darTZeel CTH 8550

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od pasul »

Řešení je opravdu zcela jednoduché. Není třeba to tady nijak zamykat. Stačí jen zamknout některé členy.

Jinak Boxere klobouk dolů. Všechno co jsi napsal je naprostá pravda a nezbývá než souhlasit. A co se týče odpovědi od PMA, tak to může být jen jediná věc, proč zde stále všichni ti konstruktéři jsou. A to jsou kšefty. Tudíž prachy. Jestli někdo žije v domnění, že všichni ti konstruktéři to dělají pro dobro nás všech a nabízí nám svoje výrobky, které si navzájem vychválí nad veškerou produkcí ve světě (Nebo pomluví veškerou případnou konkurenci.), tak je opravdu naivní trouba.

A nyní zpět k DarTzeel. Jednoznačný nejlepší zesilovač na světě, který všude ve světě válcuje všechnu konkurenci. Akorát u nás stále někdo říká, že to je to nejhorší co kdy viděl. Můžeme probrat, kde je asi ta chyba. To bude moc zajímavá diskuze.

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

Jednoznačný nejlepší zesilovač na světě
http://www.dartzeel.com/index.php?optio ... &Itemid=69
Jednoznačne :D
Pasul, tebe keby na...li do prázdnej bonboniéry s helvétskym krížom, tak budeš tvrdiť že to je švajčiarska čokoláda, priamo od Milky..Pán je znalec!

boxer

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od boxer »

...se furt honíte za grafama,kde nic není vidět.Oni mají aspoň co ukázat.Lesík jak v oboře.

Jo a když už,Milka není švýcarská.

Obrázek
Obrázek

Tady má DM svůj význam.

boxer

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od boxer »

Sekale,tobě je těžko přemýšlet,tak případně se běž projít,ono ti to dojde.

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Peer »

Je to opravdu legrace.
Zkreslení nezkreslení, grafy negrafy...
Hraje to skvěle!
Jestlipak to ti největší kritici vůbec slyšeli hrát? :)

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

We consider our products to be musical instruments.
A namiesto husľového sóla máte celý sláčikový orchester, len trochu neladí.. To je totiž ten lesík.Geniálne.Aj vás dopredu na to upozornia.
Jo a když už,Milka není švýcarská.
Ale prázdna boboniéra sa môže povalovať hocikde, stačí keď "Milka" (krava) dobre trafí.. A pán je znalec, takže pozná predsa švajčiarsku kvalitu.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od PMA »

PD to nazval jako "žhavý klacek za tónem" :D
(BTW, PD ten stroj slyšel, než to řekl)
Pavel Macura Audio

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od palipol »

BVa píše:
Jednoznačný nejlepší zesilovač na světě
http://www.dartzeel.com/index.php?optio ... &Itemid=69
Jednoznačne :D
Pasul, tebe keby na...li do prázdnej bonboniéry s helvétskym krížom, tak budeš tvrdiť že to je švajčiarska čokoláda, priamo od Milky..Pán je znalec!
to BVa:
Lenže oni to vedia a vo veci zkreslenia je to tam zdôvodnené. Nemôžem však písať ďalej, som bez mandátu. Ujmite sa toho, prosím.
Ako tupý laik vychádzam z tradície Švajčiarov - hodinky, nožíky, štúdiová technika, kravičky....všetko fungovalo, pokiaľ neprišiel darTZeel?
Inak - od dnes Milku pre istotu nekupujem....je síce sladká, ale - čo ak je to ochutené h....o?

Guliver
Příspěvky: 460
Registrován: 10 čer 2009 08:02
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Guliver »

Kua šak už konečne niekto zorganizujte poriadny slepý test kde budú stroje od darTZeel, BVa, PMA, Kazatela a ja neviem ešte aké, a nech slovutní odbornící rozhodnú čo je počuť a ako. A BUDE KĽUD!

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od PMA »

Klid je i tak. Naprosto mě nezajímá, co si o zvuku myslí většina (raději nebudu jmenovat), zajímají mě někteří, jako třeba cough. Nepotřebuju soutěžit a použít masu jako porotu.
Pavel Macura Audio

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Aleska »

Nebude, za rok , za dva se objeví další NEJ, NEJ, NEJ a bude to samé.

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Peer »

Na jednoduchou otázku jsem nedostal žádnou odpověď.
Stačilo: SLYŠEL x NESLYŠEL
Místo toho opět jen dávka arogance. :(

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od pasul »

Já věděl že se chytíte. Tohle fórum nikdy nezklame.

BVa - Mě opravdu nějaké grafy a měřitelné parametry vůbec nezajímají. Mě zajímá, jak to hraje. A to jsem jak idiot kdysi kupoval za neskutečné prachy AP System one, Lynx L22 a taky jsem blbnul s generátory s THD -160dB a podobné kraviny. Je to zcela k ničemu. A podle těchto věcí bych si nikdy žádný krám nekoupil. Mě zajímá pouze jedno. Kam se posune zvuk mého systému po zapojení nějakého komponentu. To je to co mě zajímá. Při poslechu opravdu nemyslím na jedničky a nuly či procenta. Já si chci něco poslechnout. Chci si v pohodě vychutnat hudbu.

Problém je, že pokud to budu dělat na přístrojích které stavíš ty a nebo uznáváš, tak v pohodě rozhodně nebudu. Zvuk se mě z takových přístrojů po chvíli zprotiví a jsem ještě víc nasranej než před poslechem. A když si představím, že za tyto krámy ještě zaplatím, tak je mě zle ještě víc.

Takže tvé vysmívání se přístrojům jako DarTzeel mě nepřipadne jako vhodné nebo směšné. Je to k pláči a v mých očích jsi opravdu za .....(EDIT by ML).

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

Lenže oni to vedia a vo veci zkreslenia je to tam zdôvodnené
Ano, zrovnávať alikvoty ,ktoré tvoria farbu hudobného nástroja (sú organickou súčasťou jeho zvuku alebo ľudského hlasu a robia ho jedinečným) s pridaným skreslením, je skutočne zdôvodnenie. Ale evidentne im to ľudia (niektorí) veria.
2 Peer
Počul som dosť zosilňovačov, ktoré skresľovali podobne "muzikálne", nemusím aj tento.Viem, čo taký "lesík" urobí so zvukom. Stačilo mi. Skúsenosť nie je arogancia.
jsem blbnul s generátory s THD -160dB
To by si mal mať Nobelovku za fyziku!

boxer

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od boxer »

Naprosto mě nezajímá, co si o zvuku myslí většina (raději nebudu jmenovat), zajímají mě (jen) někteří......Nepotřebuju soutěžit a použít masu jako porotu.

OK.

Myslím,že to je zcela jasné. A troufám si tvrdit,že i PD a Bunta to tak cítí stejně.

Ovšem pak je teda divný,že tu většinovou a nazajímavou masu stále chcete přesvědčit o svém.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host