Akg za beyerdynamic

Sluchátka, sluchátkové zesilovače
Odpovědět
Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Akg za beyerdynamic

Příspěvek od Bazi 36 »

Tak jsem se po zhruba sedmi letech rozhodl prodat moc dobre slouzici akg k 701 a poridil si beyerdynamic dt 880 edition 32ohm.
Co jsem tim ziskal? Bohuzel mi akg posledni dobou prisla az presprilis svetla na poslech rockove hudby 70.-80. let(pink floyd,dire straits,bruce springsteen),drive mi to tak nejak neprislo,ale spolu se svetlosti vyse zminovanych nahravek se zvlaste ve spickach(sykavky,vyssi tony kytar) dostavoval pocit neprijemne ostrosti(pri delsim poslechu unavujici).
Oproti tomu beyery prinesli neco malo konkretniho basu(opet samozrejme nic prehnaneho),vice muzikalnosti,barevnosti,hravosti. I scena mi prijde tak nejak vice otevrena,neutahnuta.
Zpocatku jsem pri poslechu na novych hrackach narazel malinko na jakousi "deku",coz bylo zapricineno jednak nulovou rozehranosti(potrebuji alespon 70-80 hodin),ale take nastavenim hlavoveho mostu. Musel jsem jej povolit trochu vic nad parametry me hlavy,coz zmensilo pritlak kolem usi(i tak samozrejme skvele drzi),pribylo vice vzdusnosti,zvuk se rapidne projasnil a ted hraji primo famozne. Inu i takova blbost muze dost podstatne ovlivnit zvuk i u polootevreneho systemu. Drive jsem nic podobneho na zadnych sluchatkach neresil,hrala bez ohledu na pritlak defacto stejne.

Odpovědět