Denon dra-735r brum v reproduktorech

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Denon dra-735r brum v reproduktorech

Příspěvek od Lemon »

Zdravím měl bych dotaz.Koupil jsem do sbírky stereo receiver Denon dra-735r v pěkném stavu.Mám takový problém pokud receiver hraje z tuneru ,tak je vše v pořádku ,ale pokud připojím do vstupu nějaký komponent,např.CD přehrávač i když je vypnutý tak se ozývá v reproduktorech slabší brum.Na všech vstupech.Jinak zvukově bez problému hraje perfektně,ale ten brum při pauze je slyšet.Zajímavé je ,že to dělá u všech komponentů mimo mobilu.Pokud připojím mobil ,tak tam problém není.Díky za rady.

Uživatelský avatar
Fidas
Příspěvky: 753
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Denon dra-735r brum v reproduktorech

Příspěvek od Fidas »

Mobil má svou baterii a není připojený k napájecí síti.
Zkus otočit zástrčku receiveru v zásuvce ...pokud je dvoupółová. Možná to pomůže.

Lemon
Příspěvky: 677
Registrován: 30 led 2016 22:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Denon dra-735r brum v reproduktorech

Příspěvek od Lemon »

Nepomohlo,zkoušel jsem i v jiné zásuvce.Pokud jsem se dotknul rukou vyndaného jacku z mobilu,tak začal brum.druhý zesilovač co mám zapojený,to nedělá.Pomůže toto?

http://www.hifi24.cz/galvanick%C3%A9-od ... en%C3%AD-3

Jarda69
Příspěvky: 2657
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Denon dra-735r brum v reproduktorech

Příspěvek od Jarda69 »

Jenom pokus. Všechny přístroje odpoj a pak jeden připoj, ale jenom jeden kanál (z L R), jedno jaký.
Pokud jsou v krabičce oddělovací transformátory, za tu cenu asi ne, tak by to mělo pomoci.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host