MQA

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 1733
Registrován: 28 čer 2014 19:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Antony »

To o slušnosti poučuje ten pravej. Začni od sebe.

Ty opakované věty, ať se vám to líbí nebo ne, jsou malá násobilka. Musejí se opakovat, obzvláště těm jedincům, kteří jsou na hranici nevzdělavatelnosti.

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Maxpower »

Liamee
Já se bavím o tom, že většina lidí co poslouchá hudbu (tímpádem mají větší vliv na to co vyleze do světa než my), prostě neví, že to jde udělat lépe a tvoje CD z 80. let nikdy neslyšeli. Proto akceptují zmršené nahrávky a nestěžují si, dokonce za ně platí svoje těžce vydělané peníze. A my hifisti místo toho abychom jim to trpělivě vysvětlovali a snažili se je do koníčku vtáhnout (tím byla myšlena ta větší kupní síla), tak jim řekneme jste ko ti vůbec tomu nerozumíte vzdělejte se někde jinde. Jak to teda chcete jinak změnit, než ukázat lidem, že to může hrát líp. Sami dobře víte, že jakmile to jednou slyšíte už to nejde vzít zpět. Proto všichni upgradujeme, potom co slyšíme něco lepšího. Pokud bude naopak takových lidí míň, bude vznikat míň kvalitních nahrávek, to je prostě fakt a můžeš se vztekat jak chceš...

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 1733
Registrován: 28 čer 2014 19:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Antony »

Pak to tady špatně čteš. Trpělivě vysvětlováno a dokazováno bylo mnohokrát. I přesto dotyční mleli svoje bludy dál. Tak se muselo přistoupit k razantnějším metodám vysvětlování.

fb_milan6
Příspěvky: 116
Registrován: 15 dub 2023 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: MQA

Příspěvek od fb_milan6 »

Presne tak.Aj ked im clovek po desiatykrat pritaka ze maju pravdu a ze ma svoj subjektivny nazor hoci chybny dookola ho zvozia pod ciernu zem uz len z principu.My ti ukazeme.

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Maxpower »

Yiakubou

Díky, klidně mluv. *thumbs up*

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Maxpower »

Ty razantnější metody patří do Kazašského parlamentu a ne sem...

Liamee
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: MQA

Příspěvek od Liamee »

Maxpower:
Nevztekám se, Já se jen nestačím divit, to je jaksi rozdíl.
A mně nemusíš vysvětlovat jak se to dnes má s většinou posluchačů, víc než dobře vím jaká je v hudbě dneska situace. Nikdy jsem nikomu neřekl nic takovýho, jako že je k...t a aby se dovzdělal někde jinde, naopak, Já už celý dlouhý roky právě takovýmhle obyčejným posluchačům a začínajícím hifistům trpělivě vysvětluju co a jak a snažím se je vtáhnout do tohole koníčku a ukázat jim jak skvěle hudba může znít, trpělivě vysvětluju mnoha a mnoha lidem stále dokola a dokola pořád to samý. A protože sám dobře vím, že jakmile to jednou člověk slyší, tak už to nejde vzít zpátky, tak lidem nejen vysvětluju, ale taky názorně ukazuju co a jak, pouštím jim ukázky (nejen z těch CD z 80. let) aby měli srovnání a slyšeli to na vlastní uši. Takhle to Já chci změnit, za ty roky jsem to, že to může hrát líp, ukázal a vysvětlil a názorně ukázal už mnoha a mnoha desítkám (a spíš už to možná budou stovky) lidí.

Yiakubou:
Když jednomu a tomu samýmu člověku vysvětlíš desetkrát opakovaně tu stejnou věc a on dál pořád plácá ty samý nesmysly a pořád to motá pátý přes devátý a ještě ti nakonec řekne - "Já to chápu celou dobu, jen schválně provokuju.....," tak to je jako slušný chování? Co mu asi tak máš na to říct? No buď ho pošleš někam a/nebo se mu to holt pokusíš nějak natlouct do kebule pojedenáctý, byť už možná trochu ostřeji. Já jsem v kontaktu a komunikuju slušně se spoustou lidí, názorně jim ukazuju a trpělivě vysvětluju co a jak atd., ale někdy s některýma jedincema holt i mně dojde po Xtým opakovýní trpělivost.

fb_milan6:
Jo, desetkrat přitakáš, že máme pravdu a pak přijdeš znovu a pojedenáctý napíšeš ten samej nesmysl. Takže buď prostě skutečně jen provokuješ, nebo pořád nechápeš, i když tvrdíš, že chápeš.

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Maxpower »

*thumbs up* Liamee
Tak to se shodujeme a není proč se divit ne?

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 1733
Registrován: 28 čer 2014 19:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Antony »

Maxpower píše:
26 zář 2023 20:19
Ty razantnější metody patří do Kazašského parlamentu a ne sem...
Takže nejenom špatně čteš, ale navíc seš přecitlivělej.. Problém je na straně přijímače.

Dark side of the moon
Příspěvky: 855
Registrován: 28 čer 2019 14:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Dark side of the moon »

Včera jsem tu napsal jeden příspěvek reagující na ty největší nehoráznosti, které zde tvrdil Antony.
Příspěvek neobsahoval žádné vulgarity ani nadávky, přesto byl Adminem smazán.
Na moji žádost, aby sem byl příspěvek vrácen Admin nereagoval, když jsem napsal, že se mi tento způsob správy fóra nelíbí ... příspěvek byl okamžitě smazán. *thumbs down*

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Maxpower »

*thumbs down* *taktone*
zajímavá jednostranná cenzůra

Fidji99
Příspěvky: 1100
Registrován: 19 srp 2018 01:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od Fidji99 »

Dark side of the moon píše:
27 zář 2023 22:44
Včera jsem tu napsal jeden příspěvek reagující na ty největší nehoráznosti, které zde tvrdil Antony.
Příspěvek neobsahoval žádné vulgarity ani nadávky, přesto byl Adminem smazán.
Na moji žádost, aby sem byl příspěvek vrácen Admin nereagoval, když jsem napsal, že se mi tento způsob správy fóra nelíbí ... příspěvek byl okamžitě smazán. *thumbs down*
Za mna zaujimave poucenie - evidentne vyraz arcikokot nikomu nevadi.

mumu
Příspěvky: 466
Registrován: 23 úno 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: MQA

Příspěvek od mumu »

Antony má zaslúžený Ban, nech chvíľu odpočíva v pokoji. Vlakna so streamom sa posunú ďalej, kým sa nevráti.🙂👍

Uživatelský avatar
jirkash
Příspěvky: 394
Registrován: 11 dub 2021 11:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: MQA

Příspěvek od jirkash »

*thumbs down* *thumbs down*

mumu
Příspěvky: 466
Registrován: 23 úno 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: MQA

Příspěvek od mumu »

jirkash venuj sa dezolatnym témam na Slovanete, tu Ti psenka nepokvete. Dva palce dole je asi maximum čo z Teba ohľadom streamu vylezie.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host