Kabelguru - česká značka audio kabelů

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
kite19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od kite19 » 15 zář 2015 20:28

jeliman píše:Jéjejjeje zase samý spam co na to moderátoři? Prosím,prosím oni mi nechtějí prozradit, který kabel je horší nebo srovnatelný s REPTILIANEM.Všichni vědí ,že je srovnatelný s hi-end kabely akorát NEVĚDÍ které to jsou !!!! Já chci taky vědět ,které to jsou.Tak je to pravda nebo blud co si má o tom člověk myslet ?Místo jasné stručné odpovědi samá invektiva.Ochrana konsorcia majitelů a jejich zaměstnanců je zřejmě neprůstřelná.Je to povedená taškařice---"prodám lepší nebo srovnatelný kabel kabelů"-jak to hraje? super ! Vždy to bude hrát super a vždy bude srovnatelný.Já se z toho zblázním. *headbang*
Za výrobci Hi end výrobků i kabeláží stojí několik desítek let vývoje,nemalých investic,a výzkumných činností,které někdy nastolily úplně jiný pohled na věc.Samozřejmě mají k dispozici měřicí a výkumná zařízení,lidský potenciál, které nejsou zadarmo. Taky bohužel marketing ,který to celé trošku nasolí.Každopádně v tomhle případě dostanu rodný list výrobku a platím za "něco".Naproti tomu český bastl zplantá kabel z flexošňůry ,nedokáže říci na jakém zařízení proběhlo měření,(jestli vůbec)nedokáže říci na jakých aparaturách bylo porovnáváno,ale ví že je srovnatelný s hi end kabely.
Super takže místo toho abych vysolil 13 tis za značkový kabel ,který má jakousi hodnotu,zaplatím 12500 za drát který nemá rodokmen a který je prakticky bez hodnoty.
Chápu ,že takový drát jistě hraje-ale jak?Cílová skupina tohoto kabelu není aparatura za půl mega-to je jasné.Ale ta DRZOST s jakou výrobce srovnává "jakýsi"kabel s hi end kabely na mě působí jako rudá vlajka na býka.GRRRRRRRRRR.
Som rád, že prispievaš na tomto fóre, sem tam sa zasmiať je zdravé :D Daj ešte niečo k tomu vývoju a rodokmeňu, ten bude tiež dobrý. Ten o hrajúcich kábloch je starý a otrepaný.

Odar: pokiaľ ide o ceny kabelguru, mne to príde primerané, skúsil som si vyrobiť zo slušnej značkovej :D metraže, značkové koncovky a tak a od vtedy mi dráteníci prídu lacní :D

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 15 zář 2015 21:10

Odar : umis cist ? nabizel jsem srovnani s HGA X32 - pokud by to bylo malo, asi bych umel domluvit porovnani s Valhalou ...
nemam s tim problem - jde o to, zda bude ochotny pan vyrobce kabel zapujcit, nebo radeji najde 100+1 vymluvu proc to nepujde ( treba ze moje porovnani nebude objektivni atd ..)

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 15 zář 2015 21:17

jeliman: Výrobci kabelů z konce háje musí třikrát denně děkovat Bohu za toho hejla, kterého jim seslal v podobě tebe. To je jako s tím křesťanským lvem.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 15 zář 2015 21:19

fotolajka: A to porovnání bude naslepo?

Odar

Příspěvek od Odar » 15 zář 2015 21:26

fotolaik --> Ospravedlnujem sa, ale necitam vsetok balast. Takze tuto klucovu informaciu som prehliadol.

