AKG K-701

Sluchátka, sluchátkové zesilovače
hřebík
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG K-701

Příspěvek od hřebík »

Nedivím se, můj postupný sluchátkový vývoj kdysi probíhal v následujícím pořadí (od pro mě nejslabších): Senn650 > Senn600 > AKG K701
Každá jsem vlastnil několik let, řadu měsíců všechny souběžně. Nejvíce poslouchám klasiku a jazz, ale dost i jiné žánry - od elektroniky po "world music", metal a další žánry. AKG K701 byla pro mě univerzálně nejpřijatelnější. Ale záleží i na preferencích a zdroji, hodně lidí to má úplně jinak...

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Kocmeister »

Ano hřebíku, s tím pořadím souhlasím. Mám ho úplně stejně.
kabelguru.cz

Horal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horal »

A co k těmto 701 používáte za sluchátkový zesák? myslím že bez něj nedosáhnou tyto sluchátka maxima ani náhodou.

Odar

Příspěvek od Odar »

Ja som mal ku K701 Styleaudio Carat Topaz (DAC s AMPom), neskor som presiel na Dispre II v4 a teraz ich krmim priamo z BB-DACu od Tomasa Ticheho. Vzdy to bol skok vpred.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Právě jsem na ně doposlouchal Porcupine Tree: Fear of a blank planet............... *klanimse*
..prý nemají basy :o ...a jaké, akorát, že neduní přímo v hlavě. Mám pocit, jako by odněkud přicházely.

Bína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bína »

Komentáře o chybějících basech přicházejí v naprosté většině od lidí co je poslouchají bez slušného zesilovače.
Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně

SENANUK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SENANUK »

Naprosto souhlas- jako sluchátka pro monitoring pro mně no.:1!

sxmedia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sxmedia »

Bína píše:Komentáře o chybějících basech přicházejí v naprosté většině od lidí co je poslouchají bez slušného zesilovače.
Ahoj, naprosto souhlasím ... bez zesilovače ani ránu. Já je používám s Pass Zenem a je to OK. Alespoň pro mě :-)

Marthy126
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marthy126 »

Provozuji AKG 701 s Musical Fidelity V3 upgrade jak párované vojenské lampy tesla gold pin, tak vnitřní zapojení, především úprava kapacit vstupu a výstupu a sluchátka mají basů až až. Hrají bohovsky detailně až referenčně.Opravdu záleží na zesilovači....a především kvalitě nahrávky ale to je asi problém obecně. S touto kombinací jsem naprosto spokojen a štasten. Jen mít tak více času na poslech.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

sxmedia píše:
Bína píše:Komentáře o chybějících basech přicházejí v naprosté většině od lidí co je poslouchají bez slušného zesilovače.
Ahoj, naprosto souhlasím ... bez zesilovače ani ránu. Já je používám s Pass Zenem a je to OK. Alespoň pro mě :-)
Mám tedy Q 701 a basují jak ďas i bez zesilovače. Ale neduní, to je fakt. ;) Myslím, že jde spíš o to, jak lidé vnímají basy a jakou o nich mají představu. Někdo má rád bas pevný a nerušivý, jiný zase rád, když mu to lomcuje s hrudníkem. Já se v názoru neshodnu ani s kamarády na stejné vlně muziky. Každý to slyší a hlavně chce slyšet úplně jinak. AKG mi kámoši vylíčili jako sluchátka s agresívními výškami s nudnými basy. Já to tak vůbec nemám. Mám tam všechno, co jsem si představoval. Má touha po iluzi tudíž došla naplnění. :lol:

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

P.S. Je to krása, jak se ty sluchátka hodinu po hodině rozehrávají ;) - už to začíná být zajímavé, mají už najeto tak dvacet hodin, zalezly středy , přestaly chrastit ve výškách a bas se zpevnil. Ještě chvíli a bude to tam :!:

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Má smysl k těmto sluchátkům pořizovat sluchátkáč do 10 tisíc? Nebo to bude naroveň sluchátkovým výstupům z přehrávače či receiveru? Jsou nějaké osvědčené značky- typy, s kterými hrají AKG naprosto báječně? Má tak nějak nejasný pocit, že z těch mých sluchátek půjde vyždímat víc...

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

V tomhle případě Drvoštěpe by bylo vhodno použít termín, že jde z toho "vyžvejknout" víc... *2thumbsup*

radimecek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radimecek »

výborně si rozumí s HYPA 1...špičkový zvuk.....nemám je rád,ale na hypě hráli skvostně

Odpovědět