Digitální zesilovače

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Mih
Příspěvky: 772
Registrován: 18 dub 2008 08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od Mih »

Merhaut - dělení na členy I. a II. kategorie se mi nezdá býti šťastným. Ta druhá kategorie po čase bude chtít aby plebs zůstal v další III. kategorii atd. Něco podobného mi připadlo na Lopuchu a jak to skončilo víme, ne? Teď už nikdo nepřispívá ani do té základní a když už tak blbinky...raději to zkousni.

merhaut

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od merhaut »

Promyšleně definovaný a uzavřený klub, může mít pro členy násobně větší informační hodnotu než veřejná žvanírna. O to jde, o nic jiného.
I Pythoni si pochvalovali, jak jim pomohlo členství v Cambridge University Footlights Dramatic Clubu.

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od BVa »

Pani neviem o com je tato debata
lubos
Prečítaj si prvý príspevok vo vlákne, Hellboy chcel vedieť viac o D triede,výhody citoval z reklamných materiálov, o nevýhodách tam samozrejme nepíšu, tak chcel vedieť aj nevýhody a praktické skúsenosti.
To je ale samozrejme neprípustné, pretože sú tu aj majitelia takýchto koncov a oni samozrejme predsa nemôžu mať doma nič, čo má nedostatky, a navyše, keď sa im to páči. Ako som už písal,"čučo"...
Od doby ked digital bol v plienkach uz upl i nulo hodne casu a vyvoj a zvuk dig. zosilovacov je niekde inde.
Zase z reklamných materiálov? Nepletieš si DAC a PWM koniec ? Kde inde? Nejaké fakty?

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od lachim »

bva

offtopic
přesně vím, o čem píšeš...možná si kazzatel vzpomene, jak mi před lety napsal k mému vysněnému konci mcintosh mc352,
že "glajchšaltuje". také jsem to těžče nesl a v prsa se bil, že měření je na nic. že to hraje nááádherně.
čas mu dal však za pravdu.
:-)
nebyl to sice digitální koncák, ale vy, pánové, prostě něco o všech těch "hračkách" víte.

lubos
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2008 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od lubos »

To ze pri vyvoji a vyrobe je dolezite meranie a namerane parametre vie kazdy, ale ja narazam na to, ze vy na zaklade merania a otvoreneho krytu pristroja, hned viete ako dany pristroj hra. *headbang*

Uz chyba len foto :
Obrázek

david
Příspěvky: 351
Registrován: 22 dub 2009 09:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od david »

lachim píše:bva

offtopic
přesně vím, o čem píšeš...možná si kazzatel vzpomene, jak mi před lety napsal k mému vysněnému konci mcintosh mc352,
že "glajchšaltuje". také jsem to těžče nesl a v prsa se bil, že měření je na nic. že to hraje nááádherně.
čas mu dal však za pravdu.
Tomu uz skutecne chybi jenom poznamka, ze krome klajchsaltovani mu chybi pletovost stredu...

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od lachim »

david

myslím, že bva přesně ví o čem píši.
osobně ale také vím, co píši.
:-)
měl jsem doma jak digi, tak mci

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od TomasT »

BVa, kazzatel, PMA osveta je dobra vec, ale nic se nema prehanet, nebo vas upali jak ve stredoveku. Kazdemu co jeho jest.

Kdyz jsem videl ten posledni obrazek, tak osobne mi staci jen pohled, a vim co mi nesmi do domu... A nejlip ani do ulice.

Guliver
Příspěvky: 460
Registrován: 10 čer 2009 08:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od Guliver »

To ja by som toto Decko mohol mat doma...
Obrázek

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6701
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od dadaft »

mýlíš se merhaute. a Mih a Ramones mají pravdu. velmi bych doporučoval zachovat strukturu našich fór. slovanet jako více odborně založené, kde je možná i slovně ostřejší diskuze s příchutí asfaltu, neboť diskutéři většinou disponují i odbornými znalostmi, a hifinázory jako otevřené moderované fórum (to aby se zamezilo exhibicím úchylů), kde se některá témata budou chtě nechtě vracet jako bumerang. hifi je docela komplexní záležitost a že je někdo laik neznamená, že je d...l. trpělivost a slušnost jsou tady nezastupitelné. na víc, tím myslím nějaké oficiální elitářské kluby, momentálně čs. hifi komunita prostě nemá.

lubos
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2008 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od lubos »

TomasT píše:BVa, kazzatel, PMA osveta je dobra vec, ale nic se nema prehanet, nebo vas upali jak ve stredoveku. Kazdemu co jeho jest.

Kdyz jsem videl ten posledni obrazek, tak osobne mi staci jen pohled, a vim co mi nesmi do domu... A nejlip ani do ulice.
Presne to je odpoved ktoru som cakal ked som daval foto Nuforce *headbang* , v slepom teste v ktorom by si nevidel pristroj ani by ta nenapadlo, ze hra digital.

BVa
Příspěvky: 2902
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od BVa »

lubos
Prekvapuje (a hnevá) Ťa rovnako, že skúsený lekár dokáže stanoviť diagnózu na základ laboratórnych výsledkov a napr. rentgenovej snímky? Dokonca aj pomerne presnú prognózu....A "pacienta" nemusí vidieť.
Nič to nie je, len 20-30 rokov praxe v obore..

lubos
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2008 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od lubos »

BVa píše:lubos
Prekvapuje (a hnevá) Ťa rovnako, že skúsený lekár dokáže stanoviť diagnózu na základ laboratórnych výsledkov a napr. rentgenovej snímky? Dokonca aj pomerne presnú prognózu....A "pacienta" nemusí vidieť.
Nič to nie je, len 20-30 rokov praxe v obore..
BVa je mi to jedno, hifi sa venujem hodne dlho a za tu dobu mal som doma dost komponentov a mal som moznost hodne si toho aj vypocut, takze uz sa riadim len vlastnymi usami, ale je mozne ze uz som z toho pocuvania hluchy. :lol:

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od TomasT »

nenazyval bych to hluchotou, mas jine preference, tot vse. BVa to napsal trefne s tim rengenem.

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od Donuts »

Guliver píše:To ja by som toto Decko mohol mat doma...
Obrázek
To je presne ono, libi se ti na obrazku a jeste k tomu je to preci ML, tak si MYSLIS ze bys ho doma chtel. No a pak jsou tu lidi co ho nejenom slyseli, ale i porovnavali s jinym a VI, ze by ho doma mit nemohli.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host