Kludne porovnanie zorganizuj. Mna by zaujimal nazor ludi, ktori maju skusenosti s drahymi kablami. Ale aby bolo to porovnanie skutocne k niecomu, je nutne splnit jednu zasadnu podmienku. Ludia, ktori budu pocuvat nemozu v ziadnom pripade vediet, aky kabel je momentalne pripojeny. Musi to prehadzovat ina osoba tak, aby dotycny nemal moznost vidiet, co je pripojene. Dovod je jednoduchy - keby vedeli, co pocuvaju, hodnotenie by bolo jasne uz pred pustenim hudby.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 15 zář 2015 22:03

Odar
Slepý test kabelu ma význam pouze pro jeho účastníky.
Všichni ostatní budou stejně pochybovat, mlčet, nevěřit... a dále o kabelech ve stejně míře diskutovat.
Nic se nezmění ( cituji vlastně již 10 x opakovaný názor koleg boxera).
Osobně jsem se účastnil nejméně 10ti slepých testu kabelu. Smysl to mělo jen pro me a ty přímo zúčastněné.
Nebo byly "me" slepé testy k něčemu i tobě?
;)

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocmeister » 15 zář 2015 22:05

Půjčit je možné vše a komukoliv, ať už je to Fotolaik, Porošenko, Putin nebo sám ďábel. Pokud je to zrovna skladem (což je u Reptilianu věčný boj, váže na sebe moc práce a součástek, teď je zrovna do příštího týdne rozpučovaný). Že by mohl dopadnout ve srovnání s nějakým jiným kabelem hůř? Tak o tom nepochybuju ani na vteřinu. To se nám stává čas od času u každého kabelu z naší nabídky.

Jinak abych využil objektivně zvýšený zájem o toto vlákno a zároveň rozdmýchal další flamewar, tak vyhlašuji náš nejúspěšnější výrobek za uplynulý rok. Je jím, tadá, Earth Beat - generátor Schumanovy frekvence. Mimořádný zájem a kladné ohlasy jsou především ze zahraničí. Takže kupujte a půjčujte *palec* Prý funguje *sunglases*

Odar

Příspěvek od Odar » 15 zář 2015 22:14

lachim --> A k comu su drby ludi, ktori nikdy nic doma od Kabelguru nemali? A keby to porovnanie bolo uskutocnene "klasicky" - ze by vsetci vedeli, co je pripojene. To bude mat vyznam aj pre niekoho ineho, alebo len pre ucastnikov? :shock: To, ze to zasadne ovplyvni dalsia "premenna", to uz nevadi? :roll:
jeliman píše:Odar....ok pošli mi . . .
Ja nic nevyrabam, nic nepredavam *sunglases*

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 15 zář 2015 22:31

Pane hejl ,pijete prosím pivo pardál nebo plzeň případně radegast?? S těmi kabely je to same.Na světě jsem chvíli tak nebudu chlastat šit ,když můžu mít skutečné pivo.A které je to nejlepší ?Je to jako s tím průměrem:já mám kuře ty máš chleba ,v průměru jsme na tom stejně.peníze se mají používat,když si doma každý udělá všechno sám tak nevydělá nikdo.Podle toho to taky bude vypadat.....jak je to s tou zápůjčkou?Existují vůbec 3 páry identických kabelů,abych je mohl vyzkoušet? STÁLE MI SKORO NIKDO NEODPOVĚDĚL S ČÍM A NA ČEM BYL TENTO KABEL SROVNÁVÁN. To se nám to trolllí. Je to podvod žádné srovnání neexistuje!!!

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour » 16 zář 2015 12:48

Jelimane přestaň trollit především ty.Tvoje kecy jsou fakt zbytečný.Nic si přece půjčovat nechceš (vždyť by sis přitom opotřeboval rhodiovaný terminály !).Zajdi se uklidnit do svýho oblíbenýho hifi studia.Však on ti tam tlusťoch Š. zase něco značkovýho s rodokmenem nacpe, ať se ty peníze používaj, jak píšeš.

To si zase budou mnout ruce, až budeš solit *2thumbsup*

A laskavě nelži, že ti nikdo neodpověděl, na čem a s čím byl ten kabel porovnáván.Kocmeister už to psal.Tak se nauč pořádně číst, nebo míň chlastej ty značkový píva, ať se ti nekalí zrak !

lidumil
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lidumil » 16 zář 2015 14:39

Nechcete toho jelimana už poslat do prdele? Sorry, ale tohle patří na fórum Blesku nebo jinou drbárnu. Ať si užívá ty svoje nejlepší rhodiovaný koncovky, ať si je narve třeba do ucha nebojínevímkam, svou sestavu za půlnebokolik mega (mimochodem tím teda aspoň mě vůbec neohromí) si užívá a lemtá to nejlepší pivo, ale ať tu nezapleveluje vlákna. Mimochodem nemám ani jeden produkt fy Kabelguru.

jeliman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeliman » 16 zář 2015 20:40

RE: DRÁTENÍK za to ty jsi přečůral celý svět,máš kabel za málo peněz lepší nebo srovnatelný než všechny za všechny prachy.
Zdravíčko,tak si to dáme znova.Web výrobce píše : "I přes obrovský úspěch kabelu Venom panoval zájem některých z Vás o opravdu ultimativní kabel, který by uspokojil i zvláště vysoké nároky a obstál ve srovnání s kabely třídy high-end. Zařadili jsme proto do nabídky tento výjimečný kousek s ručně pletenou konstrukcí. Větší množství žil v kombinaci mědi a stříbra je upleteno ve specifické geometrii, " Ptám se tedy: KTERÝ HI-END KABEL MIMO VALHALLY BYL POROVNÁVÁN. Nebo se snad jedná o klamavou reklamu produktu? Také bych si se zájmem přečetl v čem byl rozdíl-a to myslím vážně. ŽÁDÁM jasnou odpověď bez výmluv a překrucování.To,že hrál lépe než dvojlinka neberu v potaz.

boxer

Příspěvek od boxer » 16 zář 2015 23:34

Ad Šeďour

Abych vyplnil tvoje přání (Nebo se zase dostaneme až k fyzickejm výhružkám, jako to běžně dělá Boxer ??), tak ti předem slibuji přeshubné, za ty kecy o kvalitě kabelů, když v jiném vlákně píšeš o tom, že máš ke každé bedně jinak dlouhý (výrazně)kabel a neslyšíš rozdílu. Pro mne jsi jasně mimo jakékoliv pochybnosti nedůvěryhodný cokoliv psát o čemkoliv. Hanba. On to neslyší a chce psát o rozdílu v kabelech. *sunglases*

Jeliman

Tvoje plky o kabelech jsou stejně úsměvné. To že ty to slyšíš nebo ne , můžeš psát sto let. Jedině slepý test by tě prověřil. Jinak je to jen tvoje dojmologie.

Ad spol

Sám jsem si udělal měření LCR na všech mých(repro)kabelech, co mám. Pak jsem porovnal své "dojmy" z dlouhodobých poslechů s výsledky.
Výsledky měření se shodovaly zcela s poslechem.
Jsou to mé výsledky a mé dojmy a je to tedy jen moje dojmologie. A nebyly slepé a nikomu je necpu. Nicméně jsem dospěl k názoru, že výsledky změřených hodnot jsou zcela v souladu s technickým provedením kabelů, jejich konstrukcí, kvalitou koncovek a jejich napojení atd.
Přesto, že všechny hodnoty byly "pod oficielní" mezí slyšitelnosti a neměly by být nijak slyšet, protože rozdíly v absolutních hodnotách byly nula nula prd,tak jen slepý test by tomu dal za pravdu.

A protože nově ustanovený hifiguru řekl, že hifisti vše berou dle Okobiashifiimprese, tak já se k tomu taky přidám.

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour » 17 zář 2015 09:05

Boxere-> sice si hraješ na spravedlivýho moderátora, ale sám zapleveluješ tohle vlákno naprostejma zbytečnostma o tvým údajnym měření tvejch kabelů(!), a ještě veřejně lžeš.

Jseš trapnej lhář, kterej buď neumí číst, nebo nechápe psanej text.Ale čemu se divím u starýho člověka s vymlácenou hlavou.Tvejch výhružek se nebojím.Vzpomínám si totiž, jak si vyhrožoval tvýmu oblíbenci Aretaxovi a pak, když jsi se s ním setkal osobně, tak si dělal, že ho neznáš.Sám si to popisoval v jiným vlákně.

Ale já tě varuju !...až tě potkám, šlápnu ti na kuří oko až ti vyhrknou slzy do očí.

Odpovědět