek jsem samozřejmě psal včera a bylo to tak trochu pokračování předchozího, který je starý cca 9 měsíců. Ne 2,5 roku. Ale to je nepodstatné.
Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.
A ano, vyměňování operáků nemá valnej smysl. Jen ztráta času.
Re: Sluchátkový zesilovač
Najlepsi sluchadlovy zosilnovac aky som kedy pocul bol spx2010. teraz je jeden v plnej napredaj https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=31503
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů

