Neodolatelna nabídka

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodolatelna nabídka

Příspěvek od Bazi 36 »

Tady je možná trochu offtopic z jednoho vlákna na avmánii,takovýchto hifielektrotechniků je u nás stále dost. Ukázka život ohrožujících postupů.

Ahoj, jak vyřešit problém s brumem ze subwooferu při vypnutém AV receiveru. Vylučovací metodou jsem došel k závěru, že bordel dělá nejspíš signalový kabel z receiveru do SW. Když odpojím kabel z receiveru, tak brum přetrvává, když stejný kabel odpojím ze vstupu subwooferu, tak brum přestane a je ticho. Jak odstranit tento brum? Někdo nějaký nápad? Díky moc za pomoc!

mě pomohlo v subu odpojit zem.mám kef 30/100W přívod byl třižilový.

mam taky trizilovy privod a KEF C4, jak ji nejjednoduseji odpojit? Na PCB?

co je PCB? já to rozdělal a zelený vodič jsem přerušil.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

BVa píše:
18 led 2019 13:42
Jiri
Nemaj strach, odišli sme dobrovoľne, na vlastnú žiadosť,v záujme zachovania vlastného duševného zdravia, tam je to beznádejné ako na uzavretom oddelení.. A kľudne si tam vymieňajte aj za 10rokov tie isté subjektívne "fakty" a venujte sa "trvale udržateľnému rozvoju" zvuku cerabalmi, drevenými hranolmi, "zátkami" do konektorov, sieťovými koncovkami a podobnými zásadnými vecami.. Čo tam po akustike, kábel to doladí :) .
Super, opravdu si toho vážím a přeji ti hodně duševního zdraví.
O budoucnost HE fóra tak již tedy nemusíme mít obavy a všem tamním členům diskuze podpořené poslechovými zkušenostmi naprosto vyhovuje.

kubas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubas »

to mi poser prsa,tolko zkušeností s poslechem..

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

BVa píše:
18 led 2019 08:09
sonofstars píše:
17 led 2019 15:07
Bazi 36 píše:
17 led 2019 12:02
Neni důvod k pláči. Sami jste vzpomenuli paralelní highendforum,kde vlastne k zadnym trenicim nedochazi. Proc tedy,pokud se nelíbí zde,nenavstevovat prave vedlejší highend.
Tam jsem také. Ale dříve tohle bylo nejnavštěvovanějším místem. Tedy více možností, více názorů, více informací. Dnes umírá (umřelo) a hledáme (budujeme) jinde.
Z HE fóra všetci ľudia s " nevhodnými" názormi dobrovoľne odišli, aby nekazili progres v emóciách. :) A teraz je z toho rezervácia posledných mohykánov skutočného higendu, žiarivý príklad je napr. Aretax.. Ale zasmiať sa tam pri čítaní dá celkom dobre.
No jo, ze me tvuj nazor zase neprekvapil. Jesteze te mame, jinak bychom si te museli vymyslet 😉

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

To nie je názor. To je fakt. A to HE umiera práve preto, že tam nezostala žiadna racionálna opozícia, len sa všetci spokojne plácajú po ramenách a leštia si ego, kto má kúpenú drahšiu blbosť tak ten má väčšiu "pravdu". A také isté "odborné" a "progresívne" fórum chceš vybudovať aj tu.. No, toto zase neprekvapuje mňa.. *thumbs down*
BVaudio, výroba a predaj

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Naproti tomu na Slovanetu to jede, 20 stránek měření a plácání se po ramenou jak za pár korun je špičkový DAC nebo zesilovač nebo reprosoustavy. Lidi s poslechovýma zkušenostma si to půjčí od prodejců, doma vyzkouší a s úsměvem vrátí zpět prodejci s tím, že ani tentokrát se zázrak nekonal a to i přes skvělé "objektivne merania". *headbang* :lol:

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

"Neodolatelna nabídka", len pre skutočných znalcov
https://www.entreq.com/products/ground-boxes-17667704
:)
BVaudio, výroba a predaj

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

BVa
Tady ani na HE takové blbosti nezajímají, proč to nedáš na Slovanet?

