Sluchátkový zesilovač

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
zdenek57
Příspěvky: 215
Registrován: 13 dub 2014 08:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od zdenek57 »

Maxpower
Dík za info


lada
Příspěvky: 67
Registrován: 19 pro 2019 20:34
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od lada »

Na audigu je v akci za super cenu Burson Soloist 3 gt

zdenek57
Příspěvky: 215
Registrován: 13 dub 2014 08:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od zdenek57 »

Pořízením nového DAC Chord Dave mám “sluchátkový zesilovač”za vyřešený.
Ještě zbývá odzkoušet vhodná sluchátka.🙂

zdenek57
Příspěvky: 215
Registrován: 13 dub 2014 08:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od zdenek57 »

Po roce zakoupena sluchátka Focal Utopia.
Druhý týden je rozehravám na Chord Dave.

Teť už jen zbývá vybrat finální sluchátkový zesilovač , případně sluch.kabel.

Budu rád za za Vaše zkušenosti.

Sto61
Příspěvky: 273
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Sto61 »

Ke sluchátkům při práci na notebooku používám zesilovač xDuoo XD05 Basic. Na zadní straně má vstup USB C pro signál z noťasu a druhý USB C pro nabíjení baterie z nabíječky.
xDuoo XD05 Basic.jpg
Moc by mě zajímalo, jestli se nabíjí i když není nabíječka připojená. Jen signálovým USBéčkem. Tak jak to je při připojení telefonu k notebooku. Ale asi ne. Ukazatel stavu baterie se ani nepohne :? .

Sto61
Příspěvky: 273
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Sto61 »

Nabíjení signálovým vstupem mám vyřešeno. Dle informace z netu to tak nefunguje.
Na zadní straně jednotky umožňuje jediný vypínač baterie uživateli zcela obejít baterii a pracovat s USB napájením přes DC vstupní port. Je potřeba poznamenat, že jednotka nebude pracovat pouze s připojeným datovým kabelem, protože přes něj nebude čerpat energii.
Spíš by mě teď zajímalo, jestli tady není někdo, kdo má jakoukoliv zkušenost s výměnou operačního zesilovače u tohoto přístroje. Údajně se tak dá úžasně změnit výsledný zvuk. A konstrukce samotná má prý být připravena na jednoduchou výměnu. Myslím, že by tam měl být jenom jeden. Nebo dva (stereo)? Absolutně se v tomto nevyznám.


Liamee
Příspěvky: 684
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Liamee »

adrian: Všim sis, že raguješ na dva a půl roku starej příspěvek?

Sto61
Příspěvky: 273
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Sto61 »

adrian píše:
18 kvě 2026 22:53
...
Taková reakce mi moc nepomůže *taktone* !

@Liamee
Jen pro pořádek :D : ten příspěvek jsem samozřejmě psal včera a bylo to tak trochu pokračování předchozího, který je starý cca 9 měsíců. Ne 2,5 roku. Ale to je nepodstatné.

Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.

Liamee
Příspěvky: 684
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Liamee »

Sto61 píše:
19 kvě 2026 07:26
adrian píše:
18 kvě 2026 22:53
...
Taková reakce mi moc nepomůže *taktone* !

@Liamee
Jen pro pořádek :D : ten příspěvek jsem samozřejmě psal včera a bylo to tak trochu pokračování předchozího, který je starý cca 9 měsíců. Ne 2,5 roku. Ale to je nepodstatné.

Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.
Tak tedy pro pořádek, jasně jsem napsal na koho reaguju. Ty jsi snad adrian? Nechtěl jsem citovat dlouhej adrianovo příspěvek přede mnou, kterej naklofal (a kde citoval dva a půl roku starej příspěvek) a kterej sám smazal sotva tři minuty potom co ho odeslal (a těsně předtím než jsem já odeslal ten svůj) a nahradil ho třema tečkama na který teď ty reaguješ, protože adrian si zjevně uvědomil, že reaguje na starej příspěvek, ale vymazat příspěvek po odeslání už nelze.

A ano, vyměňování operáků nemá valnej smysl. Jen ztráta času.

Sto61
Příspěvky: 273
Registrován: 24 úno 2021 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Sto61 »

Dobrá. Nemohl jsem vědět, že adrian něco napsal a pak to smáznul. Snad se tolik nestalo.
Pro mě je podstatné, že jsi odpověděl na můj dotaz.
Tedy že vyměňování operáků nemá valnej smysl a je to ztráta času. Tím i peněz.

adrian
Příspěvky: 378
Registrován: 12 bře 2017 10:14
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od adrian »

Liamee píše:
19 kvě 2026 08:38
Sto61 píše:
19 kvě 2026 07:26
adrian píše:
18 kvě 2026 22:53
...
Taková reakce mi moc nepomůže *taktone* !

@Liamee
Jen pro pořádek :D : ten příspěvek jsem samozřejmě psal včera a bylo to tak trochu pokračování předchozího, který je starý cca 9 měsíců. Ne 2,5 roku. Ale to je nepodstatné.

Zajímá mě také zda ta případná výměna operáku má vůbec nějaký smysl. Teď jsem se dočetl, že je to jen marketingový blábol a tahání peněz z lidí.
Tak tedy pro pořádek, jasně jsem napsal na koho reaguju. Ty jsi snad adrian? Nechtěl jsem citovat dlouhej adrianovo příspěvek přede mnou, kterej naklofal (a kde citoval dva a půl roku starej příspěvek) a kterej sám smazal sotva tři minuty potom co ho odeslal (a těsně předtím než jsem já odeslal ten svůj) a nahradil ho třema tečkama na který teď ty reaguješ, protože adrian si zjevně uvědomil, že reaguje na starej příspěvek, ale vymazat příspěvek po odeslání už nelze.

A ano, vyměňování operáků nemá valnej smysl. Jen ztráta času.
Ospravedlňujem sa, je to tak. Reagoval som na starý príspevok a po odoslaní si to uvedomil. Ospravedlňujem sa ešte raz.

Janik
Příspěvky: 103
Registrován: 28 črc 2010 17:06
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sluchátkový zesilovač

Příspěvek od Janik »

Najlepsi sluchadlovy zosilnovac aky som kedy pocul bol spx2010. teraz je jeden v plnej napredaj https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=31503

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů