Časové zkreslení u zesilovačů

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Zamčeno
BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od BVa »

durgo, máš tu odborníka z Rožňova. Pýtaj sa, bude veselo!

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Libor Šulc »

To Federmann:zajímavé,poučné.
Jen by neuškodilo více nadhledu s Vašim přehledem *thumbs up*

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Ty aby sis nepřihřál polívčičku, Címo....my víme že jsi génius, kterej všechno vynaleznul už před třiceti rokama...jenže máš jednu chybu: JSI NESNESITELNEJ A NEUMÍŠ KONVERZOVAT BEZ KŘIVÁREN A LHANÍ...

Uživatelský avatar
T-M
Příspěvky: 295
Registrován: 30 čer 2008 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od T-M »

ale jen ho nech Pavle, zdá se že přišel správný partner do téhle "odborné diskuze" .... 8-) já tedy vyklízím pozice - proti géniu nic nezmůžeš.

durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od durgo »

BVa píše:durgo, máš tu odborníka z Rožňova. Pýtaj sa, bude veselo!
no to je práve problém
vy odborníci, ty, kazzatel, PMA mu nedávate zapravdu v ničom a ja nie so technik
ako sa mám vyznať v tom kto má pravdu?
ostáva mi len si niečo vypočuť
tvoje stroje som počul a som spokojný
tak isto stroje kazzatela
veľkého brata som nepočul, takže neviem posúdiť
feďove stroje som nepočul a asi si ich ani nevypočujem, lebo len sľubuje

merhaut

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od merhaut »

Allah Aštar...

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Nelži zase, Fíďo...kde se ta tvoje komunita schází ? V katakombách jako první křesťani ? Blahoslavení tiší, co tam poslouchají ty tvý kilowatový konce ? Jsi neskutečnej lhář...

durgo
Příspěvky: 170
Registrován: 18 dub 2008 17:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od durgo »

Feďo
pošli mi do mailu číslo účtu kde ti pošlem peniaze za DPS + schému
dám to niekomu šikovnému osadiť a uvidíme, vypočujeme
berieš?

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od BVa »

Setkání, kde bych zřejmě veřejně prezentoval některé ze svých návrhu, ale hlavním tématem by byla teoretická rovina
Pretože bola požiadavka, aby hlavným tématom bola praktická rovina, predvedenie výrobkov v priamom zrovnaní, školenie nás nezaujíma, tak "nemáte záujem". Vašej "teoretickej prezentácie" , odtrhnutej od reality, je plný web, len prax absentuje. Potvrďte konečne "kvality" a pravdivosť svojich tvrdení v priamom posluchovom zrovnaní, aj s meraním za rovnakých podmienok, aby to bolo objektívne. Efektná by bola skúška odolnosti proti skratu na výstupe (máte tam predsa "dokonalé" ochrany!), ak ten koniec prežije normálnu prevádzku.

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od BVa »

Ano, evidentne
není co měřit
.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Ty nemáš nejmenší právo si dávat nějaký podmínky, to jsou pořád jen vejmluvy...jsi prachvobyčejnej lhář... :mrgreen:

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

Jsem rád, že se diskuze započala ubírat tímto směrem. Poslechové testy jsou asi to nejsprávnější, vždyť všichni výrobci zesilovačů je vyrábí právě k tomuto účelu. Sám bych měl zájem srovnat síly.

Jsem zdejší komunitou otruby, Tak Jak jsem otruby, pohled n. dynamiku frekvenční rozsah JE Casto značně odlišný. Jsem zdejší komunitou brán, tak jak jsem brán, pohled na dynamiku a frekvenční rozsah je často značně odlišný.

1. Navrhuji postavit Pravidlá s omezením hudebního výkonu (stret Dvou pojetí dynamiky), Tedy Zesilovač 2x15Wattů s transformátorem 50-60W, citlivost 0dB Ci 6 dB. 1. Navrhuji postavit pravidla s omezením hudebního výkonu (střet dvou pojetí dynamiky), tedy zesilovač 2x15Wattů s transformátorem 50-60W, citlivost 0dB či 6dB.
2. Testovat navrhuji Na zdroji signálu, který nema předem vyloučeny signály nad 20 kHz, Tedy Vinyl, Ci vzorkování 24bit/192kHz. 2. Testovat navrhuji na zdroji signálu, který nemá předem vyloučeny signály nad 20kHz , tedy Vinyl, či vzorkování 24bit/192kHz.
3. Dale navrhuji zařadit do testu několik dalších zesilovačů Různé topologií (treba sériově vyráběných), Tak ABY výsledkem (pokud o sobě k němu dospěje), nebyla osobnost, pivo topologií ZA kterou stojí Její autor, treba Neznámý. 3. Dále navrhuji zařadit do testu několik dalších zesilovačů různé topologie (třeba sériově vyráběných), tak aby výsledkem (pokud se k němu dospěje), nebyla osobnost, ale topologie za kterou stojí její autor, třeba neznámý.
Tak nevím, kdo nemá zájem a ještě lže? Dva roky zpět!

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Jdi se se svejma pravidlama vyfotit, jsi směšnej...několikrát jsi byl zvanej na různá setkání, kde jsi měl možnost svý hypotetický produkty předvýst, neudělal jsi to ani jednou...jediní kdo to jsou nucený stavět, jsou tví chudáci žáčci, kteří tě nemůžou poslat do háje...to je ta tvá komunita...jsi směšnej a ještě lhář...

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

kazzatel píše:Jdi se se svejma pravidlama vyfotit, jsi směšnej...několikrát jsi byl zvanej na různá setkání, .. jsi směšnej a ještě lhář...
Několikráte? Ani jednou! Kdo mne kdy oficiálně pozval? Pokud nevezmu v úvahu, že mi to PMA SZ nabídl den či dva před, kde nebyl žádný čas na přípravu, nebyl jsem mezi oficiálně zvanými, prostě bych tam byl přespočetný, ale hlavně jsem měl mnohem důležitější, neodkladné a nezastupitelné povinnosti a řádně jsem se PMA SZ omluvil.

Chystám si malou hračku, která by se na podobnou akci hodila. Příští rok bude postupně prezentována, včetně poslechových testů, které jsme nestihli v tomto roce. Vše nezávisle na "Mistrech" kteří tak rádi překrucují skutečnosti.

Zde je co mí žáci tvoří

Uživatelský avatar
cough
Příspěvky: 147
Registrován: 16 říj 2008 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od cough »

Tak ho chlapci konečně pozvěte, on určitě přijede... :roll: Jenom navrhuji příští sraz z důvodu bezpečnosti ve zkratovně v Běchovicích.... :D

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host