
Sestavu nikoho zde nebudu hodnotit, natož kritizovat.
Je každého jeho osobní věcí, přes co si pouští hudbu.
...ovšem, podléhat klamům autosugesce rovněž nehodlám.
Spoustě lidí domněnka, že něco rozliší, dělá dobře, nechejme je při tom....ale hledat například opravdový prostor v umělém pseudoprostoru, namixovaném a různými dozvuky upraveném ve studiu do podoby 2D, je prostě nesmysl..je to jen klam v kterém se utvrzujeme.
Taktéž s "prostorem" nepohne jakýkoliv "drát"...a je fuk, jestli stojí 60,- nebo 300 000,- (nebo mi chce někdo tvrdit, že ano...protože má schopnost cestovat virtuálně časem a ovlivnit zpětně již jednou pořízený záznam?)
Ano...můžeme mít dojem změny vnímání pseudoprostoru mezi reproduktory, ale pouze změnou polohy posluchače vůči reproduktorům, případně laborováním s umístění beden a využívání odrazů/neodrazů v poslechové místosti.
Každému vyhovuje něco jiného, bavme se tím....prskat po sobě nemusíme


Má zkušenost je pouze s Nuforce Ref 9 SE v 2 a předzesilovačem Nuforce P 9.
K jiným "digitálům" se vyjadřovat nemohu, neslyšel jsem je...a není to důvod, aby se odborníci rozčilovali, případně, abych já jim musel něco dokazovat

Pro ostatní, které by tyto zesilovače opravdu zajímaly, stačí napsat jejich názvy do Googlu a můžete si o nich číst do aleluja

Zbytek nechť si poslouchá a staví svá "A" nebo vymýšlí jiné možnosti zesílení.
Třeba budou jednou slavní a s nimi i celá naše ČR/SR