Lad2000
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lad2000 »

Mě třeba názory BVA zajímají, zato některé rypance, třeba kychtax, který vše řeší kabely, tak ty stojí za to.
HF mě nezajímá, to už je v podstatě sekta, a místní superucha se o to snaží tady, protože na HF mají málo rozlišující sestavy (čti levné).
Tam už by nevynikali, ale spadli do průměru, proto ty hlídá tady.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

Lado *2thumbsup* :lol: kapl si na to.. jsem odhalen. *fnuk*

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

BVa píše:
18 led 2019 15:18
To nie je názor. To je fakt. A to HE umiera práve preto, že tam nezostala žiadna racionálna opozícia, len sa všetci spokojne plácajú po ramenách a leštia si ego, kto má kúpenú drahšiu blbosť tak ten má väčšiu "pravdu". A také isté "odborné" a "progresívne" fórum chceš vybudovať aj tu.. No, toto zase neprekvapuje mňa.. *thumbs down*
Vypadam snad jako budovatel? To ne, ja jsem trosku jina generace. Na to tady v nasi zemi bylo jinejch kadru dost.
A jeste stale je. Po 30ti letech zase v plne sile.

Nic rozhodne nebuduji, jen jsem si postesknul, ze se to tu vylidnilo a lide jsou na sebe zli. Zbytecne. S nikym se neni treba placat po zadech.
Lachim rikaval ukazana plati. Proto rad chodim na navstevy a rad vidim lidi u me. Vzdy to probereme a poslechneme a hifi jde dal a posouvame to dal. A to nas bavi.

Nekdo neukaze nic a jen se otira o druhe. To je neprinosne a smutne. A tim nemyslim nikoho osobne.

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

Petře,
naprosto souhlasím, je to přesně tak.
Když bude např. debata o síťových kabelech, bude nejvíce tvrdit, že nemůžou mít žádný vliv, tak po čase zjistíš, že dotyčný má doma všechny komponenty s pevnou dvoužílovou šňůrou a ze zdi psa z Hornbachu.

Lad2000
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lad2000 »

Lachim, tak to byla skvělá ukázka toho, jak se nemá admin chovat, to co předvedl s promazavanim vláken, tak to bylo opravdu super dílo, vlákna nedávají žádný smysl, a když jsem se ho velmi slušně zeptal, jestli by tu změnu slyšel, pokud by ji neviděl, přál bych vám vidět tu SZ, kterou mě poslal, dostal jsem výpověď z fóra a byl jsem informován, že nejsem hifista (za mého mládí slovo hifista znamenalo člověka, který se zajímá o techniku a funkci, pokud to má být někdo jako on, tak opravdu hifista nejsem). Vlákno (propojky) promazal tak brutálně, že už nedávalo žádný smysl.
Kychtax ten blábol o cínu na banancich je opravdu jedna z největších pecek, viděl jsi někdy zesilovač zevnitř, zkus ho preklimprovat, možná tě to zvukově položí, těch cínových spojů tam bude na posun nejméně o milion tříd.
Ale bavič jsi dobrý.....

sekal

Příspěvek od sekal »

BVa má ohledně HEF pravdu. Normální, skutečně různorodá diskuze tam prakticky není možná. Jakékoliv oponentní názory, které tamnímu vedení nekonvenují, a takových je většina, jsou tvrdě potírány. Nehodící se příspěvky jsou přesouvány a jejich autoři trestáni. Tento způsob spravování fóra nevyhnutně vede k určité izolaci a diskuzní uniformitě, které ve výsledku působí na rozvoj fóra destruktivně. To se také přesně na HEF stalo. Pokud se tam podíváte, tak je tam víceméně mrtvo. "Debatuje" se tam vesměs jen v několika osob. vláknech, přičemž diskuze v nich je zcela fádní a ničím přínosná. Zcela absentují jakákoliv alespoň trochu zajímavá témata. Vzpomínám si, a není to tak dávno, co tamní admin už z určitého zoufalství sám zakládal nějaká témata (ankety apod.), jen aby to tam trochu oživil. Takový tam byl tehdy stav, který však do značné míry převládá doteď.

Pokud jde o zdejší fórum, neviděl bych to tak zle. Těch několik pocitářů, kteří odešli, tady nijak zvlášť nechybí. Mně tedy alespoň ne. Diskuze zde jsou sice v poslední době už trochu stereotypní, avšak stále zajímavější než na HEF. Mně tento stav vcelku vyhovuje.

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bacil2 »

píše:Pokud jde o zdejší fórum, neviděl bych to tak zle. Těch několik pocitářů, kteří odešli, tady nijak zvlášť nechybí. Mně tedy alespoň ne. Diskuze zde jsou sice v poslední době už trochu stereotypní, avšak stále zajímavější než na HEF. Mně tento stav vcelku vyhovuje.
... no "pokud jde o úroveň zdejšího fóra", tak je uvedená mentálna charakteristika presná :lol:

Odpovědět