Nový prezident
Re: Nový prezident
Ale jdi, ty demokrate. Vy jste všichni stejný, svoboda znamená stejný názor. Jak něco vybočí z vašeho schematickýho myšlení, tak to chcete vytěsnit, minimálně do jinýho vlákna a nejlíp do Ruska (a pak tam hodit atomovku).
Re: Nový prezident
Možná mi to nepálí tak jako tobě, ale omlouvám se, tvůj příspěvek jsem nepochopil (jako reakci na mě). Ale to nic, jedeme dál . . .
Re: Nový prezident
petrL: asi ti trochu unika vyznam pojmu svoboda a demokracie. Nic si z toho ale nedelej, tohle je ale u lidi, kterym je blizky tabor Zeman / Babis / SPD / Trikolora / KSCM apod. dost typicke. Podobne je to s vyznamem pojmu vlastenectvi.
Re: Nový prezident
On zřejmě myslel u nás...
„Audiofilové nepoužívají své vybavení k poslechu vaší hudby. Audiofilové používají vaši hudbu k poslechu svého zařízení.“
Alan Parsons
Alan Parsons
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti

