darTZeel CTH 8550

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od lachim »

PMA

nevím, co se mezi 4 okama říká, ale tohle je vlákno o darTZeel, že?
já ho slyšel a napsal k tomu pár slov.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od dadaft »

já darTZeelu fandím (a u toho i zůstane, kupovat ho nebudu, nemusím mít všechno a navíc zrovna potřebuju spravit heliport na své jachtě (mezi náma: Andy Rodick lítá jako hovado)). vracejí se k bipolárním tranzistorům a to je při úrovni zbytku zesilovače pozvedá nad všechny MOSFETy světa.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od kazzatel »

... vracejí se k bipolárním tranzistorům a to je při úrovni zbytku zesilovače pozvedá nad všechny MOSFETy světa.
dadaft ...
Co tím chtěl TatíčekFT říci ? :o

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od PMA »

Ono je to tak Pavle, že někteří zavrhují měření, ale žerou i s navijákem kecy PR a marketingových oddělení. Ačkoliv mám k vypovídací schopnosti běžně publikovaných měření velké výhrady, pořád to řekne 100x víc, než všechny populární a cílené žvasty marketingových a public relations pracovníků. Přesně z toho rangu je i dadaftova poznámka.
Pavel Macura Audio

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

Přiznám se,že jsem vůbec nezachytil nějaký globální odchod bipolárů a nástup mosfetů nebo naopak... :roll:

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

Ono je to tak Pavle, že někteří zavrhují měření, ale žerou i s navijákem kecy PR a marketingových oddělení. Ačkoliv mám k vypovídací schopnosti běžně publikovaných měření velké výhrady, pořád to řekne 100x víc, než všechny populární a cílené žvasty marketingových a public relations pracovníků. Přesně z toho rangu je i dadaftova poznámka.
Alebo táto
Silič určitě darTZeel CTH 8550,poněvadž má velmi malé přechodové zkreslení,
Asi takéto
Obrázek
,trieda A pri 1W/8ohm :roll:

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

:D :D :D :D :D je to hrůza pane BVa,hrůza :D :D :D :D

a propos:jak by jste čísly popsal trakci automobilu v zatáčkách,takhle od monitoru,bez svezení? :lol:

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od BVa »

Hrůza to nie je, len prechodové skreslenie ako hrom, ale je smutné, keď ste v obore 20rokov a evidentne netušíte čo hovoríte.Alebo tušíte,ale to je ešte horšie...
A na Vašu otázku odpoviem neviem, autá nerobím, ale zosilňovače ano, takže z tých čísiel viem presne čo to dokáže a PR kecy sú mi smiešne.. Ale keď ste (okrem iného) zrejme aj odborník na autá, jedna otázkou:
Ktoré auto F1 je "najlepšie na svete", to čo prejde okruh za najkratší čas a vyhrá závod, alebo to, ktoré sa pekne šmýka v zatáčkach, blokujú a dymia mu brzdy, a v cieľovej rovinke mu vybuchne motor? :D

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od dadaft »

kazzatel píše:... vracejí se k bipolárním tranzistorům a to je při úrovni zbytku zesilovače pozvedá nad všechny MOSFETy světa.
dadaft ...
Co tím chtěl TatíčekFT říci ? :o
vůbec nic milý kazzateli. vůbec nic. já se jen královsky bavím. čekal jsem s čím zase vyrukujete, čím mě setřete...

víš, když čtu třeba
BVa píše:Ano, ak sa cez to pustí symfoňák vo forte, tak výsledok bude stáť asi za to h.... Klavír a speváčku v ppp to uhrá, aj pekne "prifarbí".
tak nemůžu jinak...

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

Já tam žádné defekty neslyším,naopak,moc se mi to s těmi hornami líbí.
Nikomu nic nevnucuji,pouze zvu k poslechu a pohoštění.
Osobní invektiva si nechte někam jinam,tady to myslím nemáme nikdo zapotřebí.

Asi jsem za ty roky ohluchl :D :D :D :D :D :D

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Peer »

To je neuvěřitelné, jak tento zesilovač některým jedincům leží v žaludku...
Srandy od kazzatela jsou prima, ten aspoň vždy pobaví. :)
Na osciloskopu se to špatně ale poslouchá...
To nebylo na PD ale na ten zbytek.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Mark Levinson »

dadaft píše:já darTZeelu fandím (a u toho i zůstane, kupovat ho nebudu, nemusím mít všechno a navíc zrovna potřebuju spravit heliport na své jachtě (mezi náma: Andy Rodick lítá jako hovado)). vracejí se k bipolárním tranzistorům a to je při úrovni zbytku zesilovače pozvedá nad všechny MOSFETy světa.

Dadafte to se fakt povedlo, tak jsem se dlouho nezasmál. Vážně dobré, asi nejlepší příspěvek v tomto vlákně. Hned po p.Šulcovi *thumbs up*. Fakt se těším na poslech a potom na názory lidí tady ve vlákně.


P.S. Rodick fakt lítá jako hovado, nedávno jsme se málem škrtli v Mošnově.

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

Ještě,že zde přežilo pár hifi studií.
Poněvadž jinak bychom už vybírali zesilovače jen podle grafů.
Tak mě napadlo,že by to byl pohodový byznys.
Žádné tahání těžkejch krámů,žádné výstavy,žádné předváděčky.Žádné poslouchání.K čemu.Dohledáš grafy,přiložíš proti světlu,srovnáš a je vymalováno *2thumbsup*
Že jsme na to nepřišli dřív,jsem nemusel mít záda v pr....li :lol:

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od kazzatel »

Sulci, to jsou jen naprostý demagogický bláboly, ze kterejch já si odvozuju jedinou věc a to tu, že jsi naprostej technickej ignorant a potažmo i to, že když to děláš dvacet let a ničemu po technický stránce nerozumíš a nechápeš souvislosti, musíš bejt naprostej blb...masírovat jiný blby kecama o uměleckosti poslechu, ke kterýmu znalostí netřeba, je trapný, protože to můžou vzít za svý právě jen blbové a ignoranti...Dártcíla jsem slyšel a plně si za svým názorem stojím: je to šeredná zkreslující kisna, jejíž dyzajn dělalo naprostý prase..a žes zrovna ty sežral hada a máš tu obludu na krámě ? Holt máš smůlu...

Libor Šulc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 dub 2010 16:17
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel CTH 8550

Příspěvek od Libor Šulc »

Pavle,přijeď.
:D

PS:klíd

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host