Import železa ze zahraničí - služba TNT Express Import

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Odpovědět
zabiny007

Import železa ze zahraničí - služba TNT Express Import

Příspěvek od zabiny007 »

Pokud potřebujete dovést ze zahraničí nějaké železo (např. prodejce nechce posílat do ČR, nebo je jím nabízená doprava drahá), doporučuji využít služeb TNT Express import. Je to neskutečně pohodlné, rychlé a relativně levné.
Vyzkoušel jsem to teď u nákupu ze Švédska, kdy prodejce odmítal posílat do zahraničí. V neděli jsme se domluvili na prodeji, já jsem v pondělí poslal peníze, v úterý je měl na účtu, já jsem obratem objednal import u TNT, ti to u něj ve středu vyzvedli a dnes bych to mohl mít doma (garantují doručení druhý den po vyzvednutí). Já jsem však šetřílek, takže jsem objednal Economy dopravu, což garantují dodání "až" v pondělí... Cena za economy dopravu je 1940 Kč +DPH a za standard do 1 pracovního dne by to bylo 4690,- Kč.
Když jsem to stejné poptával přes službu "zaslat.cz", dostal jsem jedinou nabídku od GLS o 800,- Kč bez DPH vyšší a s doručením za 10 dní.

zabiny007

Re: Import železa ze zahraničí - služba TNT Express Import

Příspěvek od zabiny007 »

Byl to 20kg balík 50x50x20cm. :-)

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Import železa ze zahraničí - služba TNT Express Import

Příspěvek od Kocmeister »

Takových služeb je spoustu. Já využil několikrát na svoz těžkého balíku o několika desítkách kg služeb eurobalík.cz. Cena byla kolem 5-ti stovek z Německa. Oni mají nasmlouvané všechny tyhle kurýrní služby a vlastně přeprodávají balíkovou přepravu. Co je podstatné, za nižší cenu než kdybyste poptali přímo na stránkách těch přepravců.
kabelguru.cz

Odpovědět