Technics SB-RX50

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Technics SB-RX50

Příspěvek od Bazi 36 »

No vida...a pak že tohle fórum hyne na úbytě, přitom stačí napsat pravdu a je to jako píchnout do sršáního hnízda.
kabrio,
už jen začátek tvého nesmyslného příspěvku o Tuzexu, bonech a výplatě dva a půl tisíce čistého vypovídá o tom, jak moc při tom spisování přemýšlíš. Co je ti přeci po tom, jestli i já náhodou nežil za Štrougala, nezajímal se o muziku v letech sedmdesátých, nezačínal s kotoučákem a gramcem Tesla v roce 75 -78 a vůbec neprožil mládí ve svazáckym kroji a s Puškinovým památníkem? Ty ses zkrátka jenom rozhod (vono to nebolí, viď?) a zařadil sis mě mírnix-tírnix k dětem "sametový revoluce", při čemžs u toho neopoměl použít "originální a vtipnou" repliku o kačerovi a hotovo, vymalováno! Vřele ti doporučuju, abys odpovídal pouze dotazujícím se a reakcí jiných si vůbec nevšímal. Tak jako tak...tomu o čem píšu, nerozumíš a rozumět ani nemůžeš. Tedy spi dál, jakos spal do teď a přestaň hýřit zbytečnou věšteckou aktivitou, založenou evidentně na přehrabování se v lógru.
Rozloučím se s tebou slovy jiného místního pomatence - měj se a ať ti to hraje!

Micik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Micik »

Tak těžkou hlavu si z přiblblých poznámek nedělám *2thumbsup* . Ve svým věku nepotřebuju nic nikomu a ani sobě dokazovat... Někdo si holt chodí řešit mindráky na net a je to jeho všechno.

Bedny jsou zastrčený čistě z bezpečnostního hlediska, motá se mi tu párkrát týdně roční vnuk, sotva se naučil chodit, před levou bednu dávám kvůli němu tu kytku a pravá je u výlezu na balkon. Tak aby měl prostor a neublížil sobě ani bedně. Výška, stejně se u poslechu válím na koberci :D

V paneláku si zase moc vyskakovat nemůžu, nábytek kvůli tomu přeskupovat nemůžu, to manželky nemají rády ;) . Hlavně, do dvou let se do důchodu přemístím do domku, tam to bude jiný kafe *jupi*

Micik
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Micik »

*offtopic* Jinak koukám, že vždycky se najde někdo, kdo se musí za každou cenu poblejt....

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Micíku,
já po tobě přeci žádnou omluvu nepožadoval, dokonce tě ani nikdo nenutil přiznávat svojí chybu veřejně. Pokud však přesto na omluvě vůči mé osobě trváš, můžeš tak učinit prostřednictvím obyčejné soukromé zprávy. Stačí napsat něco ve smyslu - „Pane Bazi, uznávám, že jsem přestřelil, už se to z mé strany nebude opakovat.” - a jdeme od toho...neboj, já ti za to hlavu neutrhnu! Jen to chce halt nebejt splašenej, nó.

Prospero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Prospero »

Micik píše:
11 čer 2021 15:58
Bedny jsou zastrčený čistě z bezpečnostního hlediska, motá se mi tu párkrát týdně roční vnuk, sotva se naučil chodit, před levou bednu dávám kvůli němu tu kytku a pravá je u výlezu na balkon. Tak aby měl prostor a neublížil sobě ani bedně. Výška, stejně se u poslechu válím na koberci :D

V paneláku si zase moc vyskakovat nemůžu, nábytek kvůli tomu přeskupovat nemůžu, to manželky nemají rády ;) . Hlavně, do dvou let se do důchodu přemístím do domku, tam to bude jiný kafe *jupi*
No, děti (a někdy i manželky) je třeba postupně zvykat na soužití s aparaturou. A samozřejmě také i sousedy. 😁
Panelák není pro poslech hudby skutečně optimální místo, to máš pravdu.
Tak doufám, že v domečku bude více prostoru a že ho potom také svým bednám dopřeješ. 😉 Určitě si to zaslouží.
Ne, že bych si teď stěžoval, ale i já plánuji "na starší kolena" přesun tamtéž. (Separátní přívod elektrické energie je už přípraven! 🙂)
S partnerkou, zaplať pánbůh, nikdy žádné problémy ohledně umístění a poslechu nebyly. Je jednou z mála žen, které pro koníčky partnera mají pochopení.
A nejen to, ona dokonce ráda poslouchá se mnou!
Co víc si přát, že....😉

Odpovědět