Testovací deska HiFi názory

Prostor pro milovníky poslechu LP
Odpovědět
Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

Tak jsem dostal nabídku z GZ. Volil jsem malounko luxusnější provedení, 180 gramů, obal překládací, a úplně holá výrobní cena vychází cca 213 Kč za kus s DPH. Mám dojem, že to bylo počítané jako čtyřbarva, takže ve skutečnosti by to možná bylo o nějakou desetikorunu méně. Je to ale bez dopravy z GZ, bez mailingu atd. Není taky zatím jasné, na kolik by přišla rozesílací krabice a jaké budou nějaké ty manipulační a autorské náklady. Dá se ale předpokládat, že koncová cena by měla zůstat v rozmezí 250 až 300 Kč za kus bez mailingu s tím, že kdo bude mít zájem, bude si to moci vyzvednout osobně. Vzhledem k tomu, že sumárně se jedná o poměrně dost vysokou částku, bude možné celý projekt financovat jedině subskripcí - platba předem, výroba až potom. Firma, která to může zajistit, je naprosto solidní a spolehlivá - zatím nezveřejňuji, ale někteří si to možná domyslí. V každém případě potřebuji znát aktuální seznam zájemců, takže pokud někdo změnil názor, ať to co nejdříve sdělí a prosil bych toho, kdo doposud seznam obhospodařoval, aby jej zaktualizoval a dal mi ho k dispozici.

THresil
Příspěvky: 293
Registrován: 07 srp 2010 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od THresil »

bobolix píše:Tak jsem dostal nabídku z GZ. Volil jsem malounko luxusnější provedení, 180 gramů, obal překládací, a úplně holá výrobní cena vychází cca 213 Kč za kus s DPH. Mám dojem, že to bylo počítané jako čtyřbarva, takže ve skutečnosti by to možná bylo o nějakou desetikorunu méně. Je to ale bez dopravy z GZ, bez mailingu atd. Není taky zatím jasné, na kolik by přišla rozesílací krabice a jaké budou nějaké ty manipulační a autorské náklady. Dá se ale předpokládat, že koncová cena by měla zůstat v rozmezí 250 až 300 Kč za kus bez mailingu s tím, že kdo bude mít zájem, bude si to moci vyzvednout osobně. Vzhledem k tomu, že sumárně se jedná o poměrně dost vysokou částku, bude možné celý projekt financovat jedině subskripcí - platba předem, výroba až potom. Firma, která to může zajistit, je naprosto solidní a spolehlivá - zatím nezveřejňuji, ale někteří si to možná domyslí. V každém případě potřebuji znát aktuální seznam zájemců, takže pokud někdo změnil názor, ať to co nejdříve sdělí a prosil bych toho, kdo doposud seznam obhospodařoval, aby jej zaktualizoval a dal mi ho k dispozici.
Jak je jisté, že se s cenou nanejvíš 300Kč/kus může pevně počítat? Je to cena se vším všudy? Pokud by tedy byly 2 LP, tak by se jednalo o 600 Kč se vším všudy za sadu (sada=2 LP)?

Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

Kdyby to byla dvě LP, bude to stát o něco méně než dvojnásobek. Ale dvě LP to nebudou - to by mělo smysl v případě, že by na jednom byly pouze měřící signály a to by pro většinu zájemců nemělo význam. K tomuto rozhodnutí jsem došel po velmi zralé úvaze. Ovšem kdyby se zájemci shodli na takovém řešení, na rozhodnutí bych netrval.

lubin
Příspěvky: 560
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od lubin »

Hurá, hurá...už to bude..:) Těším se....třista je za babku...fakt. Už jsem to psal.

panda
Příspěvky: 275
Registrován: 28 zář 2010 00:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od panda »

lubin píše:Hurá, hurá...už to bude..:) .....
Ano ?
A kdy že ?

SirAnthony
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 20:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od SirAnthony »

Dobrý den. Asi hloupá otázka,ale kde se mohu hlásit ze jsem také vážný zájemce o minimálně 1 kus?
Díky.

jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od jacq »

dvoubarevnost (tedy cerno-bila) me primela zamyslet se nad zjednodusenim obalu...
pouhe prevedeni na cernobile nepusobilo moc dobre, snad jedine takto
Obrázek
netvrdim, ze vypada spatne, ale podle me to uz neni ono.

ale napadla me jeste jedna kombinace, sice barevna, ale mnohem jednoduseji prevoditelna do cernnobile...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

napis muze byt na radcich pod sebou...

Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

Mně se ta druhá černobílá líbí - klidně bych druhou farbu odpískal, zřetelně by se to zlevnilo.

Jako základní problém teď vidím počet. Zatím mi nikdo neráčil poslat souhrnnou informaci, ačkoli to tu někdo shromažďoval, a obávám se, že ty původní počty vycházely z představy, že cena bude maximálně 50 Kč za kus, což je samozřejmě nereálné. Kdyby se všechno maximálně oholilo, tak by se to možná stlačilo na 200 za kus vč. DPH, ale níž už těžko, to leda bez obalu a potisku, jen v pytlíku. A každopádně bude nutné si to předplatit, poněvadž 50 000 nebo víc do toho žádný podnikatel nevrazí u vědomí, že se mu to vůbec nemusí vrátit. Dokud se otázka počtu nezodpoví, je to pro mne u ledu.

JFI
Příspěvky: 101
Registrován: 23 bře 2009 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od JFI »

No, tak dejte vědět, kolik tedy si má každý připravit. K tomu připojte, co na desce bude a jak by vypadal obal. Podmínka je jasná, platba předem.
Nic by potom nebránilo ověřit počet zájemců například tím, že se každý musí ozvat znovu. Když se najde dost, může se zahájit závazné objednávání doložené platbou předem. Pokud se nenajde dost, můžete to odpískat.

jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od jacq »

bobolix: jj, u takoveho tisku se pocita kazda barva a nebyva to nejlevnejsi :( Proto jsem se to snazil jeste trochu odlehcit. Taky jsem pro cernobilou.
Je to pripravene (prvni strana, na ostatni nemam textove podklady, ani ramcove) ve krivkach primo na sablone gz-vinyl, takze verim, ze to bude v poradku...

TAB
Příspěvky: 657
Registrován: 30 led 2011 15:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od TAB »

Mě se líbí moc ten první návrh v černé. Vypadá naprosto úžasně. Já myslím, že těch 250-300Kč tu už padlo. Bylo by dobré aby ten kdo shromáždil ten seznam zájemců ted všechny obeslal s tím, že bude třeba platba dopředu v částce dejme tomu 300,- s DPH protože s prominutím ´´holoprdelní verzi´´ v pytlíku od svačiny asi nikdo chtít nebude
:-) Po sečtení skutečných zájemců bych zveřejnil nějaký ten účet kam by se zaslala platba...

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Jsem také pro. *thumbs up*

panda
Příspěvky: 275
Registrován: 28 zář 2010 00:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od panda »

Točíme se v kruzích. Nevíme, kolik bude deska stát a proto se neví, kolik lidí ji koupí, což má zpětně vliv na cenu.... pes jitrničku sežral...
Lze to rozseknout jedině na straně ceny.
Předpokládejme, že se podaří naplnit minimální potřebný počet pro zakázku.
Z toho se dá odvodit konečná cena za kus se započítáním všech nákladů plus nějaká rezerva ( 10 % ?)
Tato cena budiž vyvěšena jako definitivní pro objednání.
Pokud potřebný počet lidí potvrdí zájem, lze zahájit zasílání záloh na účet.
Pokud bude zájem výrazně menší, nezbyde, než to odtroubit.
Pokud nakonec vyjde cena menší, nic nebrání ke každé desce přibalit například deseti (dvaceti) -korunu v dárkovém balení.

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Fučík řekl -Lidé bděte!!! A já říkám čtěte!!! Ty malé kostičky v pravo dole vás vrátí do historie...Pokud si pamatuji tak jsem zde vyvěsil konečnou cenu(výrobní).Cenu která byla ještě navýšena o zprostředkovatele.K ceně se dají náklady ostatních kolegů(tvůrců) a je to.Tak neřešte drobáky...

JFI
Příspěvky: 101
Registrován: 23 bře 2009 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od JFI »

Dokud tu nevyvěsíte konečnou cenu se vším všudy a co za tu cenu bude, tak je zbytečné doufat v jakýkoliv pokrok v této věci. Někdo na sebe musí vzít tu nemilou povinnost vše nějak rozhodnout - obal, obsah desky, dopravu atd. a to tu zveřejnit. Musí počítat s tím, že se nezavděčí všem.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host