Přechod na vyšší úroveň

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
Odpovědět
Alexsxxx
Příspěvky: 3
Registrován: 17 bře 2024 20:59
Kontaktovat uživatele:

Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Alexsxxx »

Dobrý den,
přemýšlím zdali by mě výrazně zvukově posunul přechod z Indiana line tesi 561 na Canton Chrono SL 596.2 DC. Máte někdo zkušenosti s těmito reproduktory? Indiany se mi poslouchají příjemně ale říkám si, zdali o něco nepřicházím. Bohužel nemám možnost si Cantony někde poslechnout proto se dotazuji zde. Děkuji za každou reakci.

Miero
Příspěvky: 1478
Registrován: 07 kvě 2010 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Miero »


Alexsxxx
Příspěvky: 3
Registrován: 17 bře 2024 20:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Alexsxxx »

O nich právě přemýšlím ale na poslech to mám 250km.

Miero
Příspěvky: 1478
Registrován: 07 kvě 2010 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Miero »

Ak chces poradit so zvukom, tak najlepsie je to skonzultovat s predajcom, ktory ich ma napocuvane. Zisti preco to predava, ako mu to doma hralo, co vsetko riesil a preco chce ine.

Napr. je mozne, ze v jeho miestnosti hraju prilis basov a chce nejake mensie, ktore tak nizke basy nehraju. Ak sa prehrava z pocitaca, tak toto ide riesit "ekvalizerom" aj bez vymeni reprobedni.

Podla vzhladu a parametrov tvojich starych repro mi pride, ze by to posun k lepsiemu mohol byt.

Kazdopadne, skus si tie bedny u predajcu popocuvat aspon pol hodinu. Zvuk bude urcite iny, nez mas doma (to u kazdych bedni a v inom priestore obzvlast). Ale dolezite je, ako sa budu pacit Tebe.

Maxpower
Příspěvky: 149
Registrován: 05 srp 2022 13:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Maxpower »

Osobně bych začal určením, co mi na stávajících bednách vadí, chybí nebo přebývá a jak se to dá řešit. Pokud to již řešit nejde, poslechl bych si ve studiích na výstavách a u kamarádů různé značky i DIY bedny a rozhodl se jakým směrem jít. Není to dokonalé, ale aspoň budeš mít trochu přehled. Bez toho budeš za chvíli s Cantonama tam kde jsi teď s Indianama..

Alexsxxx
Příspěvky: 3
Registrován: 17 bře 2024 20:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechod na vyšší úroveň

Příspěvek od Alexsxxx »

Maxpower máš pravdu, takhle bych střílel furt naslepo. Udělám si poslechový průzkum, pak se rozhodnu do čeho jít a nebo zůstat u Indianů. Díky za názory oboum.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti