Digitální zesilovače

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Donuts
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální zesilovače

Příspěvek od Donuts » 10 bře 2010 21:58

Mike píše:Už se na to konečně vyse*te kdo má pořád číst tuhle slovní onanii. Už je to unavující a trapný zřidte si vlastní vlákno a tam si je můžete měřit kdo ho má většího. Ramones taky nemáš co říct k tématu a je tě pořád slyšet.
Jak jeste vic by si mohli zridit vlastni vlakno nez je tohle?

merhaut

Příspěvek od merhaut » 10 bře 2010 22:01

Jen zopakuji, nazrál čas pro uzavřenou diskusní komunitu...

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 10 bře 2010 22:05

to merhaut : *thumbs up*

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david » 10 bře 2010 22:43

pipis píše:Ano Jardo jedna z možností o které taky přemýšlím, anebo přitvrdit, dochází mi trpělivost a chuť sedět kvůli dohadování se s těmi samými každý večer u kompu místo u oblíbené muziky.
Jasne decka, ja jsem pro. Neni nic lepsiho nez klub, kde spolu vsichni souhlasi.

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 10 bře 2010 22:58

pipis píše:Milý Ramonesi, příspěvky od tebe mají nulovou hodnotu, až za minutu zas něco napíšeš, zkus popřemýšlet, jestli má smysl mačkat neustále tlačítko ODESLAT.
Milý Pipisy, tebe někdo zde z přítomných sponzoruje???
Mají k tomuto tématu ( kromě technicky fundovaných odborníku, byť i s negativními názory na tyto zařízení) ostatní, co říci, kromě toho, že nás, méně "zaslepené" neustále "umravňují" a napadají???
Zamysli se také nad svými soudy, než je vyneseš...děkuji *bravo*

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 10 bře 2010 23:05

Dnes, přes tyto digitály, hodně poslouchám komorní muziku:
Nedbala, Dvořáka,Suka,Martinů...italské mistry....v provedeních od V.Drápala, L.Brabce, M.Hromka, B.Pavlasa a H.Dvořákové...a to je zážitek *bravo*
Tady na fóru vcelku..až na tuto hojně navštěvovanou diskuzi..jen nuda :(

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 10 bře 2010 23:17

pipis píše:Jen na tohle vlákno Digitální zesilovače jsi zvládl zaslat 62 příspěvků, tolik příspěvků zašlu jako admin, tj. včetně různých upozornění za 2 měsíce *bravo* .
:lol: :lol: :lol: ..tak to jsem přehnal, fakt :?: *headbang*

Dobrý, to beru...já když se pro něco rozohním, nejsem k zastavení :lol: ...ale fakt jsem je nemyslel špatně :(

kazzatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazzatel » 10 bře 2010 23:21

A to vše z CD, Ramone ? Pak chápu, že ti PWM formát stačí....

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy » 10 bře 2010 23:32

kazzatel píše:A to vše z CD, Ramone ? Pak chápu, že ti PWM formát stačí....
Šlo by tohle nějak upřesnit prosím? Ne zcela jsem to pochopil.

Jinak, pokud tady někdo někoho urážel Bohušu, tak jsem si opravdu nevšiml, že by to byl Ramones a to ani zlehka. Jó takový Merhaut, ten jo a i ztěžka, ale pro toho místní pravidla asi neplatí. Nebo ano? Mám začít klikat na vykřičníky u jeho prasečin aby si toho někdo všiml?

kazzatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazzatel » 10 bře 2010 23:47

Klasický CD formát se vyznačuje " stejnovýškami " ( jejichž rozdíl v intenzitě se jeví podobně jakoby se upouštěla pára, nejde dost dobře rozlišit výšky z různých nástrojů ) + nárůst zkreslení při malých úrovních maže detaily...resumé: nároky na detailnost zesilovače jsou při poslechu z tohoto formátu malé...

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 11 bře 2010 00:21

kazzatel píše:Klasický CD formát se vyznačuje " stejnovýškami " ( jejichž rozdíl v intenzitě se jeví podobně jakoby se upouštěla pára, nejde dost dobře rozlišit výšky z různých nástrojů ) + nárůst zkreslení při malých úrovních maže detaily...resumé: nároky na detailnost zesilovače jsou při poslechu z tohoto formátu malé...
K tomuto se těžko mohu vyjádřit. Gramofón nevlastním, ale prakticky mi to nevadí....ale chtěl bych, alespoň jako krásný technický solitér :|

Ramones
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Ramones » 11 bře 2010 00:38

Ramones píše:
kazzatel píše:Klasický CD formát se vyznačuje " stejnovýškami " ( jejichž rozdíl v intenzitě se jeví podobně jakoby se upouštěla pára, nejde dost dobře rozlišit výšky z různých nástrojů ) + nárůst zkreslení při malých úrovních maže detaily...resumé: nároky na detailnost zesilovače jsou při poslechu z tohoto formátu malé...
Existuje nějaký jiný digitální záznam, který by podobným "stejnovýškovým" (neměl jsem příležitost jej zaregistrovat) neduhem netrpěl....v opačném případě by bylo zbytečné, v kombinaci s CD, řešit jakýkoliv zesilovač, dle toho, co Kazzatel popsal...nebo ne???

merhaut

Příspěvek od merhaut » 11 bře 2010 01:08

Existuje.

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy » 11 bře 2010 01:24

Mám pocit že nám bude odhaleno velké tajemství... *klanimse*

Až doteď jsem si myslel, že trouba jsem jen já se svými empétrojkami, ale že se dočkám i toho, že CD je na tom stejně... no o něčem takovém se mi nezdálo ani v nejbujnějších snech...

Co to je? Živý koncert, SACD, gramofonová deska, hlasy v hlavě?

Co to je, díky čemu se ze mě stane pravý, ba co dím ten nejpravější hifista? Taky mám doma trochu klasiky, pokud se dá soundtrack k filmu o atomových bombách za klasiku považovat a rád bych si to užil na 100 hifi procent.

merhaut

Příspěvek od merhaut » 11 bře 2010 01:29

To není velké tajemství, jen malá násobilka.

Odpovědět