Podvodné aukce

Doporučte, kde jste viděli výhodnou nabídku ke koupi - bazary, ebay atd.
Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodné aukce

Příspěvek od Bazi 36 »

Toto je příklad vzorného přístupu jedince, který si zaslouží jednoznačně pochvalu. Kychtax, ač se stal sám obětí těchto uvedených "velice rafinovaných" inzerátů, čímž přišel o nemalé finanční prostředky, neváhal ani minutu, nic si nenechal pro sebe a velmi nezištně tímto svým upozorněním ochránil naše případné neuvážené investice. Ještě jednou děkujeme, Kychtaxi. Vyhodnotit výše zmíněné inzeráty jako podvodné, to už chce přeci jen notnou dávku genetické výbavy detektiva Babočky.

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin »

Z pravidla obsahují povedený překlad, "Wilson Audio Sasha W/P2 - čisté a bez zápachu, nebo : reproduktory v téměř mátovém stavu" a v kontaktu "někdo"@gmail.com, ... teď doufám že jsem třeba špatně neoznačil pana "lbprcinka@gmail.com" :cry: . U Wilsonů a textu+foto mě pobavil inzerát kde bylo uvedeno něco ve smyslu "bezprašné prostředí" a fotka jak repro stojí před krbem. Šmějdi jsou všude !

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

hodně lidí to štve a zejména ty, co chtějí něco podobného prodávat FÉROVĚ.

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 »

Nebudu posuzovat férovost inzerátu, ale nemohu pochopit jednu věc :? Jak vás inzerovaný může napálit?
PS: Já např. kupoval bedny od chlápka původem ze Slovinska, u kterého bylo na první pohled (a poslech) jasné, že není Čech. A co jako? Aha, už vím, napálil mě tím, že bedny se všemi doklady v původní ceně 95 000.- mi prodal za 38 000.- s tím, že mi dal na ně záruku. ;) (potřeboval rychle hotovost)

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Kocmeister »

Já nakupuju přes inzeráty na lokálních internetových bazoších v zahraničí neustále. Naposledy dneska 2 věci. Zasílání statisíců předem mě přijde normální. Podvodníka z komunikace odhalíš. Chce to zavést řeč víc do hloubky, proč prodává, co plánuje, celkově pokecat o hifi případně si ho proklepnout na linked-in či facebooku. Uznávám každý na to asi nemusí mít nervy či intuici. Ty Kychtaxovy příklady jsou do očí bijící, to si myslím, že nikdo rozumný ani nezareaguje.
kabelguru.cz

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

Divil by ses.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

Kduz budu prodavat wilson audio Sasha a vedle mne tenhle culibrk o 200tis niz podvodne "prodavat" ty sve. To by se asi nelibilo nikomu.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Tak lidi jsou schopný se napálit na ledasco, to uznávám. Ale v nitru věřím, že hifisti jsou nadprůměrně chytrý živočišný druh :-)
kabelguru.cz

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

Kocmeister píše:
12 pro 2019 15:52
Zasílání statisíců předem mě přijde normální.
Tak mě to zas normální nepřijde. Max tak rezervační zálohu. Pokud bych kupoval za statisíce nebo i desetitisíce, tak si pro to dojedu a zaplatím až po předvedení.

Karel1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel1 »

Předem nikdy ani korunu *taktone* Domluva, přijedu, vyzkouším, zaplatím a odvezu zboží. Jednoduché jak facka. Žádnou "rezervačku" neakceptuji.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax »

Bych taky nikam neposlal víc jak 10tis cca.. pokud to už nemám vyzkoušené nebo jakžtakž jistotu.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Vim, že jsem jedinej co to tak dělá. No je to každýho věc, já nikam do Belgie, Finska byť ani do Polska pro škatule jezdit nebudu. Na to nemám čas.
kabelguru.cz

Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Strejdin »

A proto tady ti šmejdi jsou, vždycky se najde % co se jim podaří oholit 😬, nechápu nikoho, kdo na to přistupuje.

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Hodně lidí nechápe spoustu věcí. Je to jako se všim. Kdo chce najde si řešení, kdo nechce hledá jen problémy.
kabelguru.cz

Odpovědět