Qobuz Studio

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
novtom
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2012 21:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od novtom »

Mám Qobuz od sellixu a zatím pořád vše funguje (už dva roky) na jeden účet. Žádný obnovování není. Zaplatil jsem 1 rok + lifetime a i kdyby to skončilo, tak jsem na tom stejně vydělal, protože jako jednotlivec bych už zaplatil víc. Takže sice riziko tam je, resp. v mém případě bylo a už je pryč. Pro nové účty je to samozřejmě risk

Harry43
Příspěvky: 6
Registrován: 25 led 2024 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Harry43 »

Ano. Rozhodne sa to vyplatilo aj keby to skoncilo. Ja si myslim ze si to raz vsimnu lebo zakaznikov pribuda. Uz je tam celkovo 700 zakaznikov len na Qobuz.Ale to iste je aj s Tidalom, Deezerom aj Spotify.

Harry43
Příspěvky: 6
Registrován: 25 led 2024 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Harry43 »

Analog vs digital. Qobuz vs Tidal, čo je lepšie. Zaujímavé video známeho audiofila.

fb_milan6
Příspěvky: 113
Registrován: 15 dub 2023 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od fb_milan6 »

Neviem ako Qobuz ale zrejme ani ten nebude pokracovat pri nejakom probleme pretože už päťkrát som písal Sellixu ohľadne Tidalu. Žiadna reakcia ani po týždni.

Uživatelský avatar
Booker
Příspěvky: 167
Registrován: 28 bře 2010 15:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Booker »

Tak vše netrvá věčně a v případě této pochybné nabídky to bude platit, dvojnásob. V další řadě není už důvod trvat úpěnlivě na qobuzu, TIDAL postupně opouští MQA a vrací s k souborům, které prošli pouze konverzí z vaw do flac. Také mám od prosince 2022 qobuz od sellixu. Ale, až tento „projekt“ krachne, vrátím se klidně k TIDALu. Rozdíl mezi TIDALem a qobuzem není, kromě ceny nebo rozhraní pro ovládání.
pokud posluchač skutečně uvěří iluzi, tak se stává skutečností

Liamee
Příspěvky: 333
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Liamee »

Jo jo, ještěže nás, kdo posloucháme hudba kvalitně, se tyhle vaše "problémy" se streamovacíma službama netýkají.

fb_milan6
Příspěvky: 113
Registrován: 15 dub 2023 15:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od fb_milan6 »

Liamee nepochopil si to. Reč nebola o riadnom predplateni. Tam so streamovacimi službami nie je žiaden problém.

Liamee
Příspěvky: 333
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Liamee »

Naopak, Já to chápu naprosto přesně, to mi věř.

Dark side of the moon
Příspěvky: 829
Registrován: 28 čer 2019 14:38
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Qobuz Studio

Příspěvek od Dark side of the moon »

Liamee píše:
03 bře 2024 22:08
Jo jo, ještěže nás, kdo posloucháme hudba kvalitně, se tyhle vaše "problémy" se streamovacíma službama netýkají.
No a nás, kdo neprovozujeme LP, se netýkají "tyhle vaše problémy" se šumem, praskáním, seřizováním přítlaku, kolmosti, ...
A proto nezaplevelujeme vlákno, ke kterému nemáme co říct.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti