Accuphase

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Mirek
Příspěvky: 83
Registrován: 28 čer 2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Accuphase

Příspěvek od Mirek »

Dobrý den, je prosím na fóru někdo, kdo má integorovaný zesilovač Accuphase E308 ( E307 ) nebo E408 ( E407 ), rád bych si jako majitel E308 rád pohovořil o některých aspektech tohoto zesilovače. Na základě zkušeností z tohoto fóra bych předem chtěl upozornit, že mě nazajímají negativní tzv. recenze lidí, kteří Accuphase nemají. Děkuji Mirek.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Mirku,
myslím, že Accuphase 400 řady měl nějakou dobu Palipol. Nejsem si tím modelem jist, ale zkus ho oslovit.

Mirek
Příspěvky: 83
Registrován: 28 čer 2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od Mirek »

Děkuji za typ. Pěkný den. Mirek

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od palipol »

E450 na vyskúšanie, E550 asi 2 roky...obidva majú rovnaký zvukový charakter (kresba,rozlíšenie, detail...) ale každý to podá inak. E450 dynamicky, s väčším dôrazom, E550 jemnejšie, s nie tak výbušnou dynamikou...vo veršoch: "E450 zahrá lepšie bas, E550 stredy, výšky zas...."
Ďalšia poézia je spoplatnená. *thumbs up*

Uživatelský avatar
pompo
Příspěvky: 781
Registrován: 06 dub 2010 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od pompo »

Mirek píše:Dobrý den, je prosím na fóru někdo, kdo má integorovaný zesilovač Accuphase E308 ( E307 ) nebo E408 ( E407 ), rád bych si jako majitel E308 rád pohovořil o některých aspektech tohoto zesilovače. Na základě zkušeností z tohoto fóra bych předem chtěl upozornit, že mě nazajímají negativní tzv. recenze lidí, kteří Accuphase nemají. Děkuji Mirek.
No já jsem vyšší tipy těchto zesiků nikdy neměl a slyšel jsem hrát pouze slabší tuším nějakou E-212 (se kterou bych se klidně spokojil) a hrála božsky, narozdíl třeba od nákladných a výkonem nadupaných KRELL-ů. Opět se mi potvrdila teze,že výkon nedělá zvuk a s dobrými repro je vysoký Wat.výkon méně než nic. Při pohledu do útrob tohoto zes.mě napadlo jediné, že zvuk tohoto krásného amp.je stejně vzdušný,elegantní a přitom efektivní jako jeho vnitřní konstrukce.

anawak
Příspěvky: 165
Registrován: 11 kvě 2010 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od anawak »

to palipol

Prosim Ta s akymi bednami si tie integrace pocuval? Pre zaujimavost. diki....

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od palipol »

MG 3.6R.

Uživatelský avatar
forfans
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2008 13:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od forfans »

ahojky,mám fejze 450 (accuphase e 450) - na co ses chtěl zeptat ???? FF

Mirek
Příspěvky: 83
Registrován: 28 čer 2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Accuphase

Příspěvek od Mirek »

to forfans :
Děkuji za reakci, ale mám E308, což je předcházející generace, kde byly jiné repr. terminály než u tvého zesilovače - takže mi bohužel nemůžeš poradit. Prima poslech s Accu přeje Mirek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